כללי הקדושה נעמה הנקין ובעלה איתם הי"ד

חיים דיקמן

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
ליל הושענא רבא תשע"ו

הקדושה נעמה הנקין ובעלה הי"ד
שורה סתומה המופיעה בכל שניה, בכל עת ובכל רגע
היא מופיעה בעינים פקוחות ובעינים עצומות
מציאות קשה ובלתי נתפסת, כאב לב, צער הלם ובכי שלובים בשמחת חג עצובה.

היא היתה חלק בלתי נפרד מבית פרוג, מהמכללה, מהאתר, הרגשנו צורך ונתבקשנו להביע במילים ולו במעט...
אך מציאות שכזאת, הלם בלתי עוכל, איכה יוכל קולמוס לסבר? איך יוכל הכתב לספר? ואיכה יוכלו מילים לבטא....

את נעמה הנקין הכרנו לפני יותר מחמש שנים כשנרשמה למסלול עיצוב ובניית אתרים, ככל שהייתה מוכשרת כך הייתה כריזמטית, כך הייתה יזמית נמרצת, כך הייתה מסבירה פנים, סוחפת אחריה את כולם.
נעמה הגיעה עם רקע מקצועי בתחום התקשורת החזותית, ובאה להשלמות, כמי שהייתה הדומיננטית בין התלמידות זכתה תמיד שהקבוצה שלה תקרא: הקבוצה של נעמה..

במקביל ללימודיה במכללה נרשמה לאתר פרוג, מתוך רצון לעזור ולסייע למעצבים ולאנשי מקצוע ולהעניק מהידע ומכשרונה הברוך, ומלבה הרחב.

נעמה היתה אדם עקרוני מאד, תמיד עמדה על עקרונותיה החשובים לה, עקרונות החינוך והערכים עליה גדלה, לצד עמידה גם על עקרונות המקצוע, לא היתה אצלה שום פשרה על שום כלום. הכל היה צריך להיות מושלם. כך גם עקרונות עבודה מול הלקוחות. דבר זה גרם לה כאידיאל להלחם בתופעת ניצול אנשי מקצוע וגרפיקאים, ויצאה מגדרה בכל פעם שיכלה להוביל לסייע וללמד כל גרפיקאי - את תורת ההתנהלות המקצועית מול לקוחות.
היא כתבה באתר פרוג פוסטים רבים על הענין, פתחה סדנאות להתנהלות מול לקוחות, ואף הוציאה ספר בשם 'ל-כוח' - מדריך יישומי לעבודה מול לקוחות. היא אף הקימה בהתנדבות מלאה מיזמים לסיוע ליזמיות ונשות מקצוע.

לפני כשנה הגיעה לבקר באקראי במכללה ובדיוק התקיים טקס הענקת תעודות לקורס צילום... היא נכנסה לכיתה ודקות ארוכות נתנה בהרצאה ספונטנית טיפים ועיצות לעבודה מול לקוחות. האושר שלה היה לעזור ולסייע לאחרים להתפרנס.

פרופיל המשתמש שלה כאן באתר יעיד ויהיה גלעד וירטואלי עדי עד על מידותיה ותרומתה לזולת, יחסיות נדירה בין מספר אלפי הודעות למספר עצום של תודות מחברי קהילת המעצבים, גם כאן באתר פרוג היתה דומיננטית, גם כאן עקרונותיה היו מעל הכל.

וביום שישי בו חבקנו בכאב הדס לצד ערבה לולב עם אתרוג, הגענו ללויה ופגשנו מגוון רחב וצבעוני של אנשים מקהילות שונות מזרמים ומגזרים שונים, כזאת היתה נעמה וזאת היה לה לכבוד אחרון. לנעמה לא הכירה בשום הבדל מגזרי, עזרה ועבדה בצורה שווה עם כולם מכל המגזרים, עוד עקרון שהיה חרוט בקביעות על דגלה, ויעיד קישוט הסוכה ששיתפה עמנו. הגענו להלוויה גדולה ובזוית עין פגשנו חברים רבים מהמקצוע, מהאתר פרוג, כולם חשים אבדן ושבר. מיררנו בבכי יחדיו, חסידים לצד ליטאים לצד כיפות סרוגות עמדנו חבוקים זה בזה זו בזו ולא ידענו נפשנו כי נבהלה מאד.

במהלך השנים האחרונות היו לנו גם קשרי עבודה לצד קשרי הידידות, את העבודה ביצעו הזוג נעמה ואיתם יחדיו כאשר איתם אחראי על כתיבת תוכן שנון ומהוקצע, כזה הוא היה! אינטלגנט, עמקן, בעל ידע רחב מני ים, תלמיד חכם עצום שחיבר ספרים ומאמרים, בעל תואר ראשון ושני ובאמצע עבודת דוקטורט, אך בענוונותו ובפשטותו שמח לסייע ולתת כתף מקצועית ולשלב יד בעבודתה של נעמה בסטודיו, כשנעמה דיברה עליו תמיד פניה היו מוארות מחייכות בהערצה ואהבה. כך היו בחייהם וכך במותם חבוקים ודבוקים בו יתברך.

גם כעת פרוייקט עבודה שלנו עם נעמה עומד בשיאו, חלקו הושלם וחלקו לא יושלם...

בימים אלו יכתבו כתבי מערכת, מאמרים רבים, הררי פוסטים. אך מה לנו כחברים קרובים וידידים נותר מכל זה אם לא זכרונות נאים, אבני דרך, הדרכה מעשית בהתבוננות ובהליכות החיים.

נ'עמה א'יתם ה'נקין, שמכם יונצח באגף חדש הנבנה כעת אצלנו במכללת פרוג. באגף 'זכרון נאה' יהיו כיתות סטודיו נוספות על הקיים, המתחברות לאולם הרצאות גדול, שם נערוך גם סדנאות סיוע למעצבים ומעצבות, ברוח ובהשראתכם.

ומחה ה' דמעה מכל פנים ובלע המוות לנצח.

חיים וטובי דיקמן בשם:
המרצים
התלמידים והבוגרים
וכל משתמשי אתר פרוג.

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נשארנו ללא מילים, כחלק ממשפחה אחת, הכל כל כך כואב בעוצמות לא מוכרות כל פעם מחדש
והלב עדין ממאן להאמין שהיא איננה.

שהשם יאמר לצרותינו די!!!

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יהי זכרה ברוך
יהיה מוזר כאן ובעוד מקומות נוספים בלעדיה

נומי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
רק לפני 4 חודשים הייתי אצל נעמה בסטודיו בראיון עבודה
הפשטות והנעימות היו חלק בלתי נפרד מאשיות מעוררת הערצה
אני מביטה שוב בהתכתבות האחרונה..
אי אפשר להתעלם מהרגישות הנדירה והכבוד שחלקה לכל אדם
קשה לחשוב שהיא איננה כאן איתנו

קבצים מצורפים

• לכידה.JPG
    KB 48.7 · צפיות: 77

102

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נומי;1784591:
רק לפני 4 חודשים הייתי אצל נעמה בסטודיו בראיון עבודה
הפשטות והנעימות היו חלק בלתי נפרד מאשיות מעוררת הערצה
אני מביטה שוב בהתכתבות האחרונה..
אי אפשר להתעלם מהרגישות הנדירה והכבוד שחלקה לכל אדם
קשה לחשוב שהיא איננה כאן איתנו

עשית לי צמרמורות!!!
גם הגישה שלה בהתכתבות כל כך עממית, פשוטה ובלתי מתנשאת.
תחסר לנו מאוד
יהי זכרה ברוך.

ymshiff

משתמש פעיל
התרגלנו לצערינו להמשיך הלאה את החיים-(הנקין?לא מכיר,נו השם ירחם...)
ללחוץ על אנתר ולהמשיך
אני שומע בחדשות את שמות ההרוגים ובין לבין את שמה של הנרצחת נעמה
אומרים שהיא גרפיקאית...
אני נעצר לשניה וממשיך,
אני עובר ערוץ בחדשות מראיינים שם את יו"ר מועצת שומרון שעצר את החיים ליד בית ראש הממשלה
ואני חושב לעצמי-הוא נאיבי,חושב שזה יעזור לו,
הוא משחזר את הרגעים אחרי הפיגוע,איך שהוא עומד ליד גופות הנרצחים ששוכבים על הריצפה ליד ילדיהם
והוא מספר שהמראות האלו מחזירים אותו לרצח בני משפחת פוגל באיתמר...
מצמרר-
נעמה?,גרפיקאית.??
אני עושה קונטרל z
השם מצטלצל לי
אני נכנס לפורום של פרוג
ולא מאמין
כן,נעמה היא אחת מהניקים הכי ותיקים ופעילים בפורום,
אני עושה חיפוש ומגלה שהיא פתחה אשכול אחרי יום כיפור האחרון...
אני עושה עוד חיפוש ורואה איך היא הגיבה אחרי הפיגוע של משפחת פוגל
" קשה לי להיכנס הבוקר ולראות שרשורים על תווית לליקר ומודעה לשטריימל, אחרי חדשות אמש"

קבצים מצורפים

• א.PNG
    KB 38 · צפיות: 69
  • ב.PNG
    KB 22.5 · צפיות: 66

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
נגמרו המילים, קשה לבטא במילים צער, וכאב הממלא את כל חדרי הלב עד להתפקע, היה לי קשר עם נעמה בכל מיני תקופות, בכל מיני עניינים מקצועיים, תמיד בלטו אצלה העקרונות, היושר, ההגינות, הפשטות, הארת הפנים והנועם. עדיין מזועזעת ומתקשה לעכל.
וה' יעזור שבמהרה יבוא גואל, כי כשל כוח הסבל שלנו.

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
הצער בלתי נתפס, הלב ממאן להינחם!

רוצה לכתוב, אבל לא מצליחה!

נעמה הייתה לי כאחות, הייתה לי הזכות להיות בקשר עם אשה קדושה! שאני לומדת מכל אות ומילה שלה, בכל תחומי החיים, גם בתחומים המקצועיים והגשמיים וגם ובעיקר בתחומים הרוחניים, כמה גדלות יש באשה צדיקה אחת, כמה הרבה ניתן ללמוד ממנה ומבעלה הצדיק הרב איתם, כ"כ צעירים וכ"כ הרבה מטען רוחני הם הספיקו בחייהם.

רק לפני ר"ה חגגנו עם נעמה יום הולדת - אני לא מאמינה שזו הייתה מסיבת פרידה!

שהקב"ה ינחם את כל עמ"י ובעיקר את המשפחה והילדים הזכים והטהורים.
ובע"ה כשננסה להתאושש אעביר דברים ממשנתה של נעמה ואכתוב עוד באריכות - לזיכוי הרבים ולעילוי נשמתה.

חיים וטובי היקרים, אתם כ"כ מרגשים במחווה המרגשת שלכם ובתמיכה!

תלתל

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זכיתי לשמוע לפני החגים סדרה של 3 הרצאות מנעמה הי"ד בין הנושאים היו התנהלות כעצמאית, כשכירה ופרק מיוחד של נתינת ערך ללקוח, בהתרגשות רבה קבלנו את נעמה, הפשטות והנעימות לצד המקצועיות הרבה הקסימו אותי!!!

במפגש של נתינת ערך ללקוח חשבתי לעצמי שזה זכות לעבוד מול נעמה עם היושר והנחרצות שלה ללא פשרות לצד מקצועיות אין סופית...

נעמה לא חסכה מאיתנו שום מידע, והדגישה שכל החומר שהיא מעבירה היא חוותה על עצמה והכל מתוך הניסיון שלה, נעמה מסרה לנו מידע יעיל ותועלתי מעל ומעבר למה שציפינו, והכל בנעימות, בטוהר, בגובה העיניים ובמתק לשון... לאחר כל מפגש נעמה מסרה לנו את המצגת שעליו התבסס כל השיעור בפשטות וכדבר שמובן מאליו!!!

לנעמה היה חשוב מאוד שכל אחת תדע את מקומה האם להיות שכירה/עצמאית מה מתאים לה לאופי ולאישיות ולשם תפנה ובגדול.
יום אחרי המפגש הראשון שלחתי לנעמה שאלה במייל לא עברו כמה דקות ומיד ענתה לי ולא חסכה גם במילה טובה!!!

כל כך הרבה למדתי מנעמה מבין המילים שנאמרו ושלא נאמרו...

העין לא מפסיקה לדמוע, והלב ממאן להתנחם
יהי זכרה ברוך

הטוב

משתמש צעיר
עד מתי אפשר לסבול?!

פיגוע רודף פיגוע, דם נשפך כמים.

צעירים כמבוגרים, אנשים ונשים, נטבחים ונשחטים בפתע פתאום.

כמה אפשר לסבול כבר?!

אין זאת אלא שמשמיים מסמנים לנו משהו...

על ידי שנקבל על עצמינו קבלה חזקה בענייני השמירה מפגעי הטכנולוגיה, ודאי בזכות זה ה' ירחם עלינו, ולא ישמע עוד שוד ושבר.

ונזכה רק לבשורות טובות.

yairiss

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ה' יקום דמם.
"ומחה ה' דמעה מעל כל פנים"

ארזים1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הלב מסרב להאמין...
אני יושבת מול המחשב ובוכה...

נעמה,
אני נזכרת במייל התמים ששלחתי לך בתחילת דרכי,
כתבתי שאני מפרוג, ושאלתי אם תוכלי לעזור לי בייעוץ
עניית לי מיד וכתבת שב'כייף'.
שלחתי לך קבצים,
הארת, הערת, צרפת השראות מכוונות,
השקעת זמן, מחשבה וחיפוש בשביל לעזור למישהי שאת כלל לא מכירה.

נעמה,
אני בטוחה שאת עלית למעלה עם שלושים שנותייך
ועם אלפי מלאכים שיצרת כאן בעולם המעשה...

נעמה,
דמותך עומדת וניצבת מולי עם המבט התכליתי והעמוק.
אני מדמיינת אותך מסתכלת על כל השרשורים כאן
ושואלת אותנו מה תכלס?!

נעמה,
אני מבטיחה בשם אלפי משתמשי פרוג שיש 'תכלס'
אנחנו מתחזקים!!!
אין מצב להמשיך הלאה לשגרת החורף האפרורי.
כאן ועכשיו ניקח איתנו דברים ונשובה אל ד'

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נדמה לי שעוד רגע תעלה הודעה מרגיעה של נעמה עצמה, שתכניס אותנו מתוך הטשטוש הנורא הזה של כאב ואבל וצביטה שלא עוברת, למחוזותיו הברורים והבהירים של ההיגיון כמו סגנון ונוסח ההודעות שלה כאן.
היא איננה, וזה לא נתפס.
היה לנו קשר דרך האתר. נוסף על הדיונים המגוונים בהם תרמה כל כך הרבה, היה גם קשר בתכתובת אישית בכמה נושאים.
התפעמתי בכל פעם מחדש מהחכמה הנדירה שלה, מהשליטה העצמית, מהרגישות והכבוד לכל אדם באשר הוא, מהחתירה המדוקדקת לגופו של עניין, והכול בנעימות כה גדולה.
לנעמה טוב עכשיו והכל בהיר ומובן לה. אנחנו נותרנו כאן לשאת את הכאב ולהתפלל על ילדיה הרכים ועל המשפחה שה' ייתן להם הרבה הרבה כוח, וגם לנו.
ושנזכה לגאולה שלמה במהרה, בקרוב ממש.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
קבלתי במייל.
ניסים בתוך הטרגדיה הנוראה..

פוענח רצח משפחת הנקין: הילדים ניצלו מפני שאחד המחבלים ירה בטעות בחברו

מדיני-ביטחוני |עודכן 18:57 05/10/2015

אור הלר, אלון בן דוד
הותר לפרסום: חמישה תושבי שכם המשתייכים לארגון חמאס נעצרו בחשד לרצח בני הזוג נעמה ואיתם הנקין בשומרון. מחקירת השב"כ עולה כי במהלך האירוע ירה אחד המחבלים בטעות בידו של חברו. השניים נבהלו, נמלטו מהמקום - ולא הספיקו לפגוע בילדים שישבו מאחור

בני הזוג נעמה ואיתם הנקין שנרצחו בפיגוע ליד איתמר
בני הזוג נעמה ואיתם הנקין שנרצחו בפיגוע ליד איתמר צילום: ללא קרדיט

פוענח רצח בני הזוג הנקין בשומרון. הערב (שני) הותר לפרסום כי חמישה מחבלים המשתייכים לזרוע הצבאית של החמאס בשכם נעצרו בחשד למעורבות ברצח בני הזוג נעמה ואיתם הנקין ביום חמישי האחרון בשומרון.

מחקירת השב"כ עולה כי ארבעת הילדים של בני הזוג, שנמצאו ללא פגע במושב האחורי, ניצלו מאחר ואחד המחבלים ירה בטעות ביד חברו. שני היורים נבהלו בעקבות זאת וברחו מהזירה לפני שהספיקו לפגוע בילדים.

ברכב המחבלים שביצע את הפיגוע היו שלושה חברי חולייה: הנהג ושני היורים. כאשר בני משפחת הנקין עזבו את בית חבריהם בהתנחלות אלון-מורה ביום חמישי האחרון סמוך לשעה 21:00 בערב, החל רכב המחבלים לעקוב אחריהם.

דקות ספורות לאחר שבני הזוג החלו בנסיעה איטית, פתחו לעברם שני היורים באש. האם נעמה נהרגה במקום בעוד האב איתם ניסה לפתוח את דלת הרכב בטרם נורה שוב ונהרג.

בשלב זה יצאו שני המחבלים היורים מהרכב והתקרבו למכונית המשפחה כדי לבצע וידוא הריגה. בשלב הזה, כאשר הם יורים בהורים, אחד המחבלים ירה בטעות ביד חברו. השניים נבהלו ונמלטו מהמקום, בעוד ארבעת הילדים נותרו במושב האחורי.

מחקירה השב"כ עולה בנוסף כי אחד המחבלים פתח ציר תנועה ונסע ברכב ראשון לפני חוליית היורים כדי לוודא שיש מכוניות של ישראלים על ציר התנועה.

בנוסף, בתמונות מצלמות האבטחה מבית החולים בשכם, בהם נראים לוחמי יחידת המסתערבים של דובדבן שולפים באקדחים שלופים את אחד המחבלים מהחמאס שאושפז בבית החולים עם פציעת ירי בידו - תוצאה של הירי שביצע בו בטעות חברו. את המעצרים ביצעו בנוסף יחידת המסתערבים של דובדבן והימ"מ יחד עם רכזי השב"כ, שהשלימו בכך פיענוח מהיר של חוליית החמאס משכם שרצחה את בנ הזוג נעמה ואיתם הנקין.

דאבל אימפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עכשיו זה נשמע מאד דומה לתיאור המדומיין והמפורט שמישהי פה כתבה מנקודת מבט של הילד...

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
באמת רציתי לשאול אם זו מישהי הממיאה
כי הרבה אנים חשבו שזה הילד בעצמו סיפר ורק כתבו...

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
דיברו באחד האשכולות על רעיונות לפעולות לזכרם ולעילוי נשמת הנרצחים, הי"ד,
באם הנהלת פרוג תיאות להירתם לעניין,

ניתן לעצב באנר למען הרבות שלום וכבוד בין משתמשי הפורום,
הבאנר יופיע מידי פעם, ויזכיר לכולנו, איך העולם ייראה טוב יותר.

ניתן לצטט מאיגרת הרמב"ן: "תתנהג תמיד לדבר כל דבריך בנחת, לכל אדם, בכל עת ובזה תנצל..."

ניתן להגדיר לבאנר לינק שיוביל לאשכול עם לינקים בנושא הפיגוע, ובעיקר לינקים לדוגמאות איך נעמה היתה מגיבה בפורום בשמחה ובחפץ לב, בכבוד ובאהבה.

יהי זכרם ברוך.

יעל מור

פרסום שמגביה עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עימוד ספרים
מצער לשמוע את השמועה הרעה יהי זכרם ברוך,
נעמה היתה מוכרת בפורום ובתרומתה לכלל אם זה ע״י מדריך לה-כוח או קורסי טיפוגרפיה
חבל על דאבדין ולא משתכחין.
נתחזק כולנו ונקרב את הגאולה זה מראה ששום דבר לא בטוח וכדאי להתחזק כמה שיותר מהר כדי שלא נאחר את הרכבת.

ידי זהב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
בס"ד
קשה לדבר. זכיתי להכיר טיפונת את נעמה.
אני בוגרת קורס הטיפוגרפיה שלה.
והייתי גם בסדנא שלה בקיץ האחרון.

המבט
החיוך
העוצמה
הפשטות
לא עוזבים אותי מהרגע בו שמעתי על הבשורה.
מי שפגש בה פעם, מבין.

על כל שאלה או ייעוץ תמיד ענתה בשמחה, והוסיפה טיפ קטן.

גם הדברים שקראתי ושמעתי על בעלה מעוררי התפעלות.

המקום ינחם את הילדים, המשפחה וכל ישראל, ויאמר לצרותינו די.
ושההתחזקות שלנו תהיה לעילוי נשמתם של הקדושים ע"ה
ונזכה לביאת משיח במהרה.

Aאילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י ידי זהב;1786227:
המבט
החיוך
העוצמה
הפשטות
לא עוזבים אותי מהרגע בו שמעתי על הבשורה.
מי שפגש בה פעם, מבין.
כל מילה!
בדיוק. היה בה משהו מיוחד שרק מי שפגש בה מבין...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה