תרופה הפתרון המדהים לריפלוקס אצל תינוקות

המקל והגזר

משתמש מקצוען
וגם- אל תתנו חיסון רוטה וירוס, לי זה מוכח מדעית מנסיון עם הילדים שזה מגביר את הריפלוקס ברמות משמעותיות.
אני מתחילה להרגיש נורמלית
כבר חודש מהחיסון רוטה ואני טוענת שהבת שלי התחרפנה ממנו
במשך שבועיים היא הקיאה כל הזמן
בשבוע האחרון נרגע כמעט לגמרי, אבל אני חוששת שהיא עם ריפלוקס סמוי
הרופא ילדים שלי נתן לי את התרופה לפני שבועיים, רק היום היא היתה מוכנה, הייתי כבר אצל אוסטואפטית
שטענה שטיפלה בריפלוקס.
יש כאן מישהי עם ריפלוקס סמוי?

מ.מ.א.א

משתמש צעיר
לנו עזר מאוד לריפלוקס סידרה של טיפולי רפלקסולוגיה
התרופות גורמות לאוכל להיות יותר סמיך ובכך למנוע עליה לוושט
ברפלקסולוגיה עובדים על חיזוק השריר שסותם את המעיים -וכך מטפלים בבעיה עצמה

מיקית

משתמש רשום
הבת שלי גם עם רפלוקס קשה מהלידה,
שאפילו הגיע להכחלות ולאשפוז...
הדבר שמאד עזר - קניתי לה לעריסה כרית הגבהה מיוחדת, ובכל מקום אפשרי הקפדתי ממש להניח אותה על גובה.
הייתי אצל אוסטאופט - סופר בירושלים, שחרר לה שרירים תפוסים בסרעפת שהקלו עליה מאד,
לא לקחתי שום תרופה - שילבתי לה מטרנה A.R. לתינוקות פולטים - ואני ממש רואה שיפור!!

רינת ח

משתמש רשום
התינוקת המתוקה שלי בכיינית ברמות, ביקרנו אצל הרופא בעקבות שיעולים שלא עוברים הרבה זמן וילדה שנודניקית כל הזמן-הוא טען שיש מצב לריפלוקס למרות שכבר כמעט לא פולטת ועולה מצויין במשקל (בת 7 חוד')הרופא נתן את התרופה שהמליצה פותחת האשכול"אומפראזול" -לא נתתי עד עכשיו ,חוששת שאולי בכלל לא קשור לריפלוקס, מה אומרות?

רינת ח

משתמש רשום
התינוק שלי סבל מאד, מגיל שבועיים הוא בכה כמעט רצוף, בעיקר אחרי האוכל.
לאחר בדיקת רופא התברר שיש לו ריפלוקס (למרות שהוא לא פולט הרבה),
הרופא רשם לי תרופה בשם גביסקון שצריך לתת אחרי כל ארוחה.
התרופה הזו היתה מאד לא מוצלחת: היא בטעם מנטה ולא טעימה לתינוק,
נאלצתי להביא אותה פעמים רבות ביום כי הוא לא אוכל מסודר,
ובעיקר - זה לא עזר בצורה משמעותית.

כאן בפרוג שמעתי ממישהי שקיבלה עבור התינוק שלה "אומפרזול", (כמו אומפרדקס לצרבות אצל מבוגרים, בסירופ מתוק)
@אמונה1 - תודה על העצה שנתת לי לפני כמה שבועות...
הלכתי שוב לרופא וביקשתי את התרופה הזו, הוא לא הסכים מיד (זה דורש אישור מיוחד מתחת לגיל שנה) אבל בסוף קיבלתי את התרופה.
התחלתי להביא לו את התרופה פעמיים ביום, ההשפעה מתחילה אחרי כמה ימים של שימוש.
ומאז - התינוק צוחק כל היום...
פשוט לא להכיר אותו, רק אז הבנתי כמה הוא סבל לפני התרופה.

הרגשתי חובה לפרסם את הדברים למען אלפי תינוקות שסובלים מריפלוקס, ובאפשרותנו לעזור להם...

אז אם לתינוק שלך יש ריפלוקס,
תקבעי עכשיו תור לרופא, ותתעקשי שאת רוצה בשבילו אומפרזול.
ספרי לי אחר כך אם עזרתי :)

שבת שלום
התינוקת המתוקה שלי בכיינית ברמות, ביקרנו אצל הרופא בעקבות שיעולים שלא עוברים הרבה זמן וילדה שנודניקית כל הזמן-הוא טען שיש מצב לריפלוקס למרות שכבר כמעט לא פולטת ועולה מצויין במשקל (בת 7 חוד')הרופא נתן את התרופה שהמליצה פותחת האשכול"אומפראזול" -לא נתתי עד עכשיו ,חוששת שאולי בכלל לא קשור לריפלוקס, מה אומרות?

chh

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פחות נשמע ריפלוקס למרות שריפלוקס יכול להיות גם ללא פליטות (כמו הצרבת המוכרת...)
בכל אופן כדאי לנסות לכמה ימים את האומפרזול
אם יועיל- יוכיח שזה אכן ריפלוקס
אם לא יועיל- עדיין יתכן שריפלוקס אך כמובן לא בטוח

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
תינוקות בייכנים כדאי לקחת לאוסטאופט מנסיון מר .... ניסתם? הוא יוכל אולי להגיד אם יש רפלוקס
בכ''א אצלי התרופה לא עזרה לרפלוקס- היה גלוי אבל לא סמוי

א.מ.ב.

משתמש פעיל
אני מתחילה להרגיש נורמלית
כבר חודש מהחיסון רוטה ואני טוענת שהבת שלי התחרפנה ממנו
במשך שבועיים היא הקיאה כל הזמן
בשבוע האחרון נרגע כמעט לגמרי, אבל אני חוששת שהיא עם ריפלוקס סמוי
הרופא ילדים שלי נתן לי את התרופה לפני שבועיים, רק היום היא היתה מוכנה, הייתי כבר אצל אוסטואפטית
שטענה שטיפלה בריפלוקס.
יש כאן מישהי עם ריפלוקס סמוי?
בראשון הרוטה הגביר את הריפלוקס ברמה הזויה, בשני ובשלישי לא נתתי, ברביעי לא יודעת מה קרה שנתתי ואכלנו אותה בענק והילד לא אכל שבועיים, לכולם היה ריפלוקס והיינו עם תרופות אבל הוא היה יחסית הכי בסדר מכולם והיה ממש חבל כי זה ממש השפיע עליו לרעה.
הלכתי לכירופרקט דר הרכבי בהר נוף, 3 טיפולים ועזר פלאים, אחרי חודשיים שלוש לעוד איזה טיפול אבל בגדול נגמלנו מהתרופות שהיו אצל כל הילדים.
בחמישי היינו אצלו עוד לפני הברית...
וברור לכולם זה היה ריפלוקס סמוי.

chh

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מי שכותבת שזה מהחיסון רוטה
באיזה גיל נתתם את החיסון, ואז התחילו תופעות הריפלוקס?

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
בראשון הרוטה הגביר את הריפלוקס ברמה הזויה, בשני ובשלישי לא נתתי, ברביעי לא יודעת מה קרה שנתתי ואכלנו אותה בענק והילד לא אכל שבועיים, לכולם היה ריפלוקס והיינו עם תרופות אבל הוא היה יחסית הכי בסדר מכולם והיה ממש חבל כי זה ממש השפיע עליו לרעה.
הלכתי לכירופרקט דר הרכבי בהר נוף, 3 טיפולים ועזר פלאים, אחרי חודשיים שלוש לעוד איזה טיפול אבל בגדול נגמלנו מהתרופות שהיו אצל כל הילדים.
בחמישי היינו אצלו עוד לפני הברית...
וברור לכולם זה היה ריפלוקס סמוי.
הכוונה שלא פלטו? איך ידעתם שזה רפלוקס?
לא מלחיץ אתכם לא לחסן לזה? מכירה מקרוב תינוק שנדבק וזה היה ה' ישמור מלחיץ וקשה עם השלכות התפתחותיות קלות(כי חודש לא תפקד ואז התאוששות...)

א.מ.ב.

משתמש פעיל
הכוונה שלא פלטו? איך ידעתם שזה רפלוקס?
לא מלחיץ אתכם לא לחסן לזה? מכירה מקרוב תינוק שנדבק וזה היה ה' ישמור מלחיץ וקשה עם השלכות התפתחותיות קלות(כי חודש לא תפקד ואז התאוששות...)
לא היו פליטות, בעיקר הקשתת הגוף בכל נסיון להאכילם.
לגבי הרוטה, יותר מסוכן לא לאכול ולא להתפתח, והיה לאחד מהילדים, דווקא לזה שכן חוסן לרוטה, הדענו לאשפוז, נכון, אבל זה עדיין יותר נוראלהיוץ עם ריפלוקס, ושם שאלתי את מנהל המחלקה אם הוא רואה קשר בין החיסון לריפלוקס, הוא צחק ולא הגיב, אח"כ הסתכל על המחשב וכביכול דיבר לעצמו ואמר שלנכדים שלו הוא לא נותן את החיסון הזה... וזה היה בבית חולים מוכר וידוע בירושלים.

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי תנוקת קטנטנה בת חודש נולדה פגית גדולה בשבוע 34.5. יש לה קטע שמדי פעם עד שעתיים אחרי האוכל ששוכבת או אפילו בידיים עולה לה פליטה או רוק והיא ממש מאבדת נשימה, פותחת עיניים ענקיות מאדימה ומקציפה מהפה רוק. בד"כ מסתדרת וחוזרת לעצמה מהר אבל זה די מפחיד וגורם לי להחזיק אותה על הידיים 24 שעות כמעט. יש למשהו נסיון? האם זה ריפלוקס? היא פולטת גם (אוכלת מטרנה) אבל לא בקשת ולא מטורף, פליטות רגילות.
מה יכול לעזור? מה אפשר לעשות?

המקל והגזר

משתמש מקצוען
יש לי שתי דברים שאני חושדת בהם אצל הבת שלי בת חודשיים וחצי,
הראשון הוא ריפלוקס סמוי, ושכל החרחורים והליחות זה גם אוכל שחוזר, לא רק ליחה.
ואחרי שיעולים רבים מגיעה ההקה
ודבר שני, התמ"ל החלבי מגביר אצלה את הליחה ,
האם אצל מישהי תמ"ל חלבי הגביר ליחה וכאשר עברו לצמחי זה עבר??

אשמח לתגובות מנסיון!

ריקי ק.

משתמש מקצוען
יוצרי ai
יש לי שתי דברים שאני חושדת בהם אצל הבת שלי בת חודשיים וחצי,
הראשון הוא ריפלוקס סמוי, ושכל החרחורים והליחות זה גם אוכל שחוזר, לא רק ליחה.
ואחרי שיעולים רבים מגיעה ההקה
ודבר שני, התמ"ל החלבי מגביר אצלה את הליחה ,
האם אצל מישהי תמ"ל חלבי הגביר ליחה וכאשר עברו לצמחי זה עבר??

אשמח לתגובות מנסיון!
לתינוקות עם ריפלוקס בד"כ נותנים תמ"ל מסוימת (לא זוכרת כרגע את השם, כשאזכר אוסיף, מסוג A.R) שהמרקם שלה סמיך יותר ונהפך בקיבה למעין קוטג' ואז הוא לא נפלט כהקאה.

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
וגם- אל תתנו חיסון רוטה וירוס, לי זה מוכח מדעית מנסיון עם הילדים שזה מגביר את הריפלוקס ברמות משמעותיות.
דוקא הגדול שלי, שלא קיבל רוטה, סבל מריפלוקס חריף מאוד,
והקטן יותר קיבל רוטה והיה תינוק רגוע ומתוק (עד עכשיו ב"ה) ובלי ריפלוקס או פליטות.

כך שזה ממש לא גורף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה