עזרה הקלטת מסך בקליפ סטודיו

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
1697551302989.png

צריך שזה יהיה מ סומן בוי

אילה רחל

מאיירת מקצועית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
לפי מה שאני יודעת התוכנה מקליטה אוטומטית מה שאת צריכה לעשות בשביל להגיעה להקלטה זה ללחוץ בסרגל כלים למעלה על edit ואז על Timelapse ייפתח לך בצד שתי אפשרויות על הראשונה אמור להיות מסומן וי ואם לא מסומן אז תלחצי עליו ואז זה יתחיל להקליט לך אוטומטית וכשאת רוצה את ההקלטה עצמה תלחצי על האופציה השנייה ואז זה יפתח לך חלונית של ההסרטה עם אופציה של שמירה ושל מהירות

שירת ציון

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
תודה רבה! רק איפה אני אמורה לסמן את המהירות? זה עושה לי ממש מורץ

שירת ציון

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
יש חלק פעמים שזה נותן לי את האופציה הזאת ויש פעמים שלא, יכול להיות שזה קשור לכמות זמן שציירתי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה