מידע שימושי המתנה אחרי חיסון

מצב
הנושא נעול.

מוייייישה

משתמש פעיל
הם אומרים שאחרי החיסון צריך להמתין במרפאה כרבע שעה
אם לא קלטתי שהוא ואמר לי להמתין ולא המתנתי זה בסדר?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
סורי אבל אני לא מכירה בן אדם אחד שהמתין...
הם אומרים את זה שאם יקרה לך משהו ברבע שעה אחרי החיסון (שיש כזה דבר) אז שתהיה במרפאה
אני מכירה הרבה בני אדם שהמתינו
ובצדק.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
ההמתנה היא לצורך מעקב ראשוני לראות שאין השפעה אלרגית
אם עבר זמן מעבר לרבע שעה ואתם מדברים כרגיל עם כולם אז הכל טוב

ממששהה

משתמש פעיל
פרסום וקופי
אם הרוב הולכים ולא קורא כלום
אולי זה סתם בשביל שאם, אולי , במקרה ,
אבל בעיקרון לא מקפידים על זה

leahhecht

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני ישבתי וחיכתי
ומכירה הרבה שישבו וחיכו
אני אישית הרגשתי ממש לא טוב אחר כך ולקח לי זמן להיתאושש והרגיע אותי לדעת שאני נימצאת בתוך מקום שאם יקרה משהו גרוע יותר חס וחלילה יהיה מי שיעזור לי וידע מה לטפל
גם חברה שלי סבלה וישבה וחיכתה עד שעבר ובאמת כמה רופאים יצאו לטפל בה

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
סורי אבל אני לא מכירה בן אדם אחד שהמתין...
הם אומרים את זה שאם יקרה לך משהו ברבע שעה אחרי החיסון (שיש כזה דבר) אז שתהיה במרפאה
מי לא ממתין? לפחות 8-10 דקות, חובה ממש לכל אחד שיש לו קצת אחריות.
גם בטיפת חלב, הרי לא אחד ולא שניים פונו באמבולנס אחרי חיסון.

goleshet

משתמש פעיל
צילום מקצועי
זה רק בחיסון הראשון. לוודא שאין אלרגיה

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי

אם אתה מסופק בענין, אתה תמיד יכול לחזור ולשבת שם רבע שעה

וברצינות, בהחלט צריך להמתין כרבע שעה, כאמצעי זהירות

ספריות

משתמש מקצוען
אני ישבתי וחיכתי
ומכירה הרבה שישבו וחיכו
אני אישית הרגשתי ממש לא טוב אחר כך ולקח לי זמן להיתאושש והרגיע אותי לדעת שאני נימצאת בתוך מקום שאם יקרה משהו גרוע יותר חס וחלילה יהיה מי שיעזור לי וידע מה לטפל
גם חברה שלי סבלה וישבה וחיכתה עד שעבר ובאמת כמה רופאים יצאו לטפל בה
השאלה של פותח האשכול הייתה אם עזב כבר וכו'. אם הוא לא היה מרגיש טוב - הוא כבר היה יודע את התשובה ולא שואל בפרוג

תילתן

משתמש סופר מקצוען
גם בשפעת גם טטנוס ממתינים 15 דקות
אחרי כל חיסון

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה