דרוש מידע הצאט בנטפרי

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

פ.נ

משתמש מקצוען
אנשים צריכים להבין שזה שיש להם נטפרי כביכול לא מגן עליהם!!!!
היום לצערינו יש מלא עקיפות!!!!
תמיד טוב להיות עקביים אחרי הילדים שלכם!!!!!

21228

משתמש צעיר
אנשים צריכים להבין שזה שיש להם נטפרי כביכול לא מגן עליהם!!!!
היום לצערינו יש מלא עקיפות!!!!
תמיד טוב להיות עקביים אחרי הילדים שלכם!!!!!
נכון מאוד, אבל הנושא פה היה האם צ'אט זה עוד יותר בעייתי ממייל
אז לפני שהביאו פה את הקבוצות בצ'אט אני אישית הייתי בטוחה שאין משהו יותר בעייתי בצ'אט ממייל
ואם זה באמת נכון הרשימה הזאת אז אין ספק שאני טעיתי ובגדול
ושוב זה מראה כמה עדיין יש חוסר ידע לגבי הסכנות שבדברים אלו

אליש:)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אלפי משועממים ומשועממות מבלים בצ'אטים ללא כל סינון!!!!!!!!!!
כן זה הילדים שלנו!!!!!!!!!!!! כמויות ענק של בחורות סמינר ומנגד בחורי ישיבה!!!!! ללא שום סינון!!!!!
ואם מישהו מדווח והצ'אט נסגר בנטפרי, אז תוך כמה דקות מעתיקים את כל הכתובות מייל ופותחים צ'אט חדש
מצורפת רשימת צ'אטים רק כדי שתקבלי טיפ טיפה הבנה במה שהולך מתחת האף של כולנו !
כמובן שכל התוכן עובר שם חופשי חופשי ללא שום צינזורה וכולם יכולים לראות את הכתובת מייל של כולם
ולא לשכוח שיש גם צ'אט ווידיאו
והכי מוזר שאת הדברים האלה נטפרי פותחת חופשי ונותנת לזה להמשיך ומעלימה עין
וכאן בפרוג שיש סינון וצנזורה על התוכן הם חסמו (איש את רעהו ועוד)

צפה בקובץ המצורף 1537364
הזדעזעתי!
מחריד
אין לי מה לאמר!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה