שיתוף - לביקורת המשקיף

הודיה לוי.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
בבוקר שנחתה אצלו המשקפת שהזמין מאלי אקספרס, התרגשות הציפה את ליבו. הוא התלבש בזריזות במיטב בגדיו ויצא את הבית. כמובן שלא שכח את המשקפת.

"אני חושבת שזוהי טעות", טענה חוה, "איך אתה היית מגיב עם משפחת גולדברג היו משקיפים עלינו?".

"בשביל עמנואל שלנו אני רוצה את הכי טוב שיש", ענה. "אני בסך הכל הולך לבדוק אם המצב הכלכלי של המשודכים שלנו באמת טוב כמו שכולם סיפרו", הצדיק את עצמו.

הוא חצה בעליזות את רחוב הבעל שם טוב, מלטף את המשקפת בהתלהבות של ילד כבן שלוש שקיבל צעצוע חדש. היום זה היום שלו. רק הוא יוכל לבדוק מה באמת מתחולל בבית משפחת גולדברג. איש לא יצליח להתל בו.

בשעה שמונה בבוקר בדיוק, הוא עמד מול הבית. הביט לצדדים, לוודא שאיש לא מבחין בו, והסווה את עצמו מאחורי גזע עץ רחב.

"חסר חלב במקרר??" הוא צמצם את עינו, אצבעותיו כיוונו את גודל התצוגה היטב. "רגע, מה עוד אני רואה פה?? "הם לא משתמשים בכלל בחד פעמי. כסף לדירה יש ולכוסות אין", תמה.

"אין חלב במקרר, והם משתמשים בכוסות פלסטיק", הקריא לחוה את המסקנות כשחזר.
"נו באמת, טבעי לגמרי. עם המחירים של ליברמן אתה רוצה שיקנו חד פעמי", השיבה מולו. "ולגבי החלב ייתכן שבדיוק נגמר. אני בטוחה שהם התכוונו לחדש את המלאי".

ביום שלמחרת הגיע בשעת הערב.
"בסלט שלהם יש רק עגבנייה ומלפפון. לשימי שלהם יש מכנסים מבזאר שטראוס, קרועים באזור הברך, ורותי ביקשה עוד וופל אחרי הארוחה ולא קיבלה", הקריא שוב את המסקנות.

"נו באמת, יכול להיות שמבחינה בריאותיות יוכי העדיפה שתיקח רק אחד ולא שניים, ולגבי הסלט כאילו שבסלט שלנו יש גם פטרוזיליה ועלי ביבי. נחום - אלו הם מסקנות חסר בסיס", אמרה בייאוש.

ביום השלישי עמד במקום טוב יותר, בחן את הספות, החלונות, השולחנות והכיסאות".

"אם באמת היה להם כסף, הם היו מחליפים את ארונות המטבח", טען. "יש קילופים בצד שמאל. גם הספות מיושנות מעט".

"אויש, כאילו אצלינו המצב טוב יותר" צחקה חוה. "תסתכל סביבך, נחום, אנחנו באמת חייבים לעשות כאן שיפוץ רציני".

ביום הרביעי, כשחזר לביתו לעת ערב, רשימה עסיסית בידו, ראה את פניה של חוה חיוורות לחלוטין.
"מה קרה?", שאל.
"גולדברג הורידו את השידוך", ענתה בשפתיים חרבות. "הם אמרו שאם באמת היה לך כסף לעזור לזוג בדירה, לא היית קונה משקפת צעצועית מאלי אקספרס".

נערך לאחרונה ב:

ביזנסטורי - אילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
קטע טוב ממש.
גם הכתיבה זורמת ומעניינת.
אין פה קטעים מיותרים או נמרחים.
תכליתי מפורט ומצחיק.

הודיה לוי.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
קטע טוב ממש.
גם הכתיבה זורמת ומעניינת.
אין פה קטעים מיותרים או נמרחים.
תכליתי מפורט ומצחיק.
תודה רבה!

יש רק בעיה אחת: משיטוט קצר שלי באלי אקספרס ראיתי שהמשקפות שם עולות דווקא יקר:sne::sne:

הודיה לוי.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יש רק בעיה אחת: משיטוט קצר שלי באלי אקספרס ראיתי שהמשקפות שם עולות דווקא יקר:sne::sne:

shopping

טעות שלי. המשקפת הזו מאלי אקספרס עולה רק כ0.28 אגורות. למתעניינים המשלוח עולה 52 ש"ח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה