הסכם שכר חדש במשה''ח ישפיע על מורות בחינוך העצמאי?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מה שאני

משתמש מקצוען
מה עם דמי הנסיעות שעדיין לא עודכנו בתלושי השכר, שבמקום 76 ש"ח במ"ע ישלמו 225 כמו שעולה היום בפועל?
בשיחתי שבוע שעבר עם המזכירה שאלתי אותה את זה והיא ענתה לי שרק עכשיו הם שלחו לבתי ספר את הטפסים המעודכנים לנסיעות לפי דרך שווה

מה שאני

משתמש מקצוען
דיברתי היום עם המזכירה בחינוך העצמאי והיא אמרה לי שזה יכנס חודש הבא רטרו מתחילת שנה"ל מדובר על 500 ש"ח לחודש למשרה מלאה כך שבחינוה"ע שיש רק 90 אחוז יכנס 450 וזה יהיה מעכשיו תוספת קבועה כל חודש
אכן נכנס היום

מה שאני

משתמש מקצוען
ראיתי בתלוש שחוץ מהתוספת 2022 ישנם עוד סעיפים שעלו האם זה עולה כל שנה או שזה גם קשור להסכם?
אגב בתכלס זה לא השפיע לי כי זה הוריד מהתוספת מינימום

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מוזר
זה לא אמור להוריד מהמינימום אולי זה הוריד ממשהו אחר?
לי גם יש השלמה למינימום וקיבלתי הכל
זה גם כתוב מפורש בחוזר בסעיף 1.4

קבצים מצורפים

• חוזר לבעלויות (2).pdf
    KB 658.3 · צפיות: 44
נערך לאחרונה ב:

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
ראיתי בתלוש שחוץ מהתוספת 2022 ישנם עוד סעיפים שעלו האם זה עולה כל שנה או שזה גם קשור להסכם?
אולי עלו סעיפים שנגזרים כאחוזים מהשכר כמו גמולי השתלמות וגמול חינוך. העלייה ברכיבים האלו באמת באה על חשבון ההשלמה למינימום, אבל התוספת 2022 עצמה לא אמורה להוריד את ההשלמה למינימום

מה שאני

משתמש מקצוען
מוזר
זה לא אמור להוריד מהמינימום אולי זה הוריד ממשהו אחר?
לי גם יש השלמה למינימום וקיבלתי הכל
זה גם כתוב מפורש בחוזר בסעיף 1.4
אולי עלו סעיפים שנגזרים כאחוזים מהשכר כמו גמולי השתלמות וגמול חינוך. העלייה ברכיבים האלו באמת באה על חשבון ההשלמה למינימום, אבל התוספת 2022 עצמה לא אמורה להוריד את ההשלמה למינימום
אכן כן אלו הסעיפים שנוספו ועל זה התכוונתי שהסעיפים הנוספים באו על חשבון ההשלמה למינימום

miriamma

משתמש צעיר
משום מה לא שומעים את הנציגים החרדים מדברים על אופק חדש למורים , על אופק חדש לגננות מדברים אך על המורים והמורות שום נציג ציבור לא מדבר על אף שזו היתה הבטחה מפורשת של כל הנציגים החרדים שזה הדבר הראשון שידרשו בממשלה

חי 523

משתמש פעיל
אז מה קורה למעיישה עם ארבעת התביעות נגד החינוך העצמאי, משהוא התקדם??

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אתה יכול לבדוק באתר נט המשפט לפי המספרי תביעות שהובא כאן בתחילת האשכול
תעדכן אותנו...

חי 523

משתמש פעיל
בדקתי בכל הארבעה, ולא הבנתי כלום...... אין שום החלטות כרגע ...

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
משום מה לא שומעים את הנציגים החרדים מדברים על אופק חדש למורים , על אופק חדש לגננות מדברים אך על המורים והמורות שום נציג ציבור לא מדבר על אף שזו היתה הבטחה מפורשת של כל הנציגים החרדים שזה הדבר הראשון שידרשו בממשלה
איפה שומעים שמדברים על גננות?
איך שנראה שלפחות צריך להמתין שנתיים אם בכלל...

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
יש כאן ערבוב של שני נושאים. יש את הנושא של עצם העלאת שכר המורים והגננות, וזה ברור וודאי שתהיה איזה שהיא העלאה, וזה דווקא נראה גמור ומוסכם, ביום ראשון פורסם כי "שר הבינוי השיכון והשר במשרד רה"מ הרב יצחק גולדקנופף יו"ר יהדות התורה אמר כי ראש הממשלה נתניהו ראוי להערכה על פעילותו להעלאת שכר המורים והמורות, הגננים והגננות, בחינוך המוכר".
חוץ מזה יש את הנושא של הכניסה לאופק חדש, שזה העלאה נוספת והשוואת שכר המורים החרדי לכללי, וזה נתקל בקשיים, הן מחמת הבירוקטיה זה מאד מורכב תוך חודשיים להעביר אלפי מורות להסכם אחר, תראו בחינוך הכללי שהסכם השכר מספטמבר נכנס לתוקף במלואו רק בשנה הבאה, ופורסם בשם סורוצקין שיתכן שזה ידחה לשנה הבאה. והן מחמת התקצוב - החרדים לא קיבלו את כל הכסף שהם דרשו. (פורסם שקיבלו שלש מיליארד ודרשו חמש).
ככה זה נראה לי לפי איך שאני מנסה לפרשן את התדרוכים וההודעות, יתכן שאני טועה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה