התייעצות המרדף אחרי הסטים בבגדי ילדים- עד כמה שווה להיקרע על זה?

עורכת קליפים

משתמש פעיל
תלוי אם זה שנה שהחגים נופלים סמוך לשבת או לא...
בגדול 3-4 סטים (אם זה שנה שחגים ושבת יוצא צמוד אז דואגת שיהיה מההתחלה ארבע סטים, כשלא מתחילה בשתיים וקונה בהמשך עוד אחד)
אם אני מחליפה לו בשבת 2 סטים בדרך כלל, זה לחוץ מידי שיהיה לו רק 2? לא מדברת עם חגים אלא על שבתות לשאר החורף,
בסופו של דבר אני יכולה כל שבת להלביש את אותם 2 בגדים, לא?
בקשר לחגים, אני די בונה על סוכות שיצטרכו חלק קצר וחלק ארוך ואז מרויחים גם את הסטים של הקיץ וגם של החורף...

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם אני מחליפה לו בשבת 2 סטים בדרך כלל, זה לחוץ מידי שיהיה לו רק 2? לא מדברת עם חגים אלא על שבתות לשאר החורף,
בסופו של דבר אני יכולה כל שבת להלביש את אותם 2 בגדים, לא?
בקשר לחגים, אני די בונה על סוכות שיצטרכו חלק קצר וחלק ארוך ואז מרויחים גם את הסטים של הקיץ וגם של החורף...
1. את יכולה להתחיל עם שתיים ותראי אם את צריכה עוד.
2. בר"ה- יו"כ-סוכות באמת אפשר לבנות על הקיץ, אבל בקיץ יש יותר חגים מבחורף וא"א לבנות על החורף. דיברתי בכללי כמה סטים לדעתי צריך.
3. אישית כן הייתי קונה 3 סטים כי א' כל כשאין מה להחליף- יש תואונות, ב' כל אני כן צריכה קצת גיוון ולא להלביש להם כ שבוע בדיוק אותו בגד, אם את לא צריכה את זה אז תתחילי ותראי האם את צריכה עוד.
4. בגד חורפי ממש אני קונה רק אחד. (השאר מעבר)

אגב ר"ה הזה אני צריכה 5 סטים, כמובן חלק יהיו קייצים ממש בתקווה שמזג האויר לא יהיה כמו היום...

אפרת נועה

משתמש צעיר
תלוי אם זה שנה שהחגים נופלים סמוך לשבת או לא...
בגדול 3-4 סטים (אם זה שנה שחגים ושבת יוצא צמוד אז דואגת שיהיה מההתחלה ארבע סטים, כשלא מתחילה בשתיים וקונה בהמשך עוד אחד)
אני קונה 2 סטים ועוד אחד מושכת משנה קודמת , משמש כרזרבה...

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני קונה 2 סטים ועוד אחד מושכת משנה קודמת , משמש כרזרבה...
לא אמרתי כמה צריך לקנות, אמרי כמה לדעתי צריך שיהיה.
לפעמים אפשר למשוך משנה קודמת לפעמים אפשר לקבל מאחות/חברה ולפעמים גם צריך לקנות.
(ואני אוהבת 3 סטים מושלמים ורק אח"כ רזרבה)

(שנה אחת בטבת הייתי צריכה לקנות קולקציה חדשה מלאה, כי הבן שלי גבה ברגע והכל היה קצרצר עליו, דברים חדשים שהייתי בטוחה שלפי קצב הגדילה שלו אני אוכל לשמור גם לשנה אח"כ...)

רבקי שנברגר

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
על הדרך אני מעלה בקשה:
אשמח בסיום עונת הקיץ לקבל שמלה מידה 3 מלידר (קולקציית ניואנס),
תכלת עם צווארון לבן לצורך השלמת סט....

תזכו למצוות!

אפרת נועה

משתמש צעיר
(שנה אחת בטבת הייתי צריכה לקנות קולקציה חדשה מלאה, כי הבן שלי גבה ברגע והכל היה קצרצר עליו, דברים חדשים שהייתי בטוחה שלפי קצב הגדילה שלו אני אוכל לשמור גם לשנה אח"כ...)
לפחות טבת זה לא תעריף מלא....
אבאל'ה, איזו קפיצת גדילה!!!!
בד"כ עולים במידה בשנה... / עונה,
לא כל חצי עונה, זה רק התינוקות...

תותחינוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי

שולי איטח

משתמש מקצוען
אני מהדור שלא הלביש סטים לגדולים שלי כשהיו קטנים(כבר נשואים)
מסתכלת באלבומים והם לבושים מדהים ומטופח
(רצתי למצוא לכל אחד בגד ובסופי עונה כך שלא בטוח שזה יותר קל)
היום הבת שלי בת 6 לא מוכנה ללבוש בלי סט עם אחיה בן 3
זה מפריע לי!!
אבל היא כ"כ רוצה כי כל החברות שלה סטים כל היום אז אני מותרת וקונה להם

לא מתחילה להבין למה זה יפה
זוכרת שזה התחיל חשבתי שזה מוזנח ומוזר
מה הקשר ללבוש אותו דבר כזו עדריות
כ"כ כיף להלביש כל ילד בפני עצמו, לטפח לגוון וכו
ובכלל כשאני רואה משפחה של 8 נפשות מגיל בחרות עד ינקות

גם בחתונות מילא הילדות אבל גם הבחורות וגם הגיסות וגם הדודות וגם האמא
(אל תדאגו גם בחתונות שלי היה כך זרמתי עם הרצון שלהם)

ברור לי שזה שאנחנו חושבים שיש בזה יופי חלק גדול זה ההרגל והסביבה
לא סותרת את מי שבאמת אוהבת כי גם צבעים/גזרות והכל מתחיל מסביבה

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
מסכימה ממש.

למה שאני אכנס לחנות ואחפש 3 בגדים שונים?
נכנסתי לחנות מצאתי בגד שאהבתי והופ *3

וכך גם ביומיום מכינה לכולם על המיטה את הבגד של אותו היום בלי יותר מדי מחשבה
ממש,
ככה גם נחסכים ויכוחים של בןקר
למה לה את הבגד הזה ולי כזה ?וכו'

אפרת נועה

משתמש צעיר
אני מהדור שלא הלביש סטים לגדולים שלי כשהיו קטנים(כבר נשואים)
מסתכלת באלבומים והם לבושים מדהים ומטופח
(רצתי למצוא לכל אחד בגד ובסופי עונה כך שלא בטוח שזה יותר קל)
היום הבת שלי בת 6 לא מוכנה ללבוש בלי סט עם אחיה בן 3
זה מפריע לי!!
אבל היא כ"כ רוצה כי כל החברות שלה סטים כל היום אז אני מותרת וקונה להם

לא מתחילה להבין למה זה יפה
זוכרת שזה התחיל חשבתי שזה מוזנח ומוזר
מה הקשר ללבוש אותו דבר כזו עדריות
כ"כ כיף להלביש כל ילד בפני עצמו, לטפח לגוון וכו
ובכלל כשאני רואה משפחה של 8 נפשות מגיל בחרות עד ינקות

גם בחתונות מילא הילדות אבל גם הבחורות וגם הגיסות וגם הדודות וגם האמא
(אל תדאגו גם בחתונות שלי היה כך זרמתי עם הרצון שלהם)

ברור לי שזה שאנחנו חושבים שיש בזה יופי חלק גדול זה ההרגל והסביבה
לא סותרת את מי שבאמת אוהבת כי גם צבעים/גזרות והכל מתחיל מסביבה
לכן אני מעדיפה סטים שהם צבעים זהים ולא דוגמא זה
זה יפה בגוונים,
אבל לכל ילד ולכל גיל יש את הגיזרה שמחמיאה לו יותר

עורכת קליפים

משתמש פעיל
בכל מקרה אני חושבת שלא שווה להיכנס לזה מידי, אם השנה תקני את כל הבגדים סט לבנות שלך,
שנה הבאה כבר לא יהיה לך נעים לא לקננות להן סט וכו' וכך כשנכנסים לזה אי אפשר לצאת,
אם את נכנסת לזה אז רק בקטנה , ולא כל הבגדים.

אורשוקה

משתמש חדש
ובשנה הבאה מה אתן עושות עם הסטים?
זה כבר לא מתאים לכולם.
וכמה סטים אתן קונות?
(אני אישית כן משתדלת כי זה יפה בעין, ושנה הבאה אני משלימה עם צבעים זהים/מתאימים)

טקסטיב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא קראתי את כל מה שכתבו,
אבל אני חושבת שהתשובה נמצאת בעצם השאלה שלך,
את כותבת:

התייעצות המרדף אחרי הסטים בבגדי ילדים- עד כמה שווה להיקרע על זה?​

אם בשבילך זה מרדף, ואת נקרעת בשביל זה,
אז זה כנראה לא עושה לך טוב... אז פשוט -
תעשי מה שטוב לך! 🙂

(נ.ב מנסיון אישי - בד"כ כשיש 2-5 ילדים זה יותר קל להשקיע בסטים, כשיש ב"ה יותר ילדים, זה יותר מאתגר, ולפעמים אולי גם באיזשהו שלב כבר לא כ"כ להוטים אחרי זה. עדיין כמובן הילדים מטופחים ונראים טוב, אבל כנראה עם הזמן מגיעים סדרי עדיפויות שונים להתעסק איתם...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה