דרוש מידע העכברים בבני ברק כרסמו ספר תורה?! פייק!

מצב
הנושא נעול.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai

כל חמירא

משתמש רשום
ספר תורה אמור להיות מגולגל, ומשכך כרסום כפי שנראה בתמונה הוא לא הגיוני
יתכן שמדובר ביריעה בודדת שהייתה מונחת בבית פרטי
סליחה. עכשיו פורסם באחד האתרים שזה קרה אצל סופר סתם בביתו.
אבל זה כן ס"ת זה תפור זה לא יריעות
עכשיו תפסתי כנראה מדובר בספר גמור שהיה גלול על התפר האחרון!
זה גם מסביר איך הם הצליחו לכרסם את החלק העליון של היריעה (כנראה זה היה ללא מעיל) (לא שעם מעיל זה כ"כ קל אבל יש את העץ שבמעיל)
כמ"כ ס"ת שעומד יותר קשה להגיע לחלקו העליון
1688572473907.png

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
איזה בית כנסת זה היה?
משהו בסיפור מריח לא אמיתי

אף אחד לא נתן תשובה שמניחה את הדעת
איך יכול להיות שהעכברים כירסמו בספר תורה

בבית כנסת הספר תורה סגור ונעול על מנעול ובריח

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
איזה בית כנסת זה היה?
משהו בסיפור מריח לא אמיתי

אף אחד לא נתן תשובה שמניחה את הדעת
איך יכול להיות שהעכברים כירסמו בספר תורה

בבית כנסת הספר תורה סגור ונעול על מנעול ובריח
לכאורה מדובר בספר תורה בסיום כתיבתו, לפני שהכניסו אותו וקראו בו,
לכן הוא היה פתוח, לכן הוא שכב, כנראה שגם היה באיזה מחסן או חדרון שבו הסופר עובד וכו'.

לא כמו כולם

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לי היתה בבית חולדה, והיא חצבה לעצמה (ברעש נוראי ומפחיד) דרך בתוך העץ של כל הארונות מטבח.
רק השאלה אם בב"ב יש עכברים או חולדות.
ואתם ישבתם להקשיב במקום ללכוד אותה?

בבני ברק יש הכל מכל הסוגים....
אומרים שמתחילים לטפל בזה, ניתן להם צ'אנס ונייחל להצלחתם = הצלחתינו....
בינתיים החליפו חלק מהפחים בטמוני קרקע חדשים עם יציקה מלמטה
(אמרו לי שהישנים היו חשופים לקרקע מלמטה ולכן היה לחולדות גישה להרבה "אוכל" בעעעע)
ונראה לי שמפנים את האשפה של הבניין שלנו בתדירות יותר גבוה, אני צודקת?

פ.נ

משתמש מקצוען
עצוב מאוד...
לא מספיק שנשכו כמה ילדים שהיו צריכים בית חולים
הם צריכים להגיע עד לספרי תורה ולכרסם??!!!!!
פשוט בזיון......

גילי שוהם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
היו לי עכברים בבית, פיצים , קטנטנטים, שכרסמו את הדלתות עץ בבית, את החלק התחתון! כל בוקר היה שביל של נסורת מתחת לדלת אחרת.

הם גמישים מאוד, מצליחים לעבור בפתח בעובי של מטבע של חצי שקל

איש עברי

משתמש מקצוען
ואתם ישבתם להקשיב במקום ללכוד אותה?

בבני ברק יש הכל מכל הסוגים....
אומרים שמתחילים לטפל בזה, ניתן להם צ'אנס ונייחל להצלחתם = הצלחתינו....
בינתיים החליפו חלק מהפחים בטמוני קרקע חדשים עם יציקה מלמטה
(אמרו לי שהישנים היו חשופים לקרקע מלמטה ולכן היה לחולדות גישה להרבה "אוכל" בעעעע)
ונראה לי שמפנים את האשפה של הבניין שלנו בתדירות יותר גבוה, אני צודקת?
איך בדיוק לוכדים חולדה? מבקשים ממנה לבוא לתוך השקית?

דיסי

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
המכה הזו מתפשטת...
השבוע הייתי במחלף מסובים בתחנה לכיוון ב"ב הצמחיה מאחור רוחשת!!
עשרות עכברים על בערך 20 מ"ר של צמחיה ועצים, ומדי פעם הם עולים למדרכה אל מתחת לרגליים של ממתינים מבוהלים...
כל כמה דקות קפיצה מבוהלת של מישהו שגילה עכבר/שניים מסתובבים על הרגליים שלו...

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
שמים דפים כאלו שלוכדים עכברים אבל משאירים פתוח (כי הדפים מידי קטנים)

בד"כ תוך כמה שעות הוא לכוד שמה,

אבל לא להזעיק אותי, בזמן הזה רצתי לאמא שלי עד שהייתי בטוחה שאין עוד אחד בבית.

דרך אגב הם באמת נכנסים מחורים קטנים(עברו בחור של הגז, שהיה קצת יותר רחב - סתמנו את זה עם סמרטוט וזהו)

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
אתמול כשחזרתי מהעבודה, ראיתי שבבניין שלנו התחילו טיפול
היה מדבקה של "אלי כהן הדברות"
וכמו"כ ליד החדר גז קשרו קופסה שחורה קטנה נראה כמו מלכודת אטומה, שהיתה עליה מדבקה "אלי כהן הדברות"
בינתיים אנחנו משחקים איתם חתול ועכבר, יוצקים בטון לחור, למחרת חור חדש :)

לא כמו כולם

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יש מלכודות ייעודיות...יש רעל מיוחד...ויש גם מטאטא ומגב...
ואפשר גם לשבת להקשיב לקדיחות שלה בארון
ובמקביל להרים טלפון לנגר.

אפרת2

משתמש פעיל
אתמול כשחזרתי מהעבודה, ראיתי שבבניין שלנו התחילו טיפול
היה מדבקה של "אלי כהן הדברות"
וכמו"כ ליד החדר גז קשרו קופסה שחורה קטנה נראה כמו מלכודת אטומה, שהיתה עליה מדבקה "אלי כהן הדברות"
נמצאו כאלה קופסאות - - חלקן ריקות מתוכן.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה