הצעות לארון כניסה מנוצל

בונדל

משתמש צעיר
שלום
יש לי שטח בערך בגודל מטר על מטר שמתאים לארון כניסה - (סוג מעילים ילקוטים תיקים מגבעות וכו', וגם בלגן - נניח שקיות שצריכות בהזדמנות להגיע למרכז המסחרי וכו'..)
איך אפשר לנצל אותו מבחינת העומק שלו? שיהיה גישה גם לדברים הפנימיים?
כבר חשבתי לעשות ארון רגיל בעומק 60 אבל חבל לי לא לנצל את כל השטח
אשמח לרעיונות וגם לשמות של נגרים שיעשו דבר כזה במחיר שפוי..
תודה מראש!

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש גישה מהצד?
אם הגישה היא רק מקדימה, אני ממליץ לא לעשות ארון עמוק מידי, זה לא מנצל את המקום, אלא להפך, מסרבל את הגישה, וכמובן מייקר משמעותית.

בונדל

משתמש צעיר
יש גישה מהצד?
אם הגישה היא רק מקדימה, אני ממליץ לא לעשות ארון עמוק מידי, זה לא מנצל את המקום, אלא להפך, מסרבל את הגישה, וכמובן מייקר משמעותית.

אז מה? לא לנצל את השטח כולו ולהרגיש סתם ש"בזבזבתי.."?

styehoshua

משתמש מקצוען
וואו זאת הברקה!
את יודעת אם זה דבר מעשי? או סתם רעיון יפה?

כשקניתי מקרר חדש ( לפני כ 8 שנים) השינוי היה מאד משמעותי לאומת המקרר הישן שהיה לי קרוב ל 20 שנה. המקרר נהייה ריק הדלתות הכילו כ"כ הרבה וזה עשה את הכל מסודר ונגיש ומאז עולה לי מדי פעם המחשבה שמבנה המקרר הוא רעיון מבריק וצריך ליישם אותו לעוד שטחים בבית.

אף פעם לא עשיתי משהו עם המחשבה הזאת.

נראה לי שבגלל תנופת הדלת אז המדפים צריכים איזשהו גדר מסביב.
או שעל הדלת שמים רק מתלים לשקיות מעילים וכד'.

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אז מה? לא לנצל את השטח כולו ולהרגיש סתם ש"בזבזבתי.."?
בדיוק הפוך, אם תעשי ארון בעומק מטר תרגישי שבזבזת גם כסף וגם את המקום בפנים שסתם יאחסן דברים לא שימושיים שלא ברור מאיפה הגיעו כי לא יהיה נגיש.
אם את רוצה אפשר במקום לעשות מזה ארון לבגדים וכו', לעשות את זה מחסן. זה כבר משהו אחר.
תעשי דלת עם תכולה כמו מקרר:)
60 לתליה ועליו מדפים ועוד 30 אולי מדפים על הדלת אולי מדף עם מעקה?
צריך לראות שרטוט של החדר אם יש אפשרות לצירי 180, אבל מן הסתם כשהדלתות פתוחות תהיה גישה לארון רק 40 ס"מ מרכזיים, כי 30 מכל צד יוסתר על ידי המדפים שעל הדלת, ולא יהיה שימושי.
גם המדפים שעל הדלת אם הדלת לא יכולה להפתח עד הסוף בגלל מגבלות של קירות/חפצים אחרים, מה שיהיה שימושי זה רק צד אחד שלהם.
ועוד לא דיברנו על הגבלות טכניות בדלתות כאלו.

בונדל

משתמש צעיר
@חרש עץ - לא בדיוק הבנתי את המילים המקצועיות... אבל משהו אחד תפס אותי - "לעשות את זה מחסן" - זה אפשרי? בכזה גודל קטנטן? ומה ההבדל בעצם..?

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני גם חושבת שישי יעיל יותר שישמש כסוג של מחסן, מאשר ארון בעומק גדול כל כך.
יש כל מיני אופציות - אפשר לעשות מדפים על צד אחד,מתלים מהצד השני, והשטח המרכזי ישמש לאחסון דברים גדולים שבד''כ אין להם מקום כמו שואב אבק וכדו'
אפשר לעשות יחידת מדפים על גלגלים, ומאחור לאחסן מזוודות שמשתמשים בהם פעם ב..
הכל תלוי במה בדיוק אתם צריכים.

בונדל

משתמש צעיר
הנה בדיוק כאלה דברים חשבתי
אני מחפשת רעיונות איך לנצל.. ומישהו שיכול גם לבצע.

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@חרש עץ - לא בדיוק הבנתי את המילים המקצועיות... אבל משהו אחד תפס אותי - "לעשות את זה מחסן" - זה אפשרי? בכזה גודל קטנטן? ומה ההבדל בעצם..?
התכוונתי משהו בכיוון ש @שיפי פוקסמן כתבה.
אני יכול גם לבצע את זה, שלחי לי פרטים למייל שבחתימה.

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מה זאת יחידת מדפים על גלגלים?

בפשוטו - יחידת מדפים שעומדת על בסיס עם גלגלים, וכך היא ניידת ומאפשרת לאחסן מאחוריה דברים גדולים שלא שימושיים ביום-יום כמו מזוודות \ ארגז עם כלי פסח \ קישוטי סוכה וכו'

קאופמן מירי

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
תעשי יחידות על גלגלים נשלפות החוצה ואותן את יכולה לתכנן לפי הצורך שלך
אם זה תליה למעלה ולמטה מדפים לנעלים , או רק מדפים, תעשי לך רשימה בדיוק מה את צריכה לאחסן ולקבוע את סוג האחסון גבהים וכו'.

בונדל

משתמש צעיר
אבל עם מה סוגרים את זה? צריך לבנות איזשהו מסגרת לכל הסיפור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה