הציעו לי לעבוד כרכזת חברתית..

Doe

משתמש רשום
אל תעבדי בחיים בכזה מקום בשביל כסף..
אם את אוהבת תשארי ואם לא גם אם את חולמת שיום אחד יעלו לך את השכר המחיר לא שווה רגשית ונפשית...

שושי פוגרס

משתמש פעיל
יש רכזת חברתית מונחת שתוכל לומר לי מהם הימים בשנה שקשורים לרכזת החברתית? אילו ארועים בד"כ נופלים עליה?
משתנה ממוסד למוסד.
יש מקומות שהרכזת סגנית כמעט. "כל הסמינר עליה" (יותר בתיכונים קטנים). קישוטי קיר, מחנות, ערבי הורים, אסיפות צוות, כנס תשובה, סופשנה, הכל.
ויש מנהלות שמחלקות. אחת רכזת חברתית, מארגנת את המחנות וכנסי ר"ח ומורה אחרת אחראית על קישוטי קיר..
ממליצה לך לשבת עם המנהלת ולסכם ברור על מה את לוקחת אחריות.

שושי פוגרס

משתמש פעיל
כמה משלמים על רכזות חברתי למי שמתחילה? עכשיו סיימה סמינר...
ממש מעט. בד"כ. אבל ממש.
חייבת להיות אחת שמאוד רוצה ואוהבת את העבודה בלי קשר למשכורת.
מה שכן, רכזת חברתית טובה זה פתח מצוין להיכנס דרכו להוראה. בעז"ה.

פנינה כ.

משתמש רשום
משתנה ממוסד למוסד.
יש מקומות שהרכזת סגנית כמעט. "כל הסמינר עליה" (יותר בתיכונים קטנים). קישוטי קיר, מחנות, ערבי הורים, אסיפות צוות, כנס תשובה, סופשנה, הכל.
ויש מנהלות שמחלקות. אחת רכזת חברתית, מארגנת את המחנות וכנסי ר"ח ומורה אחרת אחראית על קישוטי קיר..
ממליצה לך לשבת עם המנהלת ולסכם ברור על מה את לוקחת אחריות.
תודה רבה צודקת בהחלט!!!
אני ממש מתחילה... ולא ככ מונחת... אז זה באמת נכון לשבת עם המנהלת ולעשות איתה תיאום ציפיות.

פנינה כ.

משתמש רשום
לא עניתם כמה ש"ש משלמים לרכזת חברתית, זה דחוף
אין לי מושג...
זה משתנה מביה"ס לביה"ס.
אני יכולה לומר לך שכרגע לי משלמים משכורת של ממלאת מקום שזה 42 ש"ח לשעה משהו כזה...
אבל נותנים לי מקסימום 10 ש"ש שזה יוצא כלום... (תחשבי..) ,עוד דבר אני ממלאת מקום של תיכון, סיימתי סמינר עכשיו, אני לא בתקן ואין לי וותק... (קחי את כל אלה בחשבון..)
בד"כ זו עבודה בנוסף למורה, גמולים.
אל תתפלאי אם משלמים לך גרושים זה המצב וזה מזעזע!!!!!!! זו לא עבודה קבועה!!!!!
אבל תמיד אפשר לדבר עם המנהלת... לראות...
בכל אופן אשמח לשמוע ממך וגם מאחרים מה המצב אצלם, אני רוצה לדעת מה השכר הנורמלי לזה...

קונקורד

משתמש סופר מקצוען
לי משלמים 45 ש"ח לשעה, ויש לי 4 שעות שבועיות שזה כלוםםם.
בכל אופן חושבת שמשתלם לעבוד בזה רק אם את אוהבת ומתחברת מאוד לעבודה.
כי אם את מחפשת להתפרנס מזה...אז לא.

פנינה כ.

משתמש רשום
לי משלמים 45 ש"ח לשעה, ויש לי 4 שעות שבועיות שזה כלוםםם.
בכל אופן חושבת שמשתלם לעבוד בזה רק אם את אוהבת ומתחברת מאוד לעבודה.
כי אם את מחפשת להתפרנס מזה...אז לא.
מזעזעעעע מה זה??????????? אז אני המצב טוב...:(:( פחחח
כן גם אני חושבת ככה... נטו לאנשים שאוהבים ולא צריכים עוד פרנסה... כי עם רכזות חברתית אפילו א"א לעבוד....

תמלילנית

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
בתור רכזת בתיכון וביסודי. וכן, גם מורה. בשנ מקומות הכל בעז"ה.
כמה דברים מנסיוני
1.- גם אם את אוהבת מאוד את העבודה. מאוד מאוד מאוד! תעמדי על שכר סביר. כי אם לא. מגיעים מהר מאוד לנקודת שבירה. (את יכולה להתחיל, לרנסות לקנות שם ושנה הבאה לבקש יותר)
2. חשוב מאוד! תשבי עם המנהלת ותעשי רשימה ברורה ותיאום ציפיות. כמה תוכניות. מה בערך אמורה להיות כל תכנית וכו'. אז העבודה הזאת לא מאיימת. את יודעת מראש מתי מה ומו.
3. תקציב לפעילות- כמה המוסד נותן? אם אין תקציב סביר. אז תגידי לא! ברגע שיש לך תקציב, יש לך עם מה ליצור. אין מה לעשות, במוסדות כל נשימה עולה כסף.
4. התנהלות המוסד בפעילות. המורות אמורות לקחת חלק פעיל. המזכירות להיות לצידך כל הזמן וכיוצ"ב.

לסיכום- ברגע שאת יודעת לקראת מה את הולכת. התיכון יודע לקראת מה את באה.
בעז"ה עם המון סייעתא דשמיא תצליחי ותהני.
ושוב, אני עובדת בתחום הזה כבר כמה שנים טובות. נהנית, מרגישה מתוגמלת. לא פרייארית. עושה את עבודתי נאמנה. לא מושכת את החבל עד הסוף. הבנות מאושרת, לי כייף.

גלית פוקוס

משתמש פעיל
אפשר לסכם שריכוז חברתי נועד למי שממש אוהבת את זה כי שום משכורת לא תהיה שווה את הלחץ והעבודה המטורפת הזו (ושוב, תלוי מה הדרישות של ההנהלה. וכן, מה הרכזת דורשת מעצמה וכמה היא משקיעה)
אבל אין כמעט מקומות עבודה שמספקים לך סיפוק ברכז גבוה כל כך
ולמרות זאת אחרי כמה שנים בתחום - פורשת...

רק אושר!

משתמש מקצוען
לא עניתם כמה ש"ש משלמים לרכזת חברתית, זה דחוף
אני מקבלת 6 שש (+שעות הוראה שלי רגילות;) ככה המנהלות מחשבות את זה לפעמים...,בתור אחת בלי ותק וכו זה 50+לשעה, אבל שעות שלי- משמע כולל חופשים)
תיכון של 100 בנות
משנה ראשונה אחרי הסמינר (מתחילה...)
התחלתי עכשיו שנה שניה של ריכוז ובתור נשואה ואני מתחילה לראות את הקצה... זה קשה... אני אוהבת את התחום אבל בתור נשואה פחות בא טוב שעות העבודה לא שוות את התגמול
אגב 2 דברים
לסכם מראש עם המנהלת מה קשור אליך! לעבור על כל החודשים...
השכר כמעט אף פעם לא שווה את העבודה---

נערך לאחרונה ב:

יודית 121

משתמש מקצוען
השכר אף פעם לא שווה את העבודה! חד וחלק!
אבל נראה לי עדיין ש6 ש"ש לריכוז חברתי זה כלום...
אני בכל אופן לא הייתי מסכימה, אלא אם כן הייתי מכורה לדבר

פנינה כ.

משתמש רשום
שלום,
אולי יש למשהי רעיון לפעילות לתיכון בי"ע בחנוכה? לא לטלפון...
או אם יש למשהי רעיון לחדר בריחה מעניין מאוד!!
תודה!

יצחק שכטר

משתמש רשום
המשתמש נחסם
הלכתי לראיון , המנהלת התרשמה וכו' , כבר סכמנו בע"פ .
לאחר כמה ימים התקשרתי אליה , כדי לבדוק אם התקדם משהו בעניין ,
היא אמרה לי שבדקה את הקריטריונים, וצריך וותק של 3 שנים בהוראה קבועה.
היא אמרה שאם היא לא תמצא משהי עם וותק של 3 שנים , אז היא תיקח אותי בתור ממלאת מקום...
מישהי יודעת משהו בעניין?
תודה!
אני יודע שאם ככה החליטה המנהלת, זה לא משנה אם אכן יש כאלו קריטריונים...

פנינה כ.

משתמש רשום
הלכתי לראיון , המנהלת התרשמה וכו' , כבר סכמנו בע"פ .
לאחר כמה ימים התקשרתי אליה , כדי לבדוק אם התקדם משהו בעניין ,
היא אמרה לי שבדקה את הקריטריונים, וצריך וותק של 3 שנים בהוראה קבועה.
היא אמרה שאם היא לא תמצא משהי עם וותק של 3 שנים , אז היא תיקח אותי בתור ממלאת מקום...
מישהי יודעת משהו בעניין?
תודה!
לא מכירה כזה חוק, או תקנון.. אלא א"כ המנהלת חוקקה את זה בבית ספרה... בד"כ זו עבודה ללא נסיון או וותק, בנות שסיימו סמינר עושות את זה, גם תעודת הוראה לא צריך בשביל זה.
ברור שבשביל משכורת יפה (עד כמה שניתן בכזה מקצוע...) כדאי וותק וכו' אבל ממש לא חייב!
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה