הקול הבא 2

מצב
הנושא נעול.

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
כמה דברים שחשבתי עליהם...
א. הועלו כאן הרבה טענות על כך שהכל מכור מראש, ויש אוזניות, ויש התערבות מצד ההפקה וכד'.
על זה אני רוצה להזכיר לכם שגם בשנות העשרים כשאנשים ראו מטוס פעם ראשונה הם ניסו להבין היכן ה"רמאות", אחד אמר זה מגנטים, שני אמר זה אשליה שלישי אמר זה מחובר עם חוט וכ"ו וכ"ו.
כך דרכם של מראות חדשים , את ההקשר אתם מבינים..
בסה"כ פדידה רוצה זמר טוב וגם הדרך שלו לבחור את הטוב ביותר היא רק ע"י סיעור כישרונות (יאי המצאתי מושג!) של השופטים. אילו הוא היה רוצה מישהו מסויים הוא יכול לקחת אותו ישר, כמו שהוא לקח את איציק דדיה, מה העניין לעשות תוכנית שלמה כדי לטשטש את זה?
ב. לגבי הטענות על חוסר הרצינות וכד' , רבוייתי: מדובר בתוכנית בידור! ב י ד ו ר כן! כמה גרוע שזה נשמע, (למי שעדיין לא הבין מדוע זה נכנס להגדרה שאין רוח חכמים נוחה הימיהם). וכדכם של תוכניות בידור מביאים אנשים מתאימים לכך, או גרוע מכך שמנסים להיות מתאימים והתוצאה זרה ומבחילה לציבור איכותי כמונו.
(אפילו הם מבינים את זה ולכן הם מרגישים צורך לאזן את זה עם דמות תורנית)
ג. לגבי רמת המקצועיות , לדעתי ומנסיוני, היא מפתיעה ברמה הגבוהה של הצילומים וההפקה בכלל וזה בזכות הידברות,
תציצו לרגע בעונה הקודמת, ותבינו.

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
כמה דברים שחשבתי עליהם...
א. הועלו כאן הרבה טענות על כך שהכל מכור מראש, ויש אוזניות, ויש התערבות מצד ההפקה וכד'.
על זה אני רוצה להזכיר לכם שגם בשנות העשרים כשאנשים ראו מטוס פעם ראשונה הם ניסו להבין היכן ה"רמאות", אחד אמר זה מגנטים, שני אמר זה אשליה שלישי אמר זה מחובר עם חוט וכ"ו וכ"ו.
כך דרכם של מראות חדשים , את ההקשר אתם מבינים..
בסה"כ פדידה רוצה זמר טוב וגם הדרך שלו לבחור את הטוב ביותר היא רק ע"י סיעור כישרונות (יאי המצאתי מושג!) של השופטים. אילו הוא היה רוצה מישהו מסויים הוא יכול לקחת אותו ישר, כמו שהוא לקח את איציק דדיה, מה העניין לעשות תוכנית שלמה כדי לטשטש את זה?
ב. לגבי הטענות על חוסר הרצינות וכד' , רבוייתי: מדובר בתוכנית בידור! ב י ד ו ר כן! כמה גרוע שזה נשמע, (למי שעדיין לא הבין מדוע זה נכנס להגדרה שאין רוח חכמים נוחה הימיהם). וכדכם של תוכניות בידור מביאים אנשים מתאימים לכך, או גרוע מכך שמנסים להיות מתאימים והתוצאה זרה ומבחילה לציבור איכותי כמונו.
(אפילו הם מבינים את זה ולכן הם מרגישים צורך לאזן את זה עם דמות תורנית)
ג. לגבי רמת המקצועיות , לדעתי ומנסיוני, היא מפתיעה ברמה הגבוהה של הצילומים וההפקה בכלל וזה בזכות הידברות,
תציצו לרגע בעונה הקודמת, ותבינו.
מסכימה עם כל הנאמר,
חוץ מהפרשנות על מה זה בידור וכמה זה מבחיל, אבל לא ניכנס לזה.

וחייבת לומר עוד משהו, וסליחה מראש-
בהכללה גסה, אתם קהל מעצבן וכפוי טובה.
מדגישה, בהכללה גסה. לא אומרת שכולם כולם פה.
אבל בגדול, כל מוצ"ש כולם בלחץ - מתי יעלו את הפרק הבא, מי יכול להעלות, מתי נטפרי יפתחו את הקישור... וחצי דקה אח"כ חוזרים להתעצבן על התוכנית, לשנוא אותה, להגיד שהכל שם דפוק ולא מקצועי ורמאות אחת גדולה.
חבר'ה, אם אתם לא אוהבים את התוכנית, אין שום מצווה לראות אותה.
ואם אתם כן אוהבים... אז אין שום עניין להשמיץ ולהתעצבן ולרטון בלי סוף.

רק נקודה למחשבה

אלישר

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
בהכללה גסה, אתם קהל מעצבן וכפוי טובה.
מדגישה, בהכללה גסה. לא אומרת שכולם כולם פה.
אבל בגדול, כל מוצ"ש כולם בלחץ - מתי יעלו את הפרק הבא, מי יכול להעלות, מתי נטפרי יפתחו את הקישור... וחצי דקה אח"כ חוזרים להתעצבן על התוכנית, לשנוא אותה, להגיד שהכל שם דפוק ולא מקצועי ורמאות אחת גדולה.
רק נקודה למחשבה
חזק ביותר!!!

חיבור*

משתמש מקצוען
אני לא מפסיק לשמוע את ממעמקים של מסווארי. שיר מיוחד של זמר מדהים. פשוט פספוס...
בלי לזלזל ביכולות של נחמן אבל שוואקי אחד כבר יש לנו. מתחשק לי שיעלו יותר זמרים עם קולות וסגנונות חדשים.
מצרף לכם את מסווארי בפורמט אודיו שתהנו גם אתם.

קבצים מצורפים

• ממעמקים מאיר מסוערי.mp3
    2.6 MB · צפיות: 103

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא מפסיק לשמוע את ממעמקים של מסווארי. שיר מיוחד של זמר מדהים. פשוט פספוס...
בלי לזלזל ביכולות של נחמן אבל שוואקי אחד כבר יש לנו. מתחשק לי שיעלו יותר זמרים עם קולות וסגנונות חדשים
צודק בכל מילה!!!
הוא יהיה אכן זמר ענק!

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
עכשיו ראיתי את הפרק הזה וממש נהנתי!! בעיקר אהבתי את ההתחשבות במתמודדים שלא אמרו להם את התוצאות בפנים אלא בחדר אחר!!
מה שמוזר לי זה המכנסיים של איצלה.... בהתחלה חומות, בשיר עצמו החליף לכחולות ואח"כ החזיר את החומות? או שזה היה לא לפי הסדר הזה? מה הלך שם?

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
עכשיו ראיתי את הפרק הזה וממש נהנתי!! בעיקר אהבתי את ההתחשבות במתמודדים שלא אמרו להם את התוצאות בפנים אלא בחדר אחר!!
מה שמוזר לי זה המכנסיים של איצלה.... בהתחלה חומות, בשיר עצמו החליף לכחולות ואח"כ החזיר את החומות? או שזה היה לא לפי הסדר הזה? מה הלך שם?
לדעתי הוא שר ביום אחד והראיון היה ביום אחר עם התשובה..

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לדעתי הוא שר ביום אחד והראיון היה ביום אחר עם התשובה..
יכול להיות אבל לפי זה גם הראיון עם הרב שאמור להיות לפני השירה וגם הראיון עם סלומון שאמור להיות אחרי השירה היו ביום אחר..... כי בשניהם הוא לובש את אותם המכנסיים... שהם שונים מהמכנסיים של השיר עצמו!
זאת אומרת שכשהרב ההוא מדבר איתם הם כבר יודעים מי עלה ומי לא....??????
דיכאון!!!!

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
שבוע טוב!
נשמח אם מישהו יוכל להעלות לינק מהשידור מתי שהשידור מתחיל,
תודה רבה
כלומר של יוטיוב.
גם אני אשמח כמה שיותר מוקדם כדי לא להתחיל רק ב-1:00 בלילה...
תודה רבה למי שיעשה זאת!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת הִנֵּה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה כָּל עַבְדֵי יְהוָה הָעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בַּלֵּילוֹת:ב שְׂאוּ יְדֵכֶם קֹדֶשׁ וּבָרְכוּ אֶת יְהוָה:ג יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה