התייעצות המרדף אחרי הסטים בבגדי ילדים- עד כמה שווה להיקרע על זה?

Chan

משתמש פעיל
לשבת כמובן רק סט (לא מחייב גם לבנים ולבנות, אבל כל הבנות זהות וגם הבנים) , לא מרגישה משתעבדת בד"כ
קונה 1 לעונה ולא ממש בתחילת עונה אלא מיד כשמתחילה איזו הנחה ועדיין יש מידות.

ליום חול פחות משקיעה, מעדיפה מלכחילה שיהיו סטים, אבל תכל'ס לא כולן מחליפות תלבושת אז במילא לא יוצא שיש לכולן את אותו הבגד בכל יום (:

אני חסידית, אבל במעבר על השכנים הליטאים כולן ג"כ עם סטים אצלנו...לא מחייב שדווקא קונים יקר, יש הרבה סטים ממלבושי כבוד..

SHEINI

משתמש רשום
אני משוגעתת ומוכרה לסטיםםם
כל עוד זה תלוי בי תמיד אלביש סטים
וברורר שזה גוק אבל גוק כיפיייי:))

SHEINI

משתמש רשום
לי ספציפית אין עוד ילדים אבל תמיד עוזרת לכל החברות שלי למצוא
זה ההובי שלי!!!

ילילי

משתמש מקצוען
אני משוגעתת ומוכרה לסטיםםם
כל עוד זה תלוי בי תמיד אלביש סטים
וברורר שזה גוק אבל גוק כיפיייי:))
לי ספציפית אין עוד ילדים אבל תמיד עוזרת לכל החברות שלי למצוא
זה ההובי שלי!!!

זה לא רק קשור בהובי ואהבה לסטים.
זה עניין כלכלי.

מאחלת לך שתמיד יהיה לך מספיק כסף לקנות סטים כשיהיו לך ילדים בעזרת השם.

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
אצלי גם כל עונה קונה סט לשבת וסט ליום חול
כל השאר מקמבנת...

אבל
רוב האנשים שאני מכירה מלבישים סטים
ויש כאלו שאין מציאות בלי סט

(רק לא יודעת מה עושים אם הקטן שפך שוקו על עצמו למשל, מחליפים לכולם?)

שריתינקה

משתמש צעיר
בעבר חיבבתי את ענין הסטים וזה היה נראה לי חביב ומרשים.
באחד הימים שהסתובבתי בירושלים ראיתי שלוש אחיות עם אימן הן היו נראות מטופחות וחמודות , ולא לבשו סטים! כל אחת לבשה בגד אחר בגזרה אחרת שהתאים לה והחמיא לה.
הדבר מצא חן בעיני מאד ומאז שיניתי את דעתי...
לדעתי הסטים הופכים את כל הילדים למין עיסה אחת של משפחת... ואין מקום לראות את הילד כישות עצמאית שיש לה רצונות ואהבות משלו לסוג הבגד או הצבע.
הדבר נראה מגוחך במיוחד כשאני רואה ילדה- נערה בת 14 ואחותה בת שנתיים ועוד שיירת בנים עם אותו בגד. מביך ומוזר!
יפה זה לא...אולי להפך..

Take it Easy

משתמש פעיל
צילום מקצועי
בעיני סטים עד גיל 6-7 זה דבר מבורך ונח מאד (לא דווקא לכולם, בנים סט ובנות סט)
אח"כ כשמתחילים לגדול זה א. נהיה הרבה פעמים מגוחך ולא מתאים. ב. נהיה קשה להתאים למידות וגזרות וטעם של כולם
כנראה מכאן מגיע חילוקי הדעות

לחופש נולדה

משתמש חדש
יש כאלה שזה התחביב שלהם כמו @SHEINI אז בכיף
אבל אם יש לך תחביבים אחרים כמו אפיה, ניקיון, לאכל, לעשות כושר, לרקוד זומבה, להטיס מטוסים או להחליף טיטול אז למה להשתאבד רק בשביל לרצות את הסביבה?

אולי התחביב שלך הוא לרצות את הסביבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה