עזרה הנחה למעונות יום שאלה דחופה

????????????????????

משתמש חדש
אני עובדת כעצמאית וצריכה להגיש דו"ח למס הכנסה על ההכנסות של השנה האחרונה עד סוף החודש.
יש למישהו מידע האם דיווח על הכנסות משכר דירה שאינן חייבות במס יפגע בי בהנחה למעון.
תודה

אני עובדת כעצמאית וצריכה להגיש דו"ח למס הכנסה על ההכנסות של השנה האחרונה עד סוף החודש.
יש למישהו מידע האם דיווח על הכנסות משכר דירה שאינן חייבות במס יפגע בי בהנחה למעון.
תודה
מה הקשר מאיפה התמ''ת אמור לדעת אם יש לכם שכ''ד ?

want

משתמש צעיר
אני לא יודעת תשובה לשאלתך..
אבל אני יחדד את מה שאת שואלת,

עצמאית מגישות שומה ולא תלושי שכר.
בשומה בעיקרון צריך לדווח גם על הכנסות משכירות
ולכן אין קשר לתיאום / אי תיאום...
בשומה הכל מדווח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה