המשחק רגעים של קסם

מצב
הנושא נעול.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
נערך לאחרונה ב:

עד מתי

משתמש מקצוען
אין לי מושג...
אבל לדעתי זה חייב להיות ברשות מירב לביא היוצרת...
חשבתי והתלבטתי הרבה
העלתי דף 1 מכל הוראות של מחשק (יש לפחות 2/3 דפים לכל משחק)
אבל אם נראה לכם לא מוסרי אני ימחוק
כל הכבוד!
מעריכה את הזהירות שלך...
נראה לי שטוב שמחקת...מי שרוצה להתרשם יכולה באמת דרך האתר, ושם גם אפשר ליצור קשר עם מירב שעונה ומכוונת...

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

ד.ב.

משתמש מקצוען
מוזר...כי אני פעם התעניינתי דרך האתר
ומירב יצרה איתי קשר במידי...
לא נראה שאין לה קשר לזה...
מתוך מייל שכתבה לי

"המחיר 247 נמצא במקום שאין לי שליטה עליו ונכון שלפני שנה אם לא יותר. כך שאין מחיר כזה בכל מקרה. ברשת מסתובבים דפים. כל מה שבשליטת שונה, ויש 2דפים כמו זה שצילמת שאין לי גישה אליו על מנת לשנות אותו."
cleardot.gif

הילנקים לתשלום שם מוליכים לשום מקום

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
יש עוד אתר
על שם mlavi

וזה מעניין מאוד
מווינט- שולחים לאתר של מירב
מאתר חבד אונליין -שולחים לאתר של מירבי

אני קניתי לפני שנה וחצי דרך האתר הראשון

פשוש

משתמש מקצוען
לי נראה שאם היוצרת מסרבת להראות דף אחד מתוך המשחק, סימן שבאמת יש לה ממה לחשוש.

כנראה עדיף לה שגם אנשים שזה לא מתאים להם בכלל, יקנו בלי לדעת מה זה, ויקחו את הסיכון שכל הכסף ששילמו ילך לפח.

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הי
שלום לכולן
אני קניתי את המשחק עדין לא התנסתי

הקישור העדכני ביותר-bit.ly/4kesem
יש שם 4 משחקים שונים
יש סרטון הסבר
הבעיה היא שחסום בנטפרי

מצטרפת

משתמש מקצוען
אני קניתי את המשחק.
אני בלימודי פסיכותרפיה -ומהתרשמותי מאד מאד מקצועי!!
הראתי את זה לאחת שהיא מטפלת זוגית רצתה את זה במקום, מיד! קנתה ממני את הפתוח ושאני אקנה חדש.
אמרה שהיא מכירה את מרב לביא והיא מאד מקצועית כך שאפילו לא בודקת את המשחק.
ממש מסכימה איתה.
משחק מדהים!!!
כיף!
מקשר!
ותמיד ניתן לשחק בו, זה משהו שלא נגמר, כי הזמנים משתנים וגם - 4 משחקים שמגוונים את ההנאה ועד שגומרים לשחק בהכל פעם אחת כבר אפשר עוד פעם..
ממליצה בחום!!

דודסטו

משתמש סופר מקצוען
יש למישהו קישור שפתוח בנטפרי?

להתרשם יותר ואולי לקנות?

RRRRR

משתמש מקצוען
יש לי את המשחק ואני מעונינת למכור
במצב חדש

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה