התייעצות הפגזה אלקטרונית - מוזיקה בחתונות

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
כמה שזה מפריע, אין שום זכות לאורח לשנות את הרמקולים, זה לא האירוע שלו.
אנשים יכולים להשקיע בסאונד ובפיזור הרמקולים בצורה שפויה כדי שתהיה אפשרות לשהות באירוע שלהם (וגם קצת להחליף חויות עם חברים שלא ראו הרבה הרבה זמן)
לא הצדקתי.
סיפרתי עובדות.

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אנשים יכולים להשקיע בסאונד ובפיזור הרמקולים בצורה שפויה כדי שתהיה אפשרות לשהות באירוע שלהם (וגם קצת להחליף חויות עם חברים שלא ראו הרבה הרבה זמן)
על פי חוק בוודאי שמותר לו, וייתכן שגם על פי ההלכה, וניתן לשער שכולנו נודה לכל בעל יוזמה שכזו.
כאמור בעלי השמחה בוודאי שאינם מודעים לנזק העצום שנגרם לאורחים שהם בעצמם הזמינו
וייתכן שבמקום היזק הרבים היה מן הדין היתר לבצע מעשים דרסטיים יותר מאשר הסיפור לעיל
אולי זה לא האירוע שלו, אבל בהחלט מקום ציבורי שצריך להתנהג אליו בהתאם,
כמו שתמנע מבעל שמחה לרסס ספרי צבע ברחבי האולם

אמונה וזה הכול.

משתמש פעיל
וחוצמזה שלצערנו היום כדי שירקדו
אתה צריך תזמורת שתעיף תרוקדים
לא פחות
אין בעיה שיעיף את הרוקדים. שיהיה טראנסים בלי סוף. אבל למה כזה ווליום?
היום להביא לחתונה תינוק זה בלתי אפשרי....
אבל גם אנחנו מה יהיה זה באמת סבל!!!
תודה לפותח האשכול נושא באמת מעיק!!!!!!

יהודי חרד לדבר ה'

משתמש רשום
מנוי פרימיום
אני אומר שאין מה לעשות אתם יכולים לכתוב מה שאתם רוצים ושום דבר לא ישתנה
רק מה כן? אם הרבנים שלנו יצאו נגד אז יהיה שינוי ואם הם לא יצאו נגד אז לא יהיה...

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

אמונה וזה הכול.

משתמש פעיל
חברה אני אומר לכם שאין מה לעשות אתם יכולים לכתוב מה שאתם רוצים ושום דבר לא ישתנה
רק מה כן? אם הרבנים שלנו יצאו נגד אז יהיה שינוי ואם הם לא יצאו נגד אז אתם יכולים ללכת לישון.......לילה טוב
למה???
למה נראה לך שאצלנו לדעת קהל אין מקום?
זה לא קשור להלכה. אם הנושא של הווליום יצוף בציבור ויעלה למודעות- רק טוב יצא מזה.

משה 05276

משתמש מקצוען
יש את הזכות לכל אחד להנמיך את הווליום אם זה מעל המותר
אם היה אפשר לשהות או לדבר עם החברים באולמות לא היה נפתח האשכול הזה
חברה אני אומר לכם שאין מה לעשות אתם יכולים לכתוב מה שאתם רוצים ושום דבר לא ישתנה
רק מה כן? אם הרבנים שלנו יצאו נגד אז יהיה שינוי ואם הם לא יצאו נגד אז אתם יכולים ללכת לישון.......לילה טוב
אני יגלה לך סוד שהציבור והמנגנים לא טיפשים
ואם הציבור יחליט להנמיך את רמת הווליום זה יצליח

ניק 8503

משתמש רשום
דיברתי פעם לפני חתונה של אחותי עם הסאונדמן של לייזר ברנדמרק בזמנו, ושאלתי אותו בכנות מה הסיפור של הווליום המוגזם הזה, איך היגענו למצב שבמקום שבחתונה יהיה מוזיקה יש במוזיקה חתונה וגם זה בלי שמע... של החתונה. היה אמור להיות שנפגשים אנשים, נהנים שמחים מדברים , קצת רוקדים או אפילו הרבה, לקצב המוזיקה, אבל מפה עד לזה שכביכול מבחינת התזמורת אסור לאף אחד לחשוב על משהו אחר, שזה האירוע וזהו...
חיכיתי להסברים מקצועיים או משו כזה, אבל כלום. הוא ענה לי במילה אחת-
פוזה. לא צריך את זה לשום דבר, וזה גם הסיבה שהם לא ינמיכו, כדי שזה ישאר ככה שהם החתונה והחתונה זה הם.

צפוני אבוד

משתמש מקצוען
כמובן שהתזמורת רוצה שימינו אותה לעוד חתונות, וככל שהבחורים רוקדים יותר ככה התזמורת תקבל יותר הזמנות, מה לעשות בדרך כלל החתן בוחר את התזמורת והוא בוחר לפי החתונות שהוא ראה, אם ההורים היו בוחרים היה נראה אחרת, אתה כהורה תוכל להזמין תזמורת לפי הווליום שאתה רוצה [כמובן לא תהיה שם התזמורת הכי חדישה ומבוקשת], אבל אם החתן/כלה בוחרים, זה המצב.

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
לא הבנתי מה אתם רוצים??
שהדודים וכל המבוגרים יעשו איזה רבע ריקוד ובשבילם ישנו את כל המוזיקה?
מי שרוקד זה החברים של החתן, כלה הם אלו שמשמחים והמוזיקה צריכה להיות לפי הטעם שלהם
כנראה שאתה לא מכיר חתונה אחרת, הייתי השבוע בחתונה, מוזיקה מצוינת! ולא תאמינו- ווליום נמוך, חתונה שמחה מאוד.
אולי יש זמרים שכנראה אין להם את הכישרון למשרה הזאת, מה הם עושים?
מכריחים אותך לרקוד לפי הקצב שלו-ופשוט מגבירים ווליום. תשיר יותר יפה תאמין לי לא יצטרכו שום הפגזה כדי להוכיח שאתה כאן.

חילזון קטן

משתמש פעיל
כנראה שאתה לא מכיר חתונה אחרת, הייתי השבוע בחתונה, מוזיקה מצוינת! ולא תאמינו- ווליום נמוך, חתונה שמחה מאוד.
אולי יש זמרים שכנראה אין להם את הכישרון למשרה הזאת, מה הם עושים?
מכריחים אותך לרקוד לפי הקצב שלו-ופשוט מגבירים ווליום. תשיר יותר יפה תאמין לי לא יצטרכו שום הפגזה כדי להוכיח שאתה כאן.
מי הזמר??
בא נתחיל לפרסם את אותם זמרים טובים!!

• אריק דביר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה