הקול הבא!!

איטא

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני באמצע העלאה של כל תוכנית "הקול הבא" שזה כולל 10 פרקים של האודישנים, 5 פרקים של ההופעות החיות ו 3 פרקים של חצי הגמר, ובעז"ה בהמשך אני אעלה את כל מה שימשיך לצאת,

אבל זה הרבה עבודה וזמן של ההעלאה ולכן אני רוצה לראות שבאמת יש ביקוש, לכן כל מי שזה מעניין אותו שיצלצל ונראה לפי ההתעניינות

כל טוב

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
תתחילי מהסוף...
תעלי קודם פרק אחרון ותני קישור :)
תודה מראש.

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י איטא;1871670:
אני באמצע העלאה של כל תוכנית "הקול הבא" שזה כולל 10 פרקים של האודישנים, 5 פרקים של ההופעות החיות ו 3 פרקים של חצי הגמר, ובעז"ה בהמשך אני אעלה את כל מה שימשיך לצאת,

אבל זה הרבה עבודה וזמן של ההעלאה ולכן אני רוצה לראות שבאמת יש ביקוש, לכן כל מי שזה מעניין אותו שיצלצל ונראה לפי ההתעניינות

כל טוב
אפשר לצלצל כמה פעמים???!!!!!!:p

איטא

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י ישראלה;1871966:
תתחילי מהסוף...
תעלי קודם פרק אחרון ותני קישור :)
תודה מראש.

זה כבר עבר את החצי ואני מקווה שעד הערב זה יהיה מוכן בעז"ה

מוריה100

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מי מוכן להעלות לג'מבו מייל לטובת החסומים?
גם מבטיחה פיצוץ של צלצולים....:p

איטא

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אופסססססס..............

הסתבכתי עם העלאת הלינק של דראפ'

אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי

איטא

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
הוא גדול מ500 מגה ואין לי אפשרות להעלות יותר מכך

schachar

משתמש רשום
אני פשוט עומד ומתפעל מהאנשים כמו איטא שמתעסקים שעות עם קבצים רק בשביל שלאחרים יהיה
איטא זה מדהים אותי!
ודוקא בגלל שאני לא אחד מאלו הנמנים על החסומים, זה גומר אותי שאנשים לא מספיק מעריכים פרויקט כזה ענק
חבר'ה לפחות צלצלו!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה