מידע שימושי המקרר המומלץ?

estyr

משתמש מקצוען
אני שמעתי שבשארפ החדשים הפלסטיקה יותר חזקה.
הטכנאים ממליצים פה אחד על שארפ.
אבל יש לנו נסיון רק של כמה חודשים אז זה לא ממש פונקציה,
אני כן יכולה לומר שאיכות הקירור שלו מדהימה, דברים שפעם היו נרקבים תוך יומיים מחזיקים מעמד מאד יפה שבועיים פלוס.

חופש

משתמש רשום
אנחנו קנינו של העיר 4 דלתות ,עם התקן מובנה לשבת, לפני שבת בעלי לוחץ על כפתור וזהו ,מרוצים מהסידור בפנים ומכולו בנתיים ,ברוך ה'
בהצלחה

אנונימי123

משתמש מקצוען
במקררים של סמסונג אין מקום לביצים??
כך זה נראה לפי התמונות,
מישהו יודע מניסיון?

רפאל הגדול

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
בקשר להתקן שבת
אפשר לברר אצל (כמעט) כל רב ליטאי קלאסי
והוא יגיד שלא חייבים דווקא משמרת השבת וגם המכון הטכנולוגי מהודר.
(אישית אני שאלתי את הרב לוקסמבורג מק''ס ועוד כמה)

batya11

משתמש פעיל
אני שמעתי שבשארפ החדשים הפלסטיקה יותר חזקה.
הטכנאים ממליצים פה אחד על שארפ.
אבל יש לנו נסיון רק של כמה חודשים אז זה לא ממש פונקציה,
אני כן יכולה לומר שאיכות הקירור שלו מדהימה, דברים שפעם היו נרקבים תוך יומיים מחזיקים מעמד מאד יפה שבועיים פלוס.
איזה דגם יש לך?

ר"פ

משתמש פעיל
אנחנו קנינו אחרי ברור מעמיק, ברוב החברות ההתקן שבת מזיק למקרר ומסיר אחריות,
המומלצים זה שארפ וסמסונג,
בסמסונג החלקים הכי חזקים והמנוע פחות... בשארפ המנוע הכי חזק והחלקים פחות....

פיקוד שבת

משתמש חדש
ההתקן המומלץ ביותר , מהודר ומושלם
התקן  שבת  מכון שבת.jpg

ר"פ

משתמש פעיל
1. שארפ הכי מומלץ על ידי טכנאים, אך הפלסטיקה נחשבת כלא טובה. (זה לא מוחלט אצל כולם כנראה)
2. הלכתי לראות בעיניים, והחלוקה של שארפ פחות מצא חן בעיני, מגירת ירקות אחת ענקית, אין מגירה יוצאת למוצרי חלב. וכדו'
לי יש שארפ חלוקה מצוינת, 2 מגרות לירקות ומגירה עליונה למוצרי חלב
מאוד מרוצה...
המנוע שלו נחשב להכי חזק בשוק (החלקים פחות- לסמסונג יש את החלקים היותר טובים אבל המנוע פחות חזק- אחרי ברור מקיף ומעמיק)

ואן גוך

משתמש פעיל
כרגע מתלבטת בין 2 דגמי סמסונג, RT21M6211SR
לנו יש את הדגם הזה. מאד מרוצים, אבל יש לנו אינדיקציה של חודשים ספורים בלבד (פחות מה-LG שלכם;))
במקררים של סמסונג אין מקום לביצים??
בדגם הנ"ל אכן אין מקום לביצים אז קניתי בשיין את זה וזה מצויין לי
אגב כפי שכתבתי באשכול אחר, ביטון מירושלים ממליץ במקררי 2 דלתות על הסמסונג יותר מהשארפ
בהצלחה!

M&C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
לי יש שארפ 2 דלתות
דגם 3610 נמצא בשימוש 3 שנים
אני ממש ממש מרוצה .

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
מישהו ממליץ על סאוטר?
אני.
אבל כמו כל סקר אין לי נסיון עם מקררים אחרים לצורך השוואה.
הסאוטר שיש לי מעולה, הן מבחינת האיכות של הפלסטיקה והם מבחינת קלות הניקוי.
מה שמפריע לי זה שהדלת מבחוץ מלאה חריצים אבל אולי תלוי איזה דגם.

הפעלות בכיף

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
לי יש שארפ, 580 ליטר, מקפיא עליון 2 דלתות
משהו כמו 9-10 שנים
המקרר עובד פצצה, החלקים:(
כל תקופה עוד חלק ז"ל
מתקמצנת להשקיע מאות שקלים בחלקים
בינתיים חיים על סלסלות...
עד שנחליט איזה מקרר כדאי לקנות...

Yael Roth

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מקרר ‏מקפיא עליון Sharp SJ5777 ‏587 ‏ליטר שארפ

מכירים??

יש לי אותו, מה השאלה?
באופן כללי מרוצה מאוד.
הפלסטיקה חזקה, החלוקה הקרור - אחלה
כמו שכבר אמרו יש לשארפ סדרה חדשה שהפלסטיקה חזקה יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה