דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
לפחות קבלתם טלפונים מהם....

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
באילו חנויות אפשר לקנות עם התוים?

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
שימו לב
למידע ובירורים לגבי הזכאות לקבלת הכרטיס הנטען, יש לפנות אל מחלקת הארנונה או המוקד העירוני של הרשות המקומית שמתגוררים בה.
כמו כן, ניתן לפנות למשרד הפנים בדוא"ל Pniot-mazon#moin.gov.il.
המייל הזה מחזיר תשובה אוטומטית שאין בה פרטים כמעט חוץ מלפנות לראשות. זה רובוט עונה

חננ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
איך אני בודקת אם אני זכאית למענק? (בירושלים)
התקשרתי למספר של 02...... ואמרו שאפשר דרך המחשב, יש למישהו מושג?

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
לא יודע.
פשוט עברתי דירה לפני שנה וחצי, ואע"פ שבמשרד הפנים ובארנונה אני רשום בדירתי החדשה מזה זמן רב, ברשימה שהגישה העיריה למ. הפנים אני מופיע בכתובתי הישנה. חלם.
חלם לגמרי, כי איפה משנים כתובת אם לא במשרד הפנים?
זאת אומרת שמי שעבר דירה
מקבל תווים דרך הרשות הקודמת. נכון?

חייקל שי

משתמש רשום
למישהו יש מושג אם אני רשום בירושלים ואשתי בביתר
איפה אני אמור להגיש את הבקשה לתווים כשאין לי דירה רשומה על שמי

איש עברי

משתמש מקצוען
חלם לגמרי, כי איפה משנים כתובת אם לא במשרד הפנים?
זאת אומרת שמי שעבר דירה
מקבל תווים דרך הרשות הקודמת. נכון?
אלא אם כן מי שעבר עדכן את העיריה, חוץ מהארנונה.
התקשרתי הבוקר לאשל י-ם, ואמרו לי שהעיריה צריכה לשנות כתובת, והם מעדכנים.
זאת אומרת שיש רשימה נוספת שאינה של משלמי הארנונה, של אלו שיש להם הנחה בארנונה....

זושא כץ

משתמש מקצוען
כמה מעטפות אמרו לכם בטלפון שתקבלו?
לי אמרו אחד ויש כאלה ששמעתי שמקבלים 2 ואפילו 3
מה הסיפור?

mum

משתמש מקצוען
חשבתי שזה תלוי בהנחה לארנונה

לזה הוא נספר
ניסיתי לבדוק בשיבלך- אבל אין שום אזכור לעניין אזרח או לא בהקשר לזכאות בגלל הנחה בארנונא.
כתוב אזרח רק לגבי הותיקים.

לפעמים המערכות האלו בניות לקבל רק מס' זהות ובגלל זה זה לא מזהה אותו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה