הצילו!! המשכנתא שלי מאד התייקרה, מה עושים??? יש מה..

ישראל משכנתאות

מומחה למשכנתאות
מנוי פרימיום
שלום וברכה,
משכנתא מלפני 5 שנים,
עם מסלול מ"צ - כל 5
ב10.10 שינוי הריבית - כדאי לבדוק כדאיות למחזור? חשוב לציין שאין לי כסף מיותר לשלם מעבר לכך אלא אני מחפש איך להקטין את ההחזרים..
מעבר למשכנתא יש הלוואה נוספת לשיפוץ בריבית פריים +0.75 עם יתרה של 97K.
צפה בקובץ המצורף 1792362
טוב ששמת לב אתה חייב לבצע מיחזור בהקדם קודם כל רוב המשכנתא צמודה ובנוסף בעוד יומיים הריביות יקפצו לך

ami2405

משתמש חדש
כפי שציינתי בשאלה, אם אמחזר ההחזר יקטן גם אם הריביות יעלו? אם לא אז כרגע אין לי אמצעים לספוג עוד עליה..

ישראל משכנתאות

מומחה למשכנתאות
מנוי פרימיום
גם אם אתה לא מגדיל את ההחזר, חשוב לבצע מיחזור אם אתה רוצה להתחיל להפחית את הקרן ולא רק לשלם ריביות. הרי אתה משלם כבר חמש שנים, ועדיין לא ירד כמעט מהקרן. זה מצב שלא כדאי להמשיך בו.

נערך לאחרונה ב:

ami2405

משתמש חדש
מחזור מלא או חלקי? בבנק שלי או בבנק אחר?

אדגיש שהייתי שמח איכשהו לחזור להחזר של 4000 בחודש זה אפשרי בכלל?

ישראל משכנתאות

מומחה למשכנתאות
מנוי פרימיום
מחזור מלא או חלקי? בבנק שלי או בבנק אחר?

אדגיש שהייתי שמח איכשהו לחזור להחזר של 4000 בחודש זה אפשרי בכלל?
בעיקרון, כדי להתחיל להפחית מהקרן, תצטרך להגדיל את ההחזר החודשי.
מוזמן ליצור קשר לבדיקת משכנתא מקיפה, ונבדוק מה ניתן לעשות .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה