מידע שימושי הנפקת דרכונים ללא תור הייתם שם?

TIKTUK

משתמש צעיר
1. האם צריך להביא תמונות ואם כן איפה עושים או שעושים במקום?
2. אפשר לשנות מען באותה הזדמנות?
3. משלמים במקום או מראש?

.Milki

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מישהו היה בימים האחרונים בתל אביב?
הלחץ ירד?

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
הייתי היום בירושלים היה ריק המתנה של רבע שעה בלבד!!!
ותוך כדי גם חידשו לי תעודת זהות עקב כך שהתוקף פג בתחילת 2024

כל מי שצריך דרכון שילך בשעות הבוקר ריק כדאי לנצל את ההזדמנות

טכנאית רפואית

משתמש מקצוען
מישהו היה בימים האחרונים בתל אביב?
הלחץ ירד?
בעלי היה היום בתל אביב בשעות הצהריים המוקדמות,
חיכה שעתיים ואמר לי שיש להם לחכות לפחות עוד 3 שעות,
בסוף הלך....
(כי הצלחתי לקבוע לו תורים ליום ראשון, היה גם למחר ומחרתיים, אבל עד שהחליט שלא נשאר שם יותר כבר נתפסו כל התורים).

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
רשות האוכלוסין וההגירה: מתחילת פרויקט "מרתון דרכון" ב-14 במאי הונפקו 149,644 מסמכי נסיעה ביומטריים.

כל רגע מבזקים

משה_וייס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
רשות האוכלוסין וההגירה: 3,500 תורים פנויים לשבוע הבא (11-15/6/23) במרכז להנפקת דרכונים ביומטריים בני ברק.

כל רגע מבזקים

גונן

משתמש מקצוען
7.6.2023 22:48
במרכז לדרכונים בבני ברק 1,001 איש קיבלו שירות. עד כה, מתחילת פרויקט מרתון לדרכון ב-14/05/23, קיבלו 250,394 איש שירות בכלל הלשכות. מתוכם, 124,048 קיבלו שירות בארבע הלשכות הגדולות ובמרכז להנפקת הדרכונים בבני ברק.

Supercalifragalistic

משתמש פעיל
הייתי בירושלים וחיכיתי בערך 20 דקות בתור לדרכון. הכל עבר בשלום וברוגע.
שימו לב לשלם עבור הדרכון מראש. אפשר באתר או בעמודות בכניסה לבנין.
אין להביא תמונות דרכון מהבית!
צילמתי תינוקת קטנה והם לא הסכימו להשתמש בזה (לא קשור לאיכות התמונה וכו'). מצלמים במקום, גם תינוקים קטנים ממש.

סוכות

משתמש חדש
הייתי בירושלים וחיכיתי בערך 20 דקות בתור לדרכון. הכל עבר בשלום וברוגע.
שימו לב לשלם עבור הדרכון מראש. אפשר באתר או בעמודות בכניסה לבנין.
אין להביא תמונות דרכון מהבית!
צילמתי תינוקת קטנה והם לא הסכימו להשתמש בזה (לא קשור לאיכות התמונה וכו'). מצלמים במקום, גם תינוקים קטנים ממש.
dגם אני הייתי בירושלים והם חידשו ליבדרך גם את התעודת זהות וגם לא הייתי צריך לחכות כלל!!!

mommy

משתמש פעיל
מישהו יודע באילו שעות הכי רגוע בירושלים?

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
א. נראה לכם שכדאי להוציא היום, אם לא מתוכנן לי נסיעה בחודשים הקרובים? או שעכשיו יפתחו המון תורים?
ב. דרכון שפג תוקפו כבר כמה שנים, יש ענין להביא?
ג. מי שבעל אזרחות ארה"ב ומתכוין ליסוע לארה"ב צריך דרכון?

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
2. אפשר לשנות מען באותה הזדמנות?
לא כל הפקידים יאפשרו- אבל לשנות מען אפשר לעשות גם באינטרנט ברוב המקרים.
א. נראה לכם שכדאי להוציא היום, אם לא מתוכנן לי נסיעה בחודשים הקרובים? או שעכשיו יפתחו המון תורים?
א. לא ידוע מה יהיה בעתיד הקרוב(האם כל מי שהזמין לתאריכים הקרובים יבטל את התור שלו?)
ב. כן חובה להביא את הדרכון הקודם גם אם הוא פג תוקף ישן
ג. בשביל לצאת ולהכנס מהארץ צריך דרכון, לא יעזור הדרכון של ארה"ב

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
יתפנו תורים, אבל איזו סיבה יש שלא להוציא? (קח בחשבון שעד שזה מגיע יכול לקחת 6 שבועות).
כן
ברור שצריךדרכון כלשהו, אלא שאם יש לך דרכון אמריקאי, אתה יכול להשתמש בו ואתה לא צריך את הישראלי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה