עזרה הרגע הזה...

מצב
הנושא נעול.

אבינועם הגאון

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
הרגע הזה שאתה מגיע לשחרית ברגע שזה מאוחר מלהצטרף למנין אבל הרבה זמן לחכות למניין הבא... ואתה אומר לעצמך "וואלה איזה כשרוני אני"....

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
הרגע הזה ששרת לעצמך בסלון בסלסולים אדירים (את גרה בדירה פרטית בלי שכנים)
ופתאום צ'אלמר דופק בדלת כדי לאסוף צדקה והילדים פותחים ואת לא יודעת מה שמעו בחוץ....
קרה לי משהו דומה אבל במקרה שלי הטלפון צלצל והבן שלי ענה ושם אותו ליד האוזן שלי ואני לא שמתי לב והמשכתי לשיר בקולי קולות... וכשסוף סוף שמתי לב, זה היה לקוח שרצה שאני אעשה עבודה של 50 שעות עד מחר בבוקר ואני רק אמרתי "בטח, אין בעיה" העיקר לנתק את הטלפון כמה שיותר מהר.

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
(היה כבר? אני לא עוקב כל כך...)

הרגע הזה שאתה יושב במחשב באמצע הלילה ומדליק בטעות שיר על הווליום הכי גבוה ומלחץ אתה לא מצליח להנמיך

אולפניסט ברמה

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
צילום מקצועי
הרגע הזה שאתה מתחיל בקול רם עלינו לשבח ....

ואתה מגלה שיש ספירת העומר​

והקטע הכי מרפי....

שבחיים אתה לא מתחיל 'עלינו' בקול.
ובדיוק בספירת העומר, - כן.......

ואז אתה מרגיש מה זה אשמדאי.......

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
הרגע הזה שעשית רעש באמצע הלילה , השכנים דופקים , ואתה מתחיל לומר "אה , הילדים , אה"... והם מסתכלים עליך במבט כזה ...

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
הרגע הזה שאתה מגיע עם הכוס קפה המושקע שהכנת
יושב על השולחן משתחצן על איך שאתה יודע להכין
ופתאום הקפה נשפך...

אריאלל34

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הרגע הזה שאני מטעין את המצלמה כל הלילה ובסוף שוכח לקחת אותה
(היה כבר? אני לא עוקב כל כך...)

הרגע הזה שאתה יושב במחשב באמצע הלילה ומדליק בטעות שיר על הווליום הכי גבוה ומלחץ אתה לא מצליח להנמיך
הרגע הזה שהאוזניות משתחררות מהנגן באמצע הלילה, וכל הבית מתעורר מהשירים הסוערים...

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
הרגע הזה שאתה מתחיל דיאיטה ואומר לעצמך
יאללה פיצה אחרונה

איזה גישמעק זה
מצד אחד אין מצפון כי אוטוטו אתה מתחיל דיאטה
ומצד שני -אתה לא מתבאס שתיכנס לדיאטה -כי אתה לא מאמין שתעמוד בזה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה