הסבר מפורט לשימוש נכון בתוכנת ה Dropbox

• פותח הנושא Desp
  • פורסם בתאריך

N.O

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נעמי ברקאי;819752:
זה תוקע לי את כל המחשב אתמול ניסיתי להעלות סרט בערך 700 מ"ב וכל האינטרנט לא זז לי (מהירות 2 מגה)
כבר יותר מ15 שעות זה לא גומר להעלות (כביכול) עדיין תכלת
ולא זז!!!
אני מצרפת תמונה כמה זיכרון זה צורך- זה הגיוני??
אצלי זה לא תוקע את המחשב, רק שכל העלאה לוקחת זמן. אולי תסתכלי בצילום שלי בהודעה למעלה, ותשני אצלך את המהירויות כמו אצלי.
בהצלחה, תעדכני

אבי 30

משתמש רשום
שאלה

אם אני מעלה תיקייה עם המון קבצים

כמו למשל תוכנת טלסטוריה

איך אני יכול לקבל קישור להורדה לכל התיקייה בשביל לשתף אחרים עם הקישור הזה,

אני מתכוון שאני יוכל לתת קישור, וכשההוא ילחץ עליו כל התיקייה תתחיל בהורדה אוטומטית.

קשר

משתמש רשום
אין אפשרות להוריד תיקיה שלמה, יש אפשרות להוריד קובץ.

1. יש לבחור קובץ שאותו רוצים לשלוח לאחרים, להכניס אותו לתוך תיקיית PUBLIC.
2. להקליק עם הימני של העכבר על הקובץ, לבחור DROPBOX
3. לבחור את האפשרות השלישית. (יוצר קישור לקובץ)
4. להכנס למייל, ולעשות ' הדבק' (CTRL + V)
5. לשלוח למי שרוצים...

בהצלחה.

קשר

משתמש רשום
אם רוצים, תמיד אפשר לכווץ את כל התיקיה לקובץ אחד, ומי שמוריד אותו יכול לפרוס אותו.
בתוכנת WINRAR הפופולארית לכיווץ ופריסה, יש אפשרות לכווץ אותו לקובץ EXE ולאחר ההורדה שלו, הוא פורס את עצמו באופן אוטומטי באיזה תיקיה שמגדירים לו. (כמו תוכנות ההתקנה של כל התוכנות שבשוק)

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
חוצ'מזה, יש אפשרות לשתף תיקייה שלמה עם מישהו אחר שיש לו דרופבוקס, וכל קובץ שאחד מכם יעלה לתיקייה, שניכם תראו.
לפעמים זה יעיל מאד לעבודה משותפת של גרפיקאים.

זוהר טל

משתמש מקצוען
ניסיתי להעלות משהו כבר מיום חמישי,
לפני שבת זה אחז ב-נותרו 8 שעות, השארתי את המחשב פתוח ונסענו לשבת
במוצ"ש זה עמד על - 3 שעות!!!!!!!!!
האם זה הגיוני?
וזה תוקע לי אתהאינטרנט.
מה אפשר לעשות עם זה??
אין משהו אחר להעלות אליו דברים כבדים?

אבי 30

משתמש רשום
איך עובדים עם גוגל דרייב

מי מוכן להעלות מדריך בעניין

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
מה עושים כאשר אני לוחצת לחיצה ימנית על קובץ ומבקשת לינק- הדופבוקס לא מגיב כלל? אין לי אפשרות לתת לינק להורדה:(

Desp

משתמש רשום
בטח שכן כתבתי בהסבר איך בדיוק לעשות את זה... אם העלתם את הקובץ במלואו לשרת לוחצים קליק ימני על הקובץ בתוך תיקיית פאבליק בדרופבוקס ואז בתפריט שנפתח יש אופציה dropbox ואז נפתח תת תפריט נוסף ושם לוחצים copy public link ואח"כ הדבק וזה הקישור להורדה... תראו בהסבר שלי בתחילת השרשור הזה...

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
את לא רואה שהוא עושה, הוא פשוט מכניס לזיכרון שורת כתובת, ואת נכנסת למייל שאת רוצה לשלוח ועושה 'הדבק' (ניתן להדביק עם קיצור מקשים: CTRL + V)

שולי

משתמש רשום
נכתב ע"י N.O;818796:
עכשיו הוא לא עושה את אותו המסך, אלא כל פעם שאני מכניס את הדיסק און קי הוא אוטומט מגבה.
ואין שום וי להסיר...

תודה
גם אצלי זה כך ואני לא מעונינת שכל כרטיס זכרון שאני מכניסה למחשב יכנס לדורבוקס
מה הפתרון?

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אפשר להעביר לכספת?
הגם שזה בפורום אחר.
שימושי לכולם

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
יכול להיות שהוא כבר 24 שעות טוען קובץ ועוד לא גמר להעלות אותו?

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
מקפיצה שוב:

יש לי קובץ של 1 GB שטוען על דרובוקס כבר כמה ימים...
יש הגבלת משקל?

lmaof

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הבנתי שיש אפשרות לשתף קבצים בין מחשבים בעזרת הדרופבוקס, ידוע לכם איך עושים זאת?

N.O

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שולי;824213:
גם אצלי זה כך ואני לא מעונינת שכל כרטיס זכרון שאני מכניסה למחשב יכנס לדורבוקס
מה הפתרון?
עזרו לי בפורום נתיב

לוח בקרה> הפעלה אוטומטית> אפס את כל ההגדרות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה