העברת אתר חנות לדומיין אחר

ה' הטוב

משתמש פעיל
יש לי אתר תדמית + מכירות
ואני רוצה להעתיק את האתר של המכירות לדומיין אחר
חשוב לי שלא יקרה כלום לאתר הקיים שישאר אותו דבר פשוט להעתיק את העמודים של המכירה עם כל הדפי תשלום סל וכו' בלי האתר תדמית
איך אפשר לעשות את זה
תודה רבה לכולם

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
להעתיק ושזה יהיה שתי אתרים? או להעתיק ושזה יהיה שתי דומיינים שיעבדו לאותו אתר ויהיו מסונכרנים ביניהם?

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זו עבודה בשביל בונה אתרים,
בגדול זה אומר להעתיק את האתר לאחסון נפרד (או תיקייה נפרדת ובסיס נתונים נפרד באותו אחסון) אז לשנות את הדומיין באתר היעד, ואז לבטל את העמודים של האתר תדמית במכירות, ולבטל את העמודי מכירות באתר, (או לעשות הפניות מאתר לאתר).
זה לא סיפור של שתי דקות.

אם את רוצה הצעת מחיר אפשר לפנות אליי בצור קשר באתר 3pinot.com .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה