כללי הנושא השחוק- חוצפה של לקוחות...

יונה כהן

משתמש רשום
לא יודעת על מה אתם מדברים.
אבל למה לעשות חוזים וכאלו שיוצרים חוסר אמון הדדי?:rolleyes:
אני מאמינה בדיבור ישיר ומסביר עם הלקוח.
בכל אויפן כנראה הלקוחות שלי כנראה מאוד נחמדים.

lmaof

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הבעיה היא לא רק אתך אלא בזה שכל פעם יש פרייארית אחרת שכן מוכנה לעבוד בלי לסכם חוזה ובמחירים תת קרקעיים (כך שאם תדרשו חוזה וכו' הוא פשוט יעיף אותך ויחפש קרבן אחר,,)
כך שעד שלא ילמדו את הבנות בכל הקורסים חןץ מלעבוד גם להתנהל עסקית,,לא יהיה פה סדר

דבורה לרר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י obyektiv;827773:
מה שמעצבן זה שהוא עלול להגיד לחברתך שאין לו בעיה גם לשלם לך 1000 ש"ח אבל על חשבונה----

ולזה אני לא מסכימה!!!!!!!!!

דבורה לרר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י prog;827860:
את צריכה גם לשאול את הנהלת האתר..:)

בכל מקרה, שני הצדדים שווים את הכסף..

באותו כלא שצריך להכניס אותם צריך להכניס את מי שמתחיל פרוייקט שכזה בלי הסכם מסודר וברור!
יש כאן אי הבנה לכל הצדדים, מי שמתחיל לעבוד ללא הסכם ברור ומסודר הכולל הצעת מחיר/מקדמה/לו"ז מזמין על עצמו כזה סיפור אבל במדויק.

לפחות יצאת עם לקח.

אל דאגה, לא התכוונתי לפרסם ללא בקשת רשות,
ובקשר ללקח, גם אותו למדתי,
ואכן אני יושבת כרגע על חוזה....

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
השאלה היסודית היא האם עמדת מול המנהל ואמרת לו שהתמחור שלך הוא 800 ש"ח, או התחלת את העבודה בידיעה שהוא בטח כבר יודע מה הולך בשוק ואילו מחירים?
אם המנהל ידע ממך במפורש שזהו המחיר - אני הייתי לוקח אותו לדין תורה.

דבורה לרר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אוקי חברה,

אז ככה-

קודם כל תודה לכולם על התגובות!!!! :)

אכן אני טעיתי ואני משלמת על כך את המחיר,

אבל-

אני לא הולכת לוותר, מדובר בבן אדם שמוקף בדיני תורה מכל הכיוונים!!!

אני שולחת לו מייל ברור והוא יאלץ להתמודד ולהבין שפה זה לא גן ילדים ושא"א לעשות מה שרוצים ולשחק באנשים כאילו הם בעלי חיים....

דבורה לרר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
כפילות

דבורה לרר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י אוהב0ישראל;828418:
השאלה היסודית היא האם עמדת מול המנהל ואמרת לו שהתמחור שלך הוא 800 ש"ח, או התחלת את העבודה בידיעה שהוא בטח כבר יודע מה הולך בשוק ואילו מחירים?
אם המנהל ידע ממך במפורש שזהו המחיר - אני הייתי לוקח אותו לדין תורה.

המנהל הזה לא נולד היום, הוא מנהל של 2 רשתות של גנים כבר יותר מ- 10 שנים... וזאת לא הפעם הראשונה בה הוא עומד מול גרפיקאית!!!!!!

מתברר שזאת צורת העבודה שלו, וסובלות מכך נשים רבות.... אז אולי אחת ולתמיד הסיפור הזה ילמד אותו שאין כזה דבר...!!!!!!

ובקשר לדין תורה- אני עומדת מול רב...

arye770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י יונה יונתי;828072:
לא יודעת על מה אתם מדברים.
אבל למה לעשות חוזים וכאלו שיוצרים חוסר אמון הדדי?:rolleyes:
אני מאמינה בדיבור ישיר ומסביר עם הלקוח.
בכל אויפן כנראה הלקוחות שלי כנראה מאוד נחמדים.

טעות טעות טעות.
תחכי ללקוח הראשון...

אהובה ו

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
נכתב ע"י obyektiv;827836:
כן פעמים רבות הפטנט הזה בא לידי שימוש.
לפעמים אני בשיטת הגזר. על תשלום מזומן עד יום האירוע תנתן הנחה של 5 אחוז. לאחר מכן לא ינתנו הנחות כלל.

ריבית?

קשר

משתמש רשום
ריבית זה תוספת על המחיר.
כאן זה הנחה, וזה מותר, גלאט, ו..מומלץ לתת הנחות... :)

back

משתמש חדש
ריבית בהנחה למזומן

נכתב ע"י אהובה ו;829510:

אם אחרי סגירת העסקה (בע"פ / בכתב) ניתנת הנחה של 5% למזומן, אין בכך כל בעיה.
אבל צריך להיזהר לא לקבוע מראש שני מחירים לתשלומים / שוטף+ ולמזומן.
משום שבזה יש בעיה חמורה של רבית דרבנן. היות שאנו מחשיבים את מחיר המזומן למחיר העסקה, והמחיר לתשלום דחוי כתוספת עבור הארכת הזמן.
(לתשומת לב המגיב הנכבד מעליי.)

בכלל כדאי ללמוד את ההלכות (יש קיצורים טובים:)), ולהיוועץ תמיד ברב מוסמך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה