דרוש מידע הרבלייף האם הדיאטה מומלצת ובטוחה לשימוש? אשמח למידע!

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
וואו ממליצה מאד!
אח שלי ירד 48 קילו בפחות משנה!!
ואחותי ירדה 15 קילו ב3 חודשים (אצל נשים זה יותר לאט...)
מבחינת בטיחות לפני שהם התחילו עשינו במשפחה מחקר מטורף להיות בטוחים שזה בסדר...
ומצאנו שבאמת לפני כמה עשרות שנים היתה דיאטה כזו שגרמה למחלות וכו' אבל ממש לא לכולם!!!
אבל זה לא זה!!
נכון, השם אותו דבר אבל החליפו בעלות וזה מוצר אחר לגמרי!!!
אח שלי כבר שנה אחרי שסיים עם זה והוא לא עלה קילו!! נשאר רזה ובריא...
ממליצה מאדדד!!
המון הצלחות!

מתעניינת:)

משתמש מקצוען
קחי בחשבון שתקבלי גם הרבה תגובות שליליות, כדרכן של דיאטות, לא כולם פועלים לפי הכללים ואז מאשימים את השיטה
אני לאחרונה התחלתי ויורדת מזה המון!!, וזה לא קשה וגם המשקל ההתחלתי שלי לא גבוה, אני מרגישה מאוד טוב, זה מחזק ומוסיף אנרגיה, ממליצה בחם
חששתי מאוד ואני מופתעת לטובה

עד מתי

משתמש מקצוען
רק תקחי בחשבון שיש המון אינטרסים שימליצו לך על המוצר כי הם משווקים
תחפשי אנשים ניטרליים בלבד

eti mi

משתמש פעיל
ממש לא ממולץ חברה שלי עשתה את הדיאטה עם עוד כמה ממשפחתה וכולם מרדו יפה בשנה בין 15-25 אבל מיד שהפסיקו עלו הכל במשקל , וכן שמעתי שממש לא בריא לצרוך כל כך הרבה חלבונים ללא פחמימות

מתעניינת:)

משתמש מקצוען
רק תקחי בחשבון שיש המון אינטרסים שימליצו לך על המוצר כי הם משווקים
תחפשי אנשים ניטרליים בלבד
מסכימה, כדאי לשמוע מאנשים ניטרליים, על אף שלפעמים קשה למצוא, אני בסופו של דבר קיבלתי תגובות מאנשים מרוצים שהתנסו וזה הרגיע אותי להתחיל בתהליך
ממש לא ממולץ חברה שלי עשתה את הדיאטה עם עוד כמה ממשפחתה וכולם מרדו יפה בשנה בין 15-25 אבל מיד שהפסיקו עלו הכל במשקל , וכן שמעתי שממש לא בריא לצרוך כל כך הרבה חלבונים ללא פחמימות
בכל דיאטה, אם לא מאמצים אורח חיים בריא לאחריה עולים במשקל, מי שלוקח את התהליך כהקניית הרגלים ויאמץ דרך חיים בריאה ישמור על משקל טוב

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
וואו מוזר...
למרות שבכל דיאטה חייבים לשמור אח"כ!
מנסיון- אח שלי לא העלה קילו!! ועברה כבר שנה ממתי שסיים...
וכמובן שהוא שמר!

בית חדיש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
וואו ממליצה מאד!

נכון, השם אותו דבר אבל החליפו בעלות וזה מוצר אחר לגמרי!!!
אח שלי כבר שנה אחרי שסיים עם זה והוא לא עלה קילו!! נשאר רזה ובריא...
ממליצה מאדדד!!
המון הצלחות!
לידיעתך, זה אותו מוצר
רק שעכשיו משווקים אותו עם ליווי תזונתי
אם לא שומרים על תפריט בריא
לא יורדים...

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עשיתי תקופה, שילמתי הרבה כסף ירדתי בערך 2-3 ק"ג.
לי לא התאים, אבל אני מכירה אחרות שירדו יפה מאד (וכמה אחרות שלא...)
לדעתי אפשר לנסות לבד להקפיד על ארוחות מסודרות, (3 גדולות יותר ו2 קטנות) הרבה חלבונים בתפריט (במאכלים) והתעמלות מתאימה.
בהצלחה!
ובגדול אין צפי להפסקת השיקיים, מבחינתם תמשיכי עד ...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה