הקול הבא 2

מצב
הנושא נעול.

חושב מחדש

משתמש מקצוען
במפורש אמרו (פדידה בזמן אוויר כמדומני) שזה יהיה "טעימה" מהדיסק. רק כל אחד והמושגים שלו בטעימות...

עם טעימות כאלה הייתי משמין עוד לפני החתונה...
זה לא טעימה.. זה ארוחה עם 4 מנות...
רק שהמנה האחרונה תהיה מתוקה, מלאה בשוקולד,,, ופירות יער.

גמד

משתמש מקצוען
מדי פעם אני מצליח לפתיח של הקול הבא ואחרי כמה שניות מתנתק עוד לפני שנותן לי להצביע, זה מכוון??

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אין אפשרות להצביע באתר או משהו?
רק טלפונים?

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
עזבו בטוח שעמיחי סובר לוקח את הגמר בגדול!!!!!
@החושב אין עליך!!!!!!!!!!!!
עכשיו אני כבר לא בטוח:( אי אפשר לדעת בבירור אחרי הביצועים האחרונים. נכון שככה אלי קליין אמר וכו אבל גם עדי רן אמר שאחרי בוסקילה המשחק התחיל.
מקווה מאוד בשביל עמיחי.

R DESIGN

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
עכשיו אני כבר לא בטוח:( אי אפשר לדעת בבירור אחרי הביצועים האחרונים. נכון שככה אלי קליין אמר וכו אבל גם עדי רן אמר שאחרי בוסקילה המשחק התחיל.
מקווה מאוד בשביל עמיחי.

לי דווקא יש תחושה שהוא לוקח
חייבבבב

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
עם טעימות כאלה הייתי משמין עוד לפני החתונה...
זה לא טעימה.. זה ארוחה עם 4 מנות...
רק שהמנה האחרונה תהיה מתוקה, מלאה בשוקולד,,, ופירות יער.
זה מה שאמרתי. כל אחד והטעימות שלו...

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מזל טוב לעמיחי המנצח והמפתיע בגדוללללללללללללללל
כולנו מרוגשים איתך
אני כותב את זה עכשיו למרות שעוד לא כוכרז על הזכייה אבל זה כ"כ בטוחחחחחחח
יש זמן מוגבל לעריכת הודעות בפורום ( אם תטעה) אבל נראה לי שלקחת את ההימור הנכון....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה