דרוש מידע הקיר הרביעי/דבורי רנד

שמש שוקעת

משתמש צעיר
אני מרגישה שהיא (דבורי) בונה לה דמוי עצמי שלא תלוי באף אחד. כמו בחיים האמיתיים...
לא יודעת אם היא תנתק קשר מכולם אבל היא מפתחת חוסן נפשי מטורף. וזה מה שדבורי האמנית עושה.
יש לה את אבי ואמא שלו שמשאירים לה מקום שפוי ובריא להאחז בו.
באמת מזל

בתיה 123

משתמש רשום
רק לי יש תחושה שהסוף של הפרק נכתב בצורה חפוזה כזאת ושטחית ולא ברורה- ומשום מה לכן נראה לי שאולי זה איזה שהוא חלום של בקה ושנגלה את זה בפרק הבא.
או שזה התקווה שלי בגלל המילים הפוגעות שאבא שלה אמר לה
הגזים!!
כאב לי ממש!

שין אלף

משתמש צעיר
דווקה עד הפרק האחרון הרגשתי שהוא הולך לקראת הסוף אבל בפרק האחרון חלה נסיגה
אבל זה מה שהכי אמין!
אם כולם היו פתאום אוהבים אותה ומעריכים אותה ומחליפים את עורם זה היה נורא קיטשי... אז כן בקה עושה דרך והמשפחה שלה כמו שרק המשפחה שלה יכולה - עושה הכל כדי להפיל אותה....

Tamar__

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
UX UI
אף אחד לא יציל את המצב עד שבקה תציל את עצמה
וכמו שהיא עמדה ולא נכנעה לחזרה המבישה לעבודה
ככה לאט לאט היא תלמד שהיא שווה הרבה יותר
ולא תצטרך אישורים מהמשפחה שלה
וכל התהליך הזה להתנקות מהרעל שהמשפחה שלה הכניסה בה במשך שנים לוקח זמן:cry:

ROST

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אף אחד לא יציל את המצב עד שבקה תציל את עצמה
כ"כ נכון. אני לא מבינה למה היא שוב ושוב מתקשרת והולכת ליסכה להתנצל. מספיק עם כמויות הרעל שמגיעות אליה גם בלי הזמנה.
דבורי, מתי תשלחי את בקה עם בעלה והילדים לגור בגליל העליון או התחתון. תחליף מספרי טלפון ותעלם מהשטח? (כנראה זה לא כ"כ פשוט :) )

כל אחת מגיבה כשהעיתון המיוחל מגיע לידיה.

חיה4

משתמש מקצוען
אני כנראה ממש קשת הבנה אבל מישהו יכול להסביר במילים פשוטות את הקטע של מקשקשת. רק לוודא שהבנתי נכון את הכיוון.
ועוד משהו - פעם יועצת שאני מעריכה את דעתה אמרה לי שבכל תהליך אמיתי יש נסיגות וזה מראה על כיוון נכון של תהליך. אולי קשור גם כאן. תכל'ס, בחיים האמיתיים, בניגוד לסיפורים זה לא פתאום מסתדר וזהו.

שמש שוקעת

משתמש צעיר
כ"כ נכון. אני לא מבינה למה היא שוב ושוב מתקשרת והולכת ליסכה להתנצל. מספיק עם כמויות הרעל שמגיעות אליה גם בלי הזמנה.
לכן ממש היתעצבנתי עליה אחרי הפרק האחרון שתפסיק להתקפל מול כולם ולהאשים את עצמה מתחשק לי ללכת לבית של היסכה ולצעוק על כולם ועל בקה שתתחיל לעזור לעצמה

נעגל וואסער

משתמש רשום
דבורי, מתי תשלחי את בקה עם בעלה והילדים לגור בגליל העליון או התחתון. תחליף מספרי טלפון ותעלם מהשטח? (כנראה זה לא כ"כ פשוט :) )

כל אחת מגיבה כשהעיתון המיוחל מגיע לידיה.
יש עכשיו מלחמה בצפון, זה לא כזה פשוט לעבור לגליל:)

ROST

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לכן ממש היתעצבנתי עליה אחרי הפרק האחרון שתפסיק להתקפל מול כולם ולהאשים את עצמה מתחשק לי ללכת לבית של היסכה ולצעוק על כולם ועל בקה שתתחיל לעזור לעצמה
היא חייבת טיפול רציני! נראה לך שתצליח לבד להתנתק?

וגם לי התחשק להרים צעקות על המשפחה שלה וגם כמה סטירות אם יש צורך (אולי נתאגד כל קוראי פרוג ? :))
כמה אפשר להציק לאשה יהודיה טובת לב?

שמש שוקעת

משתמש צעיר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה