הקבלן שם דלתות נוראיות, מה עושים? אנא עזרה!!!

בונדל

משתמש צעיר
שלום לכולן
אני בשיפוצים עכשיו והקבלן שם לי באמבטיה דלת מתכת דוחה ממש, לא נראית של בית בכלל, וגם במחסן (שנמצא במרכז הבית!)
הוא טוען שזה מצוין בשביל שלא יחדרו מים...
ויש לי בעיה איתו (סיפור ארוך) שאני לא יכולה לעמוד בתוקף שיחליף לי.
כלומר זה המצב וככה הוא לכאורה נשאר.
השאלה האם אפשר אולי לצבוע את הדלת או להדביק עליה טפט או אולי יש פתרונות דקורטיביים אחרים?
מצרפת תמונות שתבינו את עומק ה"ברוך"..
אשמח לכל עצה, תמיכה (!) והדרכה.
תודה רבה מראש!

קבצים מצורפים

• IMG_0109.JPG
    IMG_0109.JPG
    KB 338.5 · צפיות: 1,061
  • IMG_0111.JPG
    IMG_0111.JPG
    KB 295.7 · צפיות: 1,115
  • IMG_0105.JPG
    IMG_0105.JPG
    KB 209.9 · צפיות: 1,013

chhf

משתמש רשום
זה לא מתכת, זה דלת אלומיניום שיקרה יותר מדלת עץ

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
זה דלת אלומניום מהסוג הכי פשוט
הסיבה שהוא שם את זה כי כנראה שאר דלתות הבית לא עמידות בכלל נגד מים וכך הוא מכסה את עצמו
מקובל לשים דלתות אלומניום בחדרים רטובים ממש עם לחות אבל יש כל מיני רמות , הרמה היותר טובה זה עם מילוי זכוכית או פח אלומניום צבוע
לכם הוא שם משקוף אלומניום עם מילוי פלסטיק-פרספקס
אם את רוצה רק ל"ייפות" ולא להחליף אולי תשימי טפט בהיר בסגנון הזה שידמה זכוכית צרובה או סתם טפט אחר בהיר שיתאים למסגרת הלבנה
לצבוע משקוף לכהה לא ממליצה לך זה יתקלף ממליא לא תוכלי לדמות את זה לעץ...

נערך לאחרונה ב:

בונדל

משתמש צעיר
לא מצליחה לראות את הטפט (חסום לי) אבל איך זה ייראה? השאלה אם לא יתקבל כ"טלאי"..,
את רוצה להגיד לי שזה מה ששמים היום לאנשים בחדרים הרטובים??
עוד לא יצא לי לראות בשום בית יהודי כזה מין דבר..

נטלי 606

משתמש חדש
אני רואה שיש לך טעם טוב---ואת משפצת יפה=אכפת לך מהיופי!
אני הייתי אומרת לו להראות בנוגע לדלתות מוסיפה עוד קצת כסף וקונה דלת יפההה-כידלת זה מה שרואים דבר ראשון! שווה להשקיע לדעתי!

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
מניסיון של אכזבות מקבלנים: קודם להתחזק באמונה, ולקחת הרבה אוויר, ולא לאכול את הלב!
אם זה בית נורמלי תזרקו את הדלת ותזמינו דלת נורמלית עם ציפוי נגד מים,
לדעתי דלת כמו שהוא עשה לכם ,גם הסגירה שלה לא משהוא , החוזק שלה גרוע אגרוף אחד בפלסטיק והוא מתפרק ,וגם הרגשת פרטיות לא משהוא!
זה דלת לאמבטיה רגילה או של יחידה???
אני מקווה שהקבלן לפחות היה בזול שיש לכם מספיק בשביל לתקן את כל הנזקים שהוא השאיר בתקווה שהם לא באינסטלציה ואיטומים!
בהצלחה.

טריידמארק

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אם זה בית נורמלי תזרקו את הדלת ותזמינו דלת נורמלית
עוד לא יצא לי לראות בשום בית יהודי כזה מין דבר
לגמרי
זו לא דלת שמקומה בבית, אלא בסוג של מחסן/ מקום מאולתר.
מבינה שאינכם בעמדה או ברצון לדרוש ממנו החלפה- מה שהיה אמור להיות אם בהתנהלות תקינה עסקינן.
במצב הנתון, לא הייתי ממליצה להישאר עם דלת זו. עשו לעצמכם טובה, תבלעו את העלות ותחליפו לדלת נורמטיבית- כזו שתוכלו לחיות איתה בכיף וגם לא תזיק לרושם של הדירה אם וכאשר תרצו למכור.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
לא מצליחה לראות את הטפט (חסום לי) אבל איך זה ייראה? השאלה אם לא יתקבל כ"טלאי"..,
את רוצה להגיד לי שזה מה ששמים היום לאנשים בחדרים הרטובים??
עוד לא יצא לי לראות בשום בית יהודי כזה מין דבר..
קודם כל מדבריך הבנתי שאת מחפשת "פתרון קוסמטי" ולא להחליף שזה ודאי מומלץ ועדיף
מה שהתכוונתי זה שאם הוא שם לכם כזו דלת זה יכול להצביע על האיכות הגרועה של שאר דלתות הבית - ותבדקו אותם! , כי אם הוא היה שם מה ששמים היום ברב הבתים שרוצים אחידות בין כל הדלתות - שמים או דלת עם חלק תחתון עמיד לגמרי למים או דלת פולימרית
דלת אלומניום בעיקרה אינה גרועה פשוט הוא שם לכם משהו באיכות הכי פשוטה שיש ,יש דלתות אלומניום וזכוכית שמפארות בתי יוקרה בחדרים רטובים ...מקוואות וכו'
אבל לבית עם חדר אמבטיה מאוורר אין חובה ללכת על דלת אטומה לגמרי למים - יותר יש להקפיד על החלק התחתון שבא במגע עם מים בשטיפה

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מה כתוב לך בחוזה במפרט?
בדירה הקודמת שמו לי דלת תריס + סורגים וזכוכית. ובחוזה היה כתוב פלדלת.
היה לי חשוב כי הדלת עמדה ליד הגז, והניקיון היה סיוט.
הייתי פשוט נודניקית אמיתית.... יום אחד נמאס לעו"ד של החברה, והוא נאלץ להעמיד את החברה על המקום.
(-אגב, זה גם היה משמעותי, כי זה נתן לי כניסה נוספת לבית שקיצרה דרך באופן משמעותי.)
השאלה מה כתוב לך בחוזה.

בונדל

משתמש צעיר
המצחיק הוא שכל הזמן הוא נואם כמה חשוב לו היופי ואם אני רוצה לעשות משהו טיפה יותר זול כי זה לא מפריע לי, הוא אומר שאני הורסת לו את השם וכשאנשים יבואו הם יגידו שהוא לא עושה עבודה יפה...
ופתאום פה הוא מתעקש

והבעיה הגדולה היא שבחוזה כתוב :"דלתות", ותו לא!
ובאמת כאן המקום לעשות תשובה... ולהתריע לעזור לפחות לאנשים אחרים: תכתבו חוזה מפורט! עם כל הפרטים ופרטי פרטים!
אנחנו יותר מדי סמכנו על היושר שלו, ועל ההבטחות בע"פ, שהכל הולך להיות מושלם וטיפ טופ (האמת שראיתי לפני כן עבודות שהוא עשה ובאמת מקסים, אבל לא ראיתי את החוזה שההם עשו איתו...)
בקיצור מסקנה שורה תחתונה אני מבינה שאין מנוס אלא להחליף לדלת נורמלית..
אז תודה לכולם!

nomik

משתמש רשום
עיצוב גרפי
מנסיון לא תמיד עוזר מה שכתוב בחוזה! אם הקבלן לא ישר הוא ימצא דרכים לצאת ממה שכתוב בחוזה ולכו תריבו איתו.

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אין מצב להשקיע סתם כך בדלת אלומניום זה יקר סתם ללא צורך ככל הנראה היה לו את זה בצד בטעות או משהוא כזה !
ונכון עם רושמים דלתות סתם מה תגידו עכשיו ?

ohadi

משתמש רשום
דלת לא חייבת להיות עשויה ממתכת או אלומיניום כדי להיות חסינה מפני נזקי מים, תראי לדוגמה את הטופ של רב בריח. אם הן פחות מוצאות חן בעינייך שווה לחפש חלופה כבר עכשיו כדי לא להיתקע עם משהו שפחות אוהבים. זה מה שאני חושב לפחות.

בונדל

משתמש צעיר
אין מצב להשקיע סתם כך בדלת אלומניום זה יקר סתם ללא צורך ככל הנראה היה לו את זה בצד בטעות או משהוא כזה !
ונכון עם רושמים דלתות סתם מה תגידו עכשיו ?

נראה לך שהדלת הזו יותר יקרה מהדלתות היפות לדוגמא של פנדור??

בונדל

משתמש צעיר
כתבת ש"אין מצב להשקיע סתם כך בדלת אלומיניום זה יקר סתם ללא צורך"..

שעת סיפור

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
מה בוער להחליף עכשיו?

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש דלתות סבירות ומעלה יותר זולות או באותו מחיר זה העניין . כדוגמת אלון דרור וכו'

בונדל

משתמש צעיר
מה בוער להחליף עכשיו?

אם להחליף אז עכשיו - כך זה נכלל בתוך המשכנתא ולא מרגישים את ההוצאה :p, וגם מבחינת הבלגן והלכלוך
(וכמובן שאחרי הבניה יש עליה לרגל.. אז במקום שכולם יזדעזעו ויגידו שאוי, וחייבים להחליף..)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה