מידע שימושי הצילו הבת שלי בפלא' עם חברות 6\24 מה עושים

D

Deleted 66182

אורח
גם בנים בגיל הזה בעניין הטלפון??

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
חחחחחחחחחחחחחח
אנחנו בבית בזמנו היינו היינו 6 בנות!!!
עוד לא היו פלאפונים, והטלפון כל הזמן היה תפוס.
אבא שלי היה מתחנן שנדבר רק אחרי 19:00 בערב, שאז לבזק היה מבצע, שמ 7:00 בערב עד 7:00 בבוקר, זה חינם.... (מעניין מי זוכרת את זה...)
הוא לא יכל לטפל בשידוכים של אחותי הגדולה, כי לא היה לו טלפון פנוי ...
הוא עשה עוד קו במיוחד בשביל זה, וגם אותו תפסנו....

לפי הגיל אני מבינה שהבת שלך בכיתה ט'.
זה הזמן שנוצרות חברויות ורכילויות וכו'.
היא עמוק בפנים ותשמחי.
זה מעסיק אותה ובונה אותה!! זה הזמן.

הבת שלי שגם בט', אמרה לי השבוע "אמא לא האמנתי שאני יאהב לדבר בטלפון". היא שנאה את זה כל השנים, אבל זו התקשורת היחידה שלהם. ב"ה....

מה שאני עושה, אני אומרת לה "לפחות תסדרי את הסלון תוכ"ד שאת מדברת בטלפון" ככה היא מרגישה שהיא גם עוזרת לי וגם לא מפסידה.
ואני לא מפחדת להפסיק אותה אם אני רואה שצריך באמת, (לא סתם כי נמאס לי לשמוע אותה מברברת).
אם בלילה אני רואה שהיא צריכה כבר לישון.
או ביום שישי שיש לחץ להיכנס לשבת וכד'.
אני אומרת לה "זה לא הזמן לדבר עכשיו, תסיימי את השיחה ובואי לעזור" ונותנת לה את הזמן לסיים את השיחה (לא עומדת על הראש 'הרגע תסגרי את הטלפון' זה לא לענין וזה גם מפדח אותה בעיני החברה).

נערך לאחרונה ב:

נ.ב.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אצלי בבית בשעה 00:00 איסוף פלאפונים
טעינה בחדר שינה עד הבוקר
אני נותנת להן לדבר בלי הגבלה כל היום,
אבל לא בשעות הלילה, ובטח לא להיכנס עם הנייד למיטה.
בתחילה היה לא קל, היום, תאמינו לי, הן מודות לי (גילאי תיכון)

איטא

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני יכולה לומר שעד היום של החתונה הייתי כזאת!
ויום אחכ לא נגעתי בפון ועד היום אני לא נוגעת בו כמעטט
זה עובר ולדעתי ניהיה קיצוני לצד השני

*רות

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אצלי בבית בשעה 00:00 איסוף פלאפונים
טעינה בחדר שינה עד הבוקר
אני נותנת להן לדבר בלי הגבלה כל היום,
אבל לא בשעות הלילה, ובטח לא להיכנס עם הנייד למיטה.
בתחילה היה לא קל, היום, תאמינו לי, הן מודות לי (גילאי תיכון)
אמאלה תזהרי מקרינה!
את הולכת לישון עם מטען בחדר ועוד בכפולות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה