עזרה ראשונה! העמסת סוכר

אחות יהודייה

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נשים פה מפחידות מזה מאד...
אני הלכתי לעשות אחרי שקראתי את האשכול- והייתי בטוחה שאני הולכת לקבל משהו נוראי.....
לא אומרת שזה טעים, אבל סובלים מילא הרבה בהריון.. אז זה עוד משהו קטן.
לי במאוחדת האחות הביאה תמיסה מוכנה בכוס- של לימונדה מתוקה מתוקה מתוקה......
(וכן, הרגשתי שאני הולכת להקיא והתגברתי בערך עם יד על הפה שעה ובשניה שהאחות הוציאה לי את הדם.. הקאתי הכל......)
(אני עשיתי מיד אחרי פסח, ככה שהרגשתי שזה חזרה על 4 כוסות:) )
אף אחת לא הולכת לעשות את זה להנאה שלה......

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
נשים פה מפחידות מזה מאד...
אני הלכתי לעשות אחרי שקראתי את האשכול- והייתי בטוחה שאני הולכת לקבל משהו נוראי.....
לא אומרת שזה טעים, אבל סובלים מילא הרבה בהריון.. אז זה עוד משהו קטן.
לי במאוחדת האחות הביאה תמיסה מוכנה בכוס- של לימונדה מתוקה מתוקה מתוקה......
(וכן, הרגשתי שאני הולכת להקיא והתגברתי בערך עם יד על הפה שעה ובשניה שהאחות הוציאה לי את הדם.. הקאתי הכל......)
(אני עשיתי מיד אחרי פסח, ככה שהרגשתי שזה חזרה על 4 כוסות:) )
אף אחת לא הולכת לעשות את זה להנאה שלה......
כל אחת וחוש הטעם שלה והרגישות שלה
תמיד כדאי להתכונן לגרוע מכל
מקסימום לא יהיה נורא
כבר עשיתי כמה פעמים וכל פעם מחדש אני על סף עילפון כמה שעות אחכ

אימהית

משתמש רשום
אני עשיתי העמסה של 100 בשבוע בערך 17 והיה די בסדר, עכשיו אני צריכה לעשות שוב בשבוע 25 ואני פוחדת שזה שונה ויהיה לי יותר קשה בגלל השבוע המתקדם, זה נכון? יש למישהי נסיון עם זה?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה