שיתוף הרוקדים שהפכו למלאכים

אפרת קופמן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
היי זאת שוב אני. עם התובנות על המלחמה ועל החזרה לשגרה (כן, יש לי הרבה כאלה)
למקרה שתהיתם, אני לא כותבת רק על נושאים עצובים, זה פשוט יוצא לי ברוח התקופה, הכתיבה מתאימה את עצמה.
ראיתי שאהבתם את הפוסטים הקודמים שפרסמתי, אז תודה רבה! הפידבקים נותנים לי את המוטיבציה והרצון להמשיך לכתוב.
עוד פוסט והפעם על הרוקדים במסיבת נובה (במסיבה ברעים) שהפכו למלאכים.
שנעבור את התקופה הזו כבר ואלוקים ישמע אותנו!

במקום שרשראות הוואי

הם ענדו שרשראות ברזל.

במקום להחזיק טבעות לוליינות

הם החזיקו רובים.

במקום לרקוד ולהשתולל

הם שמרו על שקט היו צריכים להשתבלל.

במקום להנות מהחיים

הם היו צריכים לשרוד את החיים.

במקום לשמוע צלילי מוזיקה אלקטרונית

הם שמעו צלילי רובים ורקטות.

במקום להיות בסרט דוקומנטרי

הם היו בסרט מדע בדיוני.

במקום לצלם תמונות להעלאת חוויות

הן הפכו להיות אלבום זיכרונות.

במקום לתעד רגעים יפים ושיגעונות

הם הפכו להיות הקולות והעדויות האחרונות.

במקום להפריח אור בשממה

הם נקטפו מעל פני האדמה.

במקום שיחיו חיים מלאים בהגשמה

מדליקים לזכרם נר נשמה.

במקום להתרגש איתם בעתיד שיעמדו תחת החופה

עצובים על לכתם חושבים על אפשרות ודרך להנצחה.

במקום שיכירו בכל מקום את דמותם המרשימה

עוסקים כרגע בלהתאבל בלמצוא את המילים לנחמה.

במקום שיחיו את החלום

הם יופיעו למשפחות שלהם בחלומות.

במקום שיכבשו הרים וגבעות

הם כבשו את השמיים, מלאכים ומלאכיות.

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה