דרוש מידע הנקה- איך להחזיק מעמד גם בעבודה?

ח.ג.ג'.

משתמש מקצוען
כן בערך 3 /4 פעמים ביום

לפני העבודה
אחרי העבודה
לפני השינה ובמהלך השינה לפעמים

את לא צריכה לדאוג מבחינת הכמות זה סך הכל תוספת ויטמינים וקצת פינוק את לא צריכה לבדוק אם זאת כמות מספקת, גם כמות קטנה ביותר זה נותן המון ויטמינים
רק לשים לב, מכיוון שהיא מדברת על גיל 9 חודשים, אז הכמות כן משנה.
עד גיל שנה צריך 2 ארוחות חלב ביום, או יותר מזה אם התינוק עדיין לא אוכל מספיק מוצקים.
סך הכל כמות הארוחות הגיונית לגיל, אבל אם יש היסטוריה של חלב שנגמר בשלב הזה או שיש סיבה אחרת לחשוב שהכמויות בירידה, אז כן צריך להיות עם אצבע על הדופק לוודא שהתינוק מקבל מספיק חלב. [בדרך כלל אם התינוק רעב, התוצאה של זה תהיה פשוט שהוא ירצה לאכול הרבה בלילה... אם זורמים עם זה, אז העסק יסתדר מעצמו. אבל צריך לשים לב]

חגיתי

משתמש מקצוען
רק לשים לב, מכיוון שהיא מדברת על גיל 9 חודשים, אז הכמות כן משנה.
עד גיל שנה צריך 2 ארוחות חלב ביום, או יותר מזה אם התינוק עדיין לא אוכל מספיק מוצקים.
סך הכל כמות הארוחות הגיונית לגיל, אבל אם יש היסטוריה של חלב שנגמר בשלב הזה או שיש סיבה אחרת לחשוב שהכמויות בירידה, אז כן צריך להיות עם אצבע על הדופק לוודא שהתינוק מקבל מספיק חלב. [בדרך כלל אם התינוק רעב, התוצאה של זה תהיה פשוט שהוא ירצה לאכול הרבה בלילה... אם זורמים עם זה, אז העסק יסתדר מעצמו. אבל צריך לשים לב]
גם כך אני נותנת מטרנה בצהריים ובבוקר אצל המטפלת ולפעמים גם בלילה לפני השינה
בינתים ההנקה ממשיכה אז אני זורמת
מצידי להפסיק
אבל לא יודעת איך להפסיק שלא יכאב לי
בילדים הקודמים הפסקתי כי הם פשוט גמרו עם הענין וזה באמת פחת בהדרגה
כעת היא גם לא תמיד רוצה בשעות היום אבל בלילה ולפנות בוקר היא כן בענין
ואז מגיע שלב שאם עובר 8 שעות ולא ננתי לה מתחיל לכאוב
אז לא ברור לי מה לעשות

ח.ג.ג'.

משתמש מקצוען
גם כך אני נותנת מטרנה בצהריים ובבוקר אצל המטפלת ולפעמים גם בלילה לפני השינה
בינתים ההנקה ממשיכה אז אני זורמת
מצידי להפסיק
אבל לא יודעת איך להפסיק שלא יכאב לי
בילדים הקודמים הפסקתי כי הם פשוט גמרו עם הענין וזה באמת פחת בהדרגה
כעת היא גם לא תמיד רוצה בשעות היום אבל בלילה ולפנות בוקר היא כן בענין
ואז מגיע שלב שאם עובר 8 שעות ולא ננתי לה מתחיל לכאוב
אז לא ברור לי מה לעשות
חוסר עקביות אכן יכול להוביל לגודש, במיוחד אם ההבדלים בין הימים הם לא קטנים.
עדיף להחליט מתי את נותנת לה ומתי לא, ואם החלטת שאת ממשיכה עם הנקה מסוימת אז תציעי לה כל יום, ומצד שני אם החלטת להוריד הנקה מסוימת אז אל תתני לה לפעמים.
ההפסקה צריכה להיות בהדרגה, הנקה אחת כל פעם, ואת הבאה מורידים רק אחרי שהדילוג על הקודמת כבר לא גורם לגודש או כאב.
כשמורידים הנקה, אם יש גודש שואבים מעט, רק עד להקלה על הגודש. תוך כמה ימים הגודש אמור להפסיק.

שירולט

משתמש חדש
סליחה על התשובה אבל בכל אופן אולי זה יתאים גם לך
אני הנקתי את הילדים עד גיל שנתיים למרות שחזרתי לעבודה אחרי 3 חודשים -דווקא בגלל שלא שאבתי בכלל
זה מוציא את כל הכח והחשק להניק אם שואבים
כך בבוקר היא קבלה מטרנה ואני האכלתי מתי שהיה לי נח

לא מתאים לכל האידאולוגיות אבל לי זה הכי מתאים
זה מה שנקרא- הכל או כלום. אם זה עבד לך- מעולה! נראה לי שגם הרוגע סביב הנושא עוזר ליצור החלב

פשוש

משתמש מקצוען
סורי שאני מבאסת
אצלי זה פשוט לא הולך.
מתחילה עבודה והחלב פשוט יורד בהתמדה לאט לאט עד שנעלם.
אני משתדלת לשאוב כל יום פעם אחת לפחות, ולמרות זאת מרגישה שהתפוקה יורדת.
השאיבה קשה מאדדדד. לא מצליחה לשאוב יותר מ-120-90 כל פעם וגם זה אחרי הרבה מאד זמן. (אני עובדת עד 3:00)
אמנם ניסיתי משאבה ידנית ושתי סוגים של חשמליות (לא יקרות) ובכולם לא ראיתי שינוי, אבל אולי עוד לא הגעתי למשאבה הנכונה (מקווה להאמין) יש לי 4 ילדים ואף פעם לא החלטתי שאני מפסיקה להניק אותם, זה פשוט הלך ודעך מי יותר ומי פחות מהר, עד שנעלם. (לפעמים עוד לפני כן התינוק כבר לא הסכים להתאמץ למצוץ במקום לקבל בקבוק מטרנה חם מהיר וזריז...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה