דרוש מידע הסבה ללימודי אחיות

e b p

משתמש מקצוען
אבל מי שיש לה תעודת הוראה, הרבה יותר קל ונוח לעשות הסבה. זה פשוט כיוון שהרבה לא חושבות עליו, ואיכשהו לא מקשרות בין תעודת ההוראה שלהן לסיעוד.
גם אני לא חשבתי על זה בהתחלה. והייתי רשומה לתואר מלא.
בנס, הלטתי לבדוק את הכיוון והנה. אני עושה זאת.
לי היה תעודת הוראה ועל חשבון זה התקבלתי- לא עשיתי מכינה
ולעומת העומס בהסבה לחצי שנה חיסכון- זה לא תמיד שווה.
בעיקר אם את רוצה להמשיך לחיות תוך כדי בהסבה עמוסים נורא נורא!!

bini boo

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
לי היה תעודת הוראה ועל חשבון זה התקבלתי- לא עשיתי מכינה
ולעומת העומס בהסבה לחצי שנה חיסכון- זה לא תמיד שווה.

אחזור שוב.
אני לא באה לשכנע אף אחת.
לא עשית הסבה , נכון? עשית תואר.
הסבה זה קל יותר. אי אפשר להתווכח על זה. תעודת הוראה + בכיר זה שלושת רבעי תואר בחינוך. את הרבע הנותר את משלימה הכי בנונשלנט, שנה אחת פעם בשבוע, ואחרי זה שנתיים וחצי ללא אנגלית, ללא סטטיסטיקה (מה שצריך לסיעוד, לא של תואר) 4 פעמים בשבוע.
ואם כבר התייחסת לזה:
המסלול של ההסבה מאפשר לעבוד בשנה הראשונה של ההשלמה לתואר וכך כמות השנים ללא פרנסה מצידך יורדת בשנתיים.

bini boo

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
הרוב דווקא עובדות יופי...
חצי משרה אומנם, אבל עובדות.
אם הלימודים הם לימודי בוקר כל יום חמישה ימים בשבוע- איך?
(לא מדברת עליך שאת בסוף... בשנים הראשונות של הלימודים)

לא 'לקראת הסוף' אלא בסוף. ב''ה
מהמם לך.
עובדת כבר?

bini boo

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לגבי הסבה/מסלול לתואר יש צדדים לכאן ולכן. מבחינת קושי הלימודים עדיף הסבה. ואפילו יש לי חברה שעשתה ba כללי 3 שנים ואז הסבה שנתיים וחצי- לה זה השתלם. לטענתה היא לא היתה עומדת בקורסי אנגלית, עבודת ba בסיעוד, ושאר טופינים שמביא התואר.
בהסבה זה נטו לימודי סיעוד. ושנה + זה התנסויות במחלקות. כ3 פעמים בשבוע. בד"כ משמרות בוקר/ערב.
אבל הלמידה הרבה יותר אינטנסיבית- כל שבועיים מבחן (והייתי בהלם מכמות החומר, במבחן הכי ענק שלי לתואר לא למדתי רבע ממבחנון בסיעוד...) ואיפה שאני למדתי מי שלא עובר מועד ב' מוזמן להתחיל מחדש במחזור הבא... לעומת התואר שמבנה הלמידה הוא כרגיל באקדמיה, סמסטר- מבחנים.
לאשה נשואה לדעתי עדיף הסבה. אני פתחתי עוסק פטור ועבדתי מהבית בגרפיקה... אבל בהחלט אפשר לשלב עבודה, קצת קשה אבל אפשרי.

bini boo

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
בהסבה זה נטו לימודי סיעוד. ושנה + זה התנסויות במחלקות. כ3 פעמים בשבוע. בד"כ משמרות בוקר/ערב.
אבל הלמידה הרבה יותר אינטנסיבית- כל שבועיים מבחן (והייתי בהלם מכמות החומר, במבחן הכי ענק שלי לתואר לא למדתי רבע ממבחנון בסיעוד...) ואיפה שאני למדתי מי שלא עובר מועד ב' מוזמן להתחיל מחדש במחזור הבא... לעומת התואר שמבנה הלמידה הוא כרגיל באקדמיה, סמסטר- מבחנים.
לאשה נשואה לדעתי עדיף הסבה. אני פתחתי עוסק פטור ועבדתי מהבית בגרפיקה... אבל בהחלט אפשר לשלב עבודה, קצת קשה אבל אפשרי.
סופסוף
תודה רבה

bini boo

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
ככה זה גם בתואר מלא.
לכן זה רק חצי מישרה.
עושות 2-3 משמרות בשבוע.
יש כאלו שגם עושות יותר
לא. אנגלית זה בימי הלימודים הסדירים, אחרי שעות הלימודים.
אז תני לי סיבה אחת טובה למי שיש תעודת הוראה, לעשות תואר מלא ולא הסבה? באמת מנסה להבין.

שביעית

משתמש מקצוען
אז תני לי סיבה אחת טובה למי שיש תעודת הוראה, לעשות תואר מלא ולא הסבה? באמת מנסה להבין.

מי אמר שיש כזו סיבה?
לא שכנעתי לרגע ללכת על תואר מלא.

כן ציינתי שהלימודים בהסבה הם אינטנסיביים יותר, אבל אי אפשר להתעלם מכך שזה שנתיים וחצי, מול 4 שנים מלאות של תואר בסיעוד.

תעשי את השיקולים שלך.

אגב, למה את כל כך סגורה על סיעוד? כבר אין בזה כל כך הרבה עבודה כמו פעם. בשנה-שנתיים האחרונות יש אינפלציה בעובדי הסיעוד ואין הוספת תקנים.
קחי בחשבון.

bini boo

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ככה זה גם בתואר מלא.
המבחן זה אותו מבחן על אותו חומר,
אבל בהסבה זה כל שבועיים...
(גם שבועיים מבחנים ברצף זה קשה, לא אמרתי)
זה מעמיד אותך בסטטוס של "לומדת" כל היום וכל הלילה. כי השניה סיימת מבחן ואוטוטו יש לך עוד אחד.
לא משנה. כל אחת והמסלול שמתאים לה. עם הפרטים בפנים (מבחן כל שבועיים/ כל סמסטר, בלי/עם עבודה סמינריונית וכו') מסתדרים. תאמיני לי...

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אגב, למה את כל כך סגורה על סיעוד? כבר אין בזה כל כך הרבה עבודה כמו פעם. בשנה-שנתיים האחרונות יש אינפלציה בעובדי הסיעוד ואין הוספת תקנים.
ללא מפונקות יש תקנים בשפע.
ורק נפתחות מחלקות חדשות (ששואבות את האחיות הותיקות, אבל צריך מישהי שתמחא את מקומן) ומרפאות חדשות- עבודה בקהילה זה אופציה לא רעה בכלל!
וכן, למי שיש סיעתא דשמייא בדיוק יהיה תקן במחלקה שעליה חלמה.
אין אחות שרוצה לעבוד בכל מה שתמצא שתשאר בלי עבודה. גם היום! שיש המון הסבה לסיעוד. ולפעמים ככה מתחילים ואז מתגלגלים הלאה. יכולה לפרט לך איפה התחלתי ואיך התגלגלתי. אבל זה ארוך...

bini boo

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
ללא מפונקות יש תקנים בשפע.
ורק נפתחות מחלקות חדשות (ששואבות את האחיות הותיקות, אבל צריך מישהי שתמחא את מקומן) ומרפאות חדשות- עבודה בקהילה זה אופציה לא רעה בכלל!
וכן, למי שיש סיעתא דשמייא בדיוק יהיה תקן במחלקה שעליה חלמה.
אין אחות שרוצה לעבוד בכל מה שתמצא שתשאר בלי עבודה. גם היום! שיש המון הסבה לסיעוד. ולפעמים ככה מתחילים ואז מתגלגלים הלאה. יכולה לפרט לך איפה התחלתי ואיך התגלגלתי. אבל זה ארוך...
דווקא זה מרתק.
רוצה לספר?

נשמה טהורה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אני אשמח.
כבר התכבתנו פעם..
2069AS052 בגימייל.

@אפדו. את לומדת השנה בנוות?
כי לי יש תואר מנוות כבר ומקווה להתחיל סיעוד.
(מתלבטת מה הזמן הטוב ביותר .. משפחה.. ילדים....וכו.)

bini boo

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה