דרוש מידע העלאת שכר דירה

מצב
הנושא נעול.

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
להעלות יותר מהמחירון זה כבר באמת גובל בשחיתות.
אבל מבינה שכאן מדובר במחיר השוק (ולעיתים אפילו פחות מזה!!)
שלא נדבר על מקרים ששנתיים השוכר משלם מחיר מופחת עקב חוזה ארוך..... ולכן הקפיצה.
לא דיברנו על מחיר פחות מהשוק, פה הדעה של כולם שווה.

יוסיK

משתמש מקצוען
השוק הוא קצת יותר גדול ורחב מיחידות דיור להשכרה ובמידה מסוימת הכל משפיע אחד על השני.
לא כלכלי לקנות דירה ב 2M אם משכירים אותה ב3K ואם המחיר לא יעלה אף אחד לא יקנה דירות להשקעה, זה לא יוריד את מחירי הקניה כי הרי יש מחסור בדירות ובבניית דירות חדשות ואם המשקיעים יצאו מהשוק לא יהיו דירות להשכרה ואז מחירי השכירות יעלו הרבה יותר.
לגופם של דברים, אם המשכנתא שלי התייקרה בכמה מאות ש"ח לחודש והבנק לא נהג בי במוסריות, אם על החלפת דוד שמש או תיקון אינסטלציה אני משלם היום פי 1.5-2 מלפני שנתיים ואני יכול להעלות את השכירות, איזו סיבה יש לא לעשות את זה?
אישית ברור שהייתי מעדיף עולם מתוקן יותר עם מחירי קניה שפויים יותר ומחירי שכירות בהתאמה, אבל שהכל יעלה חוץ מהשכירות? למה?

ציפור גן עדן

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
לצערי יש מקומות שהשוק מזנק יותר ממה שמעלים על הדעת,
ולכן ממליצה לשוכרים לברר טוב את השוק לפני שצועקים על המשכירים "הגזלנים" וה"לא מוסריים"

משה 05276

משתמש מקצוען
כנ"ל בדירות שהמשכנתא עלתה כולם רצו והעלו מחירים, שהמשכנתא ירדה אף אחד לא הוריד,
ובע"ה שהיא תמשיך לרדת נראה אם יעלו או ירידו.
המשכנתא התייקרה לי בכ 1200 ש"ח
וירדה פעם אחת בכ250 ש"ח
אבל כשפותח האשכול שאל
כולם קפצו ואמרו לא אולי המחיר החדש שהוא מבקש עדיין לא מגיע למחירון

משה 05276

משתמש מקצוען

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
לא מוסרי להשכיר יחידת דיור בגודל קופסת גפרורים ב4000 שקל!
יש מקרים לא מוסריים.

בהחלט יש מקום למוסריות וזה נכון גם לגבי הרבה מחירי טיפולי השיניים, הפאות, השטריימלאך והכובעים והחליפות ועו'.
שהלואי והיה יותר התחשבות ומוסריות במחירים ולרבמצב היום שצריך להיות רוטשילד כדי לממן את כל הנ"ל.

זמר

משתמש מקצוען
בהחלט יש מקום למוסריות וזה נכון גם לגבי הרבה מחירי טיפולי השיניים, הפאות, השטריימלאך והכובעים והחליפות ועו'.
שהלואי והיה יותר התחשבות ומוסריות במחירים ולרבמצב היום שצריך להיות רוטשילד כדי לממן את כל הנ"ל.
הפקעת שער היא מצב שבו יש למישהו כח חזק בשוק
ועל זה מבואר בהרבה מקומות שהעונש חמור מאד
לעומת זאת אדם שמוטל עליו לפרנס משפחה וזה המחיר שהשוק מבקש זה חובת ההשתדלות שלו

לארג'

משתמש סופר מקצוען
הקיץ הזה לא מריח לי טוב לפי כל האשכולות בשבוע האחרון, נקווה לטוב

שוכרים תמיד תנסו להאריך את החוזה עד אמצע החורף,אז אין ביקוש כ"כ
בקיץ ובפרט בבין הזמנים המחירים בשמים...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה