הפוך על הפוך

שושי סירקיס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כשאני מצלמת אני נכנסת לתוך בועת יצירה, לא יודעת מה אני רוצה לצלם, אבל זורמת עם האלמנטים שנמצאים על השולחן ויחד איתם יוצרת את הסט, המילים רצות לי בראש יחד עם הפריימים, אבל לא תמיד הן נשארות אחר כך.
כך היה עם הסט הבא שצילמתי, תכננתי לצלם מתכון לפיתות הודיות במחבת, כשבסופו של דבר הביצה לקחה אותי רחוק, הבצק הספיק להחמיץ כי לא שמתי לב לזמן שעבר, אבל התמונות היו יצירה שאהבתי.
מה אני באה לספר? שדווקא היופי של התמונות נוצר אחר כך במחשב, כשבאתי לכתוב את פוסט יום ההולדת שלי, התמונות הפכו לתקריבים, שינו זוויות ויצרו פריים שונה לגמרי מהמקור.
נסו את זה בבית, הנאה מובטחת.

מהרהרת עשרים ושבע (2).jpg מהרהרת עשרים ושבע (7).jpg מהרהרת עשרים ושבע (8).jpg מהרהרת עשרים ושבע (5).jpg

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
כל כך מסכימה עם מה שכתבת!
והתוצאה כל כך מעבירה את זה!
אוהבת מאוד! אוהבת את ההתעסקות והמשחקים האלו.

EstiArt

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
זה היה פוסט שאהבתי במיוחד:D
טוב שאת משתפת פה

אגב, יש לך כמה פוסטים עם קליפות ביצים לא...?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה