גישה חיובית

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
יש למישהו את המילים לשיר שמחה שלמה של משה קליין החדש?
ממש פשוט וקל, לתשומת לבכם
בד"כ המילים נמצאים בקליפ ביוטיוב .

מילים: חתן כלה עולה מנגינה
נרים את החתן גבוה
כולם כאן שרים ורוקדים בשמחה שלמה,
בתוך הסעודה בכוס של ברכה
מתוך חופה חתן מופיע כולם מוכנים כאן לשמוח
בתוך הרחבה.
עוד ישמע בערי יהודה ובחוצות ירושלים
לחיים תרימו ידיים
ונשמע קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה
נשיר היום תמנגינה נה נה נה...

משכיל אל דל

משתמש מקצוען
WOW!!!! פשוט מיוחד!!! איזה אומץ!!! על כזה דבר פשוט מגיע לו שאפו ענק!!!!!
אם לא שמתם לב תפתחו את הסרטון
ה"שימי רבינוביץ" הזה ששר יושב על כיסא גלגלים
מאוד מרגש לראות זאת
וחוץ מזה יש לו משהו זך ומתוק בקול
אכן שאפו ענק!!!

david145

משתמש מקצוען
אולי מישהו יוכל לעזור לי
אני מחפשת כבר הרבה זמן שיר באידיש ששמעתי חלק ממנו
משהו כמו: וויל ווען א איד פאלט אוועק...
אין לי השיר.. יש לי המילים..

כי לא ידח ממנו נידך
יוסף זאב בראווער / יענקי כהן

"כי לא ידח ממנו נידח. ווייל ווען א איד פאלט אוועק, פאלט ער אראפּ, צום אויבערשטנ'ס הענט! ממך - פון דיר, אליך - צו דיר, אברח".

הערשי.

משתמש רשום
אולי מישהו יוכל לעזור לי
אני מחפשת כבר הרבה זמן שיר באידיש ששמעתי חלק ממנו
משהו כמו: וויל ווען א איד פאלט אוועק...
מצורף בג'מבו מייל יש גם קליפ לא היה לי זמן להעלותו

נערך לאחרונה ב:

איצל'ה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שמחה פרידמן - עוד יבוא יום

קבצים מצורפים

• WhatsApp-Image-2020-02-04-at-16.38.13.jpeg
    WhatsApp-Image-2020-02-04-at-16.38.13.jpeg
    KB 92.9 · צפיות: 91

תוגה

משתמש צעיר
זה עובד בסינון שלי
אהר'לע סאמט & יעקב יהודה דסקל - ניגון לעלוב

הנה זה בא, הלהיט החסידי החדש-ישן שהולך וכובש בשנה באחרונה את חצרות הקודש ואולמי השמחות - הניגון הלעלובאי העתיק, אותו רכש האדמו"ר רבי דוד צבי שלמה מלעלוב זי"ע מהישמעאלי, אחר שגילה באוזני מקורביו שמקורו בצד הקדושה.

"ניגון לעלוב" - זוכה לגרסה רשמית ראשונה, אליה חברו קודקודי המוזיקה החסידית בארץ, ה"ה בעלי המנגנים יעקב יהודה דסקל ואהרלה סאמט, מקהלת 'מלכות' בניצוחו של פנחס ביכלר, ומאיר אדלר שעמד מאחורי הפקת המיזם.

הניגון רואה אור לרגל יום ההילולא של אבי השושלת הרה"ק רבי דוד מלעלוב זי"ע בז' שבט ובעיצומם של ימי המשתה בבית המשפיע הרה"צ ר' מיילך בידרמן שליט"א מבני השושלת.

על העיבוד והתזמור מאסטרו יהודה גלילי. המיקס של נפתלי משה שניצלער מארה"ב. עיצוב העטיפה של ארי שטיין. יח"צ – בחזית.

להורדה משרת גוגל דרייב לחץ כאן

תוגה

משתמש צעיר

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
צפה בקובץ המצורף 602015
הזמר שמחה פרידמן יוצא בסינגל חדש "עוד יבוא היום מתוך
[URL ל
{{img}}
הורדה
unfurl="true"]https://cdna.streamgates.net/kol_barama/AOD/פרידמן.mp3?nimblesessionid=46077269[/URL]
יש שיר, בלי הקלטה??

נוסף לכך
אפשר להעלות את החדש של גיל ישראלוב?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה