דרוש מידע הסבה ללימודי אחיות

מקפיצה
אני בת 29 +4 ילדים רוצה מאד לעשות הסבה למיילדות.
יש לי בכיר בהוראה+חוצים.
השאלה מה אכן עדיף, מה אתן ממליצה מנסיון.
להשלים בגרויות+פסיכומטרי ואז ללמוד אחיות במסלול המלא.
או להשלים במשך שנה וחצי יום בשבוע לתואר ראשון בחינוך, ואח"כ לעשות הסבה לאחיות.

כמו כן ממש הייתי שמחה לדעת האם ללימודי אחיות או לעבודה בתחום יש צורך בווצאפ או טלפון עם הודעות. או שמספיק טלפון כשר +אימייל+אינטרנט חסום נטפרי או נתיב. זה ממש חשוב לי המידע הזה.

יעל נעימי

משתמש חדש
@שיר 770 יש לך אולי מידע איפה יותר שפוי לעשות הסבה בשערי צדק או הדסה?

שוב מקפיצה למשהי יש מידע עדכני איפה יותר כדאי לעשות הסבה בהדסה או בשע"צ אני אמקד: תוכנית הלימודים היא אותה תוכנית משרד הבריאות, אורך תקופת הלימודים זהה שע"צ מסתבר מקום דתי יותר.
אך איפה יותר רגוע ושפוי לאמא עם ילדים לעשות בשע"צ או הדסה? (בהדסה יש שבועיים מבחנים בשעצ יש כל יום חמישי פעם בשבועיים)
איפה באים לקראתך יותר ומתחשבים בנתוני חיים תובעניים?
יש למישהי מידע?
אשמח לשמוע לאן הלכת בסוף.
אני גם מתלבטת בין שערי צדק להדסה.
אשמח לייעוץ בענין

בכוון הנכון

משתמש פעיל
לשערי צדק יש מסלול חדש להורים
במקום 2.5 - שלוש שנים, והרבה יותר מותאם וגמיש
זה משהו חדש מהשנה , ממליצה לברר מולם

יעל נעימי

משתמש חדש
מקפיצה
אני בת 29 +4 ילדים רוצה מאד לעשות הסבה למיילדות.
יש לי בכיר בהוראה+חוצים.
השאלה מה אכן עדיף, מה אתן ממליצה מנסיון.
להשלים בגרויות+פסיכומטרי ואז ללמוד אחיות במסלול המלא.
או להשלים במשך שנה וחצי יום בשבוע לתואר ראשון בחינוך, ואח"כ לעשות הסבה לאחיות.

כמו כן ממש הייתי שמחה לדעת האם ללימודי אחיות או לעבודה בתחום יש צורך בווצאפ או טלפון עם הודעות. או שמספיק טלפון כשר +אימייל+אינטרנט חסום נטפרי או נתיב. זה ממש חשוב לי המידע הזה.
מה את עשית בסוף?

יעל נעימי

משתמש חדש
לא ראיתי אף משרה שדרישת סף היא תואר ראשון בסיעוד (תואר ראשון-ב"כ ברוב המשרות חייב). וגם אם יש זה בטח איזשהו משהו ספציפי או טעות הקלדה... תבררי.
בכל אופן. את יכולה להשלים לתואר שני. זה שנה/שנה וחצי, ואז בטוח לתואר הראשון אין שום משמעות.
אפשר להשלים לתואר שני בסיעוד אם יש רק תואר בתחום אחר+ תעודת מוסמכת בסיעוד?

יעל נעימי

משתמש חדש
מסלול של סיעוד לאחר הסבה הוא מסלול לאחות אקדמאית (אחות אקדמאית הכוונה אחות בעלת תואר ראשון- לאו דווקא בסיעוד) תחשבי שיש כאלו שעושות רק את המסלול של לימודי תעודה. ללא אף תואר.
מבירור שעשיתי בנושא הקידום הבנתי ששוב, אין עם זה בעיה. כל זמן שאת אחות אקדמאית.
יכול להיות בבתי חולים מסוימים או במחלקות מסוימות שידרשו תואר בסיעוד. אבל אני מאמינה שיש מסלול להשלמת לימודי התעודה לתואר וניתן לעשות אותו בהמשך.
יודעת להרחיב לי על המסלול להשלמה לתואר?

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ואם אני רוצה להשלים לתואר ראשון בסיעוד, יש אפשרות כזאת?
מה יש לך כבר ביד?
אם יש לך תואר ראשון במשהו- אין לך סיבה ללמוד שוב תואר ראשון. תעשי הסבה.
ואם אין לך תואר בכלל אז אפשר ללמוד בתוכנית הרגילה 4 שנים.

יעל נעימי

משתמש חדש
מה יש לך כבר ביד?
אם יש לך תואר ראשון במשהו- אין לך סיבה ללמוד שוב תואר ראשון. תעשי הסבה.
ואם אין לך תואר בכלל אז אפשר ללמוד בתוכנית הרגילה 4 שנים.
יש לי תואר בחנ"מ.
ואני רוצה להתחיל הסבה- מתלבטת אם להתחיל עכשיו הסבה לתעודה מוסמכת בלי תואר בסיעוד...
או לחכות עוד שנה לקמפוס טל שמתחילים הסבה שבנוסף לתעודת אחות מוסמכת מקבלים גם תואר בסיעוד

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי תואר בחנ"מ.
ואני רוצה להתחיל הסבה- מתלבטת אם להתחיל עכשיו הסבה לתעודה מוסמכת בלי תואר בסיעוד...
או לחכות עוד שנה לקמפוס טל שמתחילים הסבה שבנוסף לתעודת אחות מוסמכת מקבלים גם תואר בסיעוד
כמה זמן המסלול של מכון טל?
בעיקרון לא מבינה למה צריך תואר ראשון נוסף (ועוד לקרוא לזה "הסבה") לא מוסיף במשכורת ולא כלום.
אם המסלול יותר משנתיים וחצי- שזה הזמן של ההסבה. לא מבינה למה להשקיע. אולי מבחינת שיווק/שכר לימוד גבוה יותר משתלם למכון טל לעשות כזה מסלול חסר תועלת.
למי שרוצה ממש להתאמץ שתעשה תואר שני מיד אחרי הממשלתי. זה כבר יהיה יותר יעיל...

יעל נעימי

משתמש חדש
כמה זמן המסלול של מכון טל?
בעיקרון לא מבינה למה צריך תואר ראשון נוסף (ועוד לקרוא לזה "הסבה") לא מוסיף במשכורת ולא כלום.
אם המסלול יותר משנתיים וחצי- שזה הזמן של ההסבה. לא מבינה למה להשקיע. אולי מבחינת שיווק/שכר לימוד גבוה יותר משתלם למכון טל לעשות כזה מסלול חסר תועלת.
למי שרוצה ממש להתאמץ שתעשה תואר שני מיד אחרי הממשלתי. זה כבר יהיה יותר יעיל...
סמסטר קיץ + שנתיים וחצי
את עשית תואר בסיעוד?
החומר עצמו שצריך ללמוד לתואר בסיעוד קשוחח?
בשטח את לא רואה שמעדיפים כאלה עם תואר?

נשמע ממך שעדיף לי להתחיל עכשיו מסלול רגיל של הסבה ולא לחכות לסוף שנה בשביל טל, נכון?
אגב- איפה למדת?

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
סמסטר קיץ + שנתיים וחצי
את עשית תואר בסיעוד?
החומר עצמו שצריך ללמוד לתואר בסיעוד קשוחח?
בשטח את לא רואה שמעדיפים כאלה עם תואר?

נשמע ממך שעדיף לי להתחיל עכשיו מסלול רגיל של הסבה ולא לחכות לסוף שנה בשביל טל, נכון?
אגב- איפה למדת?
עשיתי הסבה.
לא. לא רואה שמעדיפים בנות עם תואר.
מה עדיף זה תלוי בכמה ימים בשבוע לומדים וכו. אין לי מושג.

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איפת עשית הסבה?
בטל זה 4 ימים עד 3, 3 פרונטלי אחד בזום
במקום אחר- 3 שנים 4 ימים עד 1, 2 פרונטלי 2 זום
תעשי חישוב של מה שנוח לך מבחינת ימים.
אני למדתי בהלל יפה לפני אי אלו שנים. פחות רלוונטי.

יעל נעימי

משתמש חדש
בקיצור, נשמע ממך שלא צריך לקחת בחשבון אם נותנים במקום הלימודים תואר בסיעוד/ לא?!
אבל אם רוצים להתקדם לניהול?-
אפשר לעשות תואר שני פשוט וזהו?
תעשי חישוב של מה שנוח לך מבחינת ימים.
אני למדתי בהלל יפה לפני אי אלו שנים. פחות רלוונטי.

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בקיצור, נשמע ממך שלא צריך לקחת בחשבון אם נותנים במקום הלימודים תואר בסיעוד/ לא?!
אבל אם רוצים להתקדם לניהול?-
אפשר לעשות תואר שני פשוט וזהו?
כן. זה מה שאני מכירה.
כדי להתקדם לניהול/מומחיות קלינית צריך שתואר אחד לפחות יהיה בסיעוד. (ובכל מקרה תואר שני חובה) זה מה שאני יודעת. אז אין שום הבדל אם שניהם בסיעוד או רק התואר השני.
בכל מקרה שאלתי בשבילך בקבוצה של אחיות מכל הארץ והן גם ענו לי כך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה