דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
כמה מעטפות אמרו לכם בטלפון שתקבלו?
לי אמרו אחד ויש כאלה ששמעתי שמקבלים 2 ואפילו 3
מה הסיפור?
פשוט מאוד לדעתי, הרי אמרו שכל כרטיס מכיל רק עד 1000 ש''ח, ומי שזכאי ליותר אז צריך לקבל יותר מכרטיס אחד.

מתוכנתת

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מה בקשר לפעימה השניה?
אם עד הפעימה השניה (עוד יומיים) לא נקבל את הכרטיס ולא נממש אותו, לא נוכל לקבל את הפעימה השניה??

קייקס

עוגות ויטרינה לכל אירוע
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הפקות ואירועים
מה עם ביתר עילית?

מישהו קיבל כבר?

מס' 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני צריכה להגיש את הבקשה לתלושי מזון כיון שאני גרה בדירה שכורה,
יש לכם מידע אם המלגה מהכולל נחשבת הכנסה?
ואם אני רוצה שיחשבו לפי הממוצע השנתי של 2019 והייתי בחופשת לידה באמצע שנת 2019 איך אני מחשבת את זה?
אני מאמינה שכבר שאלו את השאלות האלו אבל קצת מסובך לי לעבור על כל האשכול אם משהוא יוכל לטרוח לענות אני יודה לו מאוד.

mutagim

משתמש סופר מקצוען
הגשתי בקשה לקבלת הנחה.
לא קבלתי עדיין אישור שהבקשה אושרה.
אך קבלתי טלפון לברור כתובת מדויקת ואימות הכתובת על מנת לקבל את הכרטיסים, האם זה אומר שההנחה בארנונה אושרה? ומתי יקבלו בבני ברק את הכרטיסים?

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
מישהו יודע בודאות מה מצבם של מקבלי הנחה של 2021?

mutagim

משתמש סופר מקצוען
אין שופ לינק שאני יכולה לראות אם אכן אני מופיעה ברשימת הזכאים?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
אני צריכה להגיש את הבקשה לתלושי מזון כיון שאני גרה בדירה שכורה,
יש לכם מידע אם המלגה מהכולל נחשבת הכנסה?
ואם אני רוצה שיחשבו לפי הממוצע השנתי של 2019 והייתי בחופשת לידה באמצע שנת 2019 איך אני מחשבת את זה?
אני מאמינה שכבר שאלו את השאלות האלו אבל קצת מסובך לי לעבור על כל האשכול אם משהוא יוכל לטרוח לענות אני יודה לו מאוד.
מלגה נחשבת להכנסה
למשל: בעירית בני ברק ניתן להצהיר על הכנסה ללא צורך במסמכים אם זה בסכום של מעל 764
אם זה פחות צריך אישור מרו"ח של הכולל
חל"ד, מביאים את האישור מביטוח לאומי על הסכום ששולם
+ תלושים של כל השנה
ואז מחשבים ממוצע שנתי
(או תלושים של 10.11.12 בלבד)

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
יש למישהו טלפון לבירורים בנושא התלושים?
בשנת 2020 היה לנו 80% הנחה אבל בבירור מול הרשות המקומית, הם טוענים שאנחנו לא רשומים כזכאים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה