עזרה המערכה לשיפור התנאים של שבויי הבנקים יוצאת לדרך...

איש גמזו

משתמש מקצוען
בשנים האחרונות נאספים מידי ערב למשך כמה וכמה שעות כמות של אנשים ברח' הרב לנדאו בבני ברק,
ולא, לא מדובר בעצרת מחאה או כל התארגנות מסוימת, מאידך האנשים שם כועסים מאוד ומביעים את תסכולם...

המכנה המשותף היחיד בין כל האנשים שם הוא שהם לקוחות 'שבויים' של בנק פאג''י
שכל היום נמצאים בכולל\עבודה ורק בערב מתפנים להגיע לסניף להפקיד צ'קים או לבצע כל פעולה אחרת נחוצה,
אבל מה זה משנה מה הם רוצים, מנהלי הבנק צוחקים עליהם כל הדרך אל הבנק...

וכך נאספים ליד הבנק כל יום אנשים שבאים לבדוק אולי לשם שינוי היום המכונות כן עובדות 'במקרה'
אך ברוב הפעמים לא נותר להם אלא להביע את תסכולם אחד כלפי השני.

חשוב לציין שלפני יותר משנה דיברתי עם מנהל הסניף (אחרי המתנה מורטת עצבים שיסיים שיחה-ולי קיווה שאתייאש)
והוא אמר לי שהנושא ידוע ו'מטופל', כנראה שבינתיים הם היו עסוקים בלשפוך ים כסף
להביא עוד לקוחות ולא היה להם זמן לטפל בלקוחות הקיימים כי הם מילא נמצאים פה כבר וממילא אין בנק אחר באזור....

חבר'ה, המערכה יוצאת לדרך, הלקוחות דורשים רק את מה שמגיע להם בצדק ולא מעבר,
תנו רעיונות איך להגיע לזה ולהפסיק את היחס הלקוי בה הם נוהגים כרגע.

2 הערות חשובות:

1. מעטפות - כבר לפני הרבה זמן קיבל הסניף החלטה לחסל את האפשרות להפקיד ע''י מעטפה ובשיטתיות מכוונת אין כמעט בנמצא מעטפות בסניף כך שבוודאי שבשעות הערב אין אופציות להפקדה.
2. ידוע לי שגם לקוחות מהסניפים האחרים סובלים מהחגיגות האלו, עם זאת העדפתי לכתוב מתוך מה ש'זכיתי' בעצמי לראות ואדרבא, אם יש תופעה דומה בסניפים אחרים מוזמנים לכתוב פה בכדי שנוכל להתאחד במערכה.

איש גמזו

משתמש מקצוען
אני יודעת שברבי עקיבא המכונות בד"כ לא עובדות.
מה שעשיתי, שלחתי את בעלי לפני הכולל בבוקר, הוא הביא לי חבילה של מעטפות, וחסל סדר בעיות.
תודה על המידע שגם לקוחות סניף ר''ע נמצאים באותה סירה.

לגבי הפתרון, זה וודאי שבינתיים זה מצוין, אבל צריך לתקן את הגשר ולא לבנות בי''ח תחתיו...

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
לכן גם שהבטיחו לי שם בפאג"י את כל העולם חשבון עו"ש חינם, אשראי, הלואות ועוד
אמרתי להם שאני לא רוצה ו, נשארתי בפועלים שם עובדות 6-8 מכונות ושם לא מזלזלים בך.
אני חושב שתלונה חמורה למפקח על הבנקים הכל יראה אחרת ,רק בציבור שלנו אפשר ככה לזלזל .
אני פשוט רואה את התורות ליד המכונות שלהם כל יום כשחצי מהם ממה שיש לא עובדות ומתחרפן מי פותח חשבון במקום שככה מזלזלים בו "רק פרייארים".

איש גמזו

משתמש מקצוען
לכן גם שהבטיחו לי שם בפאג"י את כל העולם חשבון עו"ש חינם, אשראי, הלואות ועוד
אמרתי להם שאני לא רוצה ו, נשארתי בפועלים שם עובדות 6-8 מכונות ושם לא מזלזלים בך.
אני חושב שתלונה חמורה למפקח על הבנקים הכל יראה אחרת ,רק בציבור שלנו אפשר ככה לזלזל .
אני פשוט רואה את התורות ליד המכונות שלהם כל יום כשחצי מהם ממה שיש לא עובדות ומתחרפן מי פותח חשבון במקום שככה מזלזלים בו "רק פרייארים".
נכון מאוד,
מה לעשות שאין בכל האזור בנק אחר, הכי קרוב זה מזרחי ליד ר''ע

ישראל123

משתמש פעיל
לא מדוייק.
רוב הפעצים המכונות עובדות.
קורה מידי פעם שלא עובדות.
בעיקר בתאריכים שהרבה אנשים מפקידים שיקים והמכונה כנראה מלאה

איש גמזו

משתמש מקצוען
לא מדוייק.
רוב הפעצים המכונות עובדות.
קורה מידי פעם שלא עובדות.
בעיקר בתאריכים שהרבה אנשים מפקידים שיקים והמכונה כנראה מלאה
לצערי זה מדויק מאוד,
רוב הפעמים זה לא עובד, תבדוק לבד ותגיע לשם בשעות הערב.

אולי בזמן פעילות הסניף זה כן עובד.

איש גמזו

משתמש מקצוען
אני עובר ברחוב לנדא כל יום ומתוך 3-4 עובדים רק 1-2
יש סניף של לאומי שחזר לעבוד ברחוב חזו"א.
בהצלחה.
2 כספומטים למשיכת והפקדת מזומן
ו-2 מכונות להפקדת צ'קים שהם לרוב לא עובדים.

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
וכך נאספים ליד הבנק כל יום אנשים שבאים לבדוק אולי לשם שינוי היום המכונות כן עובדות 'במקרה'
אך ברוב הפעמים לא נותר להם אלא להביע את תסכולם אחד כלפי השני.

פשוט עוברים בנק.
יש היום אופציות כ"כ חדישות ונוחות
לא דרכנו בבנק שנים... הכל דרך האתר. (למעט הפקדות - שזה נעשה דרך מכונות)
ואם לא, אז יש מכונות דיגיטליות.
אם יש בנק שלא עדכני להיום, למה להתעקש להישאר שם?
לקוחות יתחילו לעזוב, ואז הם יפנימו שהגיע הזמן להתקדם...

נערך לאחרונה ב:

ט תהילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
רוב מוחלט של הפעמים המכונות לא עובדות.
הדרך הקצרה ביותר היא לנסוע/ללכת לגבעת שמואל
ולהפקיד שם

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
רוב מוחלט של הפעמים המכונות לא עובדות.
הדרך הקצרה ביותר היא לנסוע/ללכת לגבעת שמואל
ולהפקיד שם
"יש הסעות של הבנק לסניפים במקום של חילוניים ששם המכונות עובדות כל הזמן -פרטים אצל מנהל הסניף"
אמרה לי משהוא שעבדה בהראל ,אמרו לה הכי גרוע לא לתת שירות למישהוא שמאיים עם פייסבוק.....

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
להגיש תלונה למפקח על הבנקים
ו - לשלוח גם לינק לאשכול הזה.

ששונית

משתמש מקצוען
הסניפים בירושלים כושלים ממש כמו הבני ברקים.
הבנק סגור בכל שני וחמישי, המכונות עובדות לסרוגין, החופשים חוגגים כמו ערב יום העצמאות (מהדרין מן המהדרין)
היחס של הפקידים מחפיר: דוגמה מחודש שעבר: המתנתי זמן ארוך לפקידה מסויימת, כשסוף סוף הגיע תורי והתחלתי להסביר את מבוקשי, הגיעה חברה של הפקידה ודיברה איתה מעל לראשי, ואז ביקשה ממני אם אני יכולה לוותר לה על התור שלי.
היות שמיהרתי משום שחיכיתי זמן ארוך והחברה רק נכנסה באותו הרגע, סרבתי באדיבות, והפקידה אומרת לחברתה: לאאאאא, מה פי'תום, היא לא תיתן לך, לאאאאא ושתיהן צחקקו בטפשות.
זו התנהלות של גן ילדים. לא של מבוגרים ובטח לא של בנק.

שלס

משתמש מקצוען
סניף רימונים - גם מעטפות כבר אי אפשר להכניס. סגרו את תיבת השירות לצמיתות.
אפשר רק להפקיד במכונות שלא עובדות.

(שאלה למתמצאים: האם הבנק חייב להעמיד ללקוחות את מגוון הדרכים להפקדה? האם סגירת תיבת שירות שווה תלונה אצל המפקח על הבנקים?)

פמליויס

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
גם אני אחד מהקורבנות של הבנק הנ"ל ,לעבור בנק א"א כזה מהר אבל אני חושב שאפשר להתאגד ביום אחד ולהרים כולם טלפון לסניף באיום מעבר,
אני חושב שלקבל כ"כ הרבה טלפונים ביום אחד על אותו נושא יכול יותר להשפיע,

לוחם תמורות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
במאה שערים אמרו לי שאי אפשר דרך מעטפות
בבני ברק אתה מקבל מעטפה אחת מהפקידה אחרי האי נעימות לבקש באמצע שהיא עם לקוח
אני חשבתי שזה בכדי למנוע לקיחת ערימות לגמחי"ם או כמו שההוא עשה

רעמית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אשמח להצטרף למחאה נגד הבנק הזה.
אנחנו גם בבנק פאג"י. :(
בהשומר - המכונות עובדות מדי פעם.
ומעשה שהיה כך היה:
שבועות האחרון יצא ביום ראשון. ביום שישי ידענו שאמור לצאת לנו צ'ק של שכירות.
ביום רביעי בערב המאוחר בעלי יצא לכספומט בהשומר להפקיד כסף לצורך זה. המכונה כמובן לא עבדה.טוב.
יום חמישי בערב - בעלי שוב הלך לאותו מקום להפקיד ושוב לא עבדה המכונה. בגלל שזה כבר היה סמוך למועד ההפקדה, בעלי רץ גם לסניף בחזו"א - אך גם שם לא עבד, וגם לסניף בלנדא - אך גם שם לא עבד!!!!!
ביום שישי נסענו לירושלים לחג. בעלי הלך מיוחד ביום שישי לכספומט בגאולה, אך ראו זה פלא, המכשיר גם שם שבת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
השלמנו בליבנו עם הריבית הקטנה שתהיה לנו על המינוס. ונכנסנו לחג בשמחה.
ביום שני, (למחרת שבועות בבוקר) מתקשר אלינו המשכיר שהצ'ק חזר!!!! (התפלאנו כי לא ידענו שאין לנו אפשרות להכנס למינוס של שקל אפילו, חשבנו לתומינו ובזכות שאין לנו נסיון בענין - שמינוס בחשבון משמע ריבית קטנה ודי.)
הופתענו ובדקנו את הסיבה לחזרה: אכ"מ - למרות שהכסף שכן היה בחשבון כיסה חלק גדול של הסכום.
יש לציין שהיה לנו באותו זמן כסף בפק"מ. לא קיבלנו טלפון מהבנק לפני ההחזרה. כן קיבלנו ריבית של 66 שקל חדשים, שהם סכום גדול לאנשים מחושבנים כמונו.
הלכנו שתינו לבנק - הסברנו להם את המקרה עם הכספומט, אמרו שהיינו צריכים ללכת לכספומט אחר. הסברנו להם שהלכנו להרבה אחרים (וגם בקשנו שתבדוק בבקשה אם יש הפקדות בכלל מאותו ערב ותווכח שלא). אז אמרה לנו הפקידה: כספומט מקולקל הוא לא סיבה. יכלתם לבקש ממשהו בבנק אחר שיעשה לכם העברה והייתם מפקידים אצלו!!!!!!. והיה עושה העברה אליכם לחשבון....בקיצור, דיברנו לקיר. אמרנו להם גם את הענין שמרימים טלפון ומיד נגיד להם לשחרר מהפק"ם. אז התערבה מנהלת הסניף שם בהשומר ושקרה שהיא התקשרה אלינו. (ברור, היא אפילו עוד לא שמעה איך קוראים לנו) לא היתה לנו שום שיח שלא נענתה. בקשנו לדעת מאיזה מספר הם חייגו, היא התחילה לגמגם ואז אמרה איזה מספר. שלפנו שתינו את הטלפון בזעם וביקשנו ממנה שתועיל לחפש מספר כזה אצלינו.
עצבים, נו בקיצור.
לא היה שייך לבטל את החזרה כמו שביקשנו.
יחס מחפיר.
אין לי מילה אחרת.
חבל שאנחנו שם.

מצליחה

משתמש מקצוען
בנק פאג"י הוא בנק על הפנים, עזבנו אותו לפני כמה שנים והתחלנו לחיות.
יש לנו עסק, והם ממש מתעללים בעסקים, מכירה עוד כמה עסקים שעזבו אותם.
אין כמו מזרחי ולאומי.
פשוט תעזבו אותם. תצביעו ברגלים.
זה בנק זוועתי, לא משנה על איזו עיר מדברים או על איזה סניף. כולם דפוקים!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה