דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

ידידיה4

משתמש רשום
האם מותר לעירייה לבקש תדפיס תנועות עו"ש ממי שמגיש בקשה ואין לו חשבון ארנונה?

שוקי פרוגר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
ערב טוב
@אשל ירושלים.

האם הידיעה שלהלן נכונה?:
לתשומת לב אפי' במקרה שבו ההכנסה של המשפחה היא גבוהה והמשפחה אינה זכאית לקבל את התוים,
באם יש ילדים בבית מעל גיל 18 ללא הכנסות (בשנת 2019 או 2020 ) ניתן לבקש עבורם בלבד את תוי הקניה .
לצורך הבקשה צריך להצטייד מראש צילום זהות של המבקש, אישור לימודים מהישיבה/סמינר, אישור מביטו"ל על מעמד לא עובד. ( לכל רשות מקומית יש כללים שונים לגבי המסמכים הנדרשים) .
[הופץ במיילים]

תודה
היום בדקתי בעיריה ונאמר לי שתלמיד ישיבה שרשום בבית ההורים נחשב חלק מהמשפחה ולא זכאי לתלושים בנפרד.
ואם יורשה לי רק מילה טובה ל @אשל ירושלים על התשובות לכולם בסבלנות ובתדירות גבוהה.

א'ב'

משתמש פעיל
שלחתי טפסים מקוונים לעירייה שעברתי אליה בתחילת שנה זו
והיא אמרה לי שאני צריכה לפנות לעירייה שגרתי קודם כי מדובר על הנחה על שנת 2019-2020 גרתי בירושלים
אבל גרתי בדירה שכורה כך שלא קבלתי הנחה...
אז אני לא זכאית?
למי עלי לפנות באמת כי לאותה אחת המעירייה שלי היא אמרה שאם לא הייתי רשומה בירושלים בארנונה אז אני לא זכאית
משהו יכול לעזור ?

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
שלחתי טפסים מקוונים לעירייה שעברתי אליה בתחילת שנה זו
והיא אמרה לי שאני צריכה לפנות לעירייה שגרתי קודם כי מדובר על הנחה על שנת 2019-2020 גרתי בירושלים
אבל גרתי בדירה שכורה כך שלא קבלתי הנחה...
אז אני לא זכאית?
למי עלי לפנות באמת כי לאותה אחת המעירייה שלי היא אמרה שאם לא הייתי רשומה בירושלים בארנונה אז אני לא זכאית
משהו יכול לעזור ?
מי שאמרה לכם שזה הנחה של 19 -20 זאת שטות גדולה. זה 20 -21. וכנראה רצו להתנער אז הפנו אתכם לעירייה אחרת.
אל תוותרו

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
@א'ב' הצעה:
תתקשרי היום למספר הזה:
073-3320160
לשכת שר הפנים. אומנם הם לא אמורים להתעסק בעינייני תלושי המזון, אבל בהחלט אם יש בעירייה שלכם אי הבנה בסיסית או התנערות הם הכתובת.

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
או כאן:
שלחי מייל ותכתבי שבעירייה שלך טוענים שזה לא עבור זכאי 21 ולכן מתנערים.
sar @moin.gov.il זה לשכת שר הפנים.

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
כרגע עדיין באמת לא קבלנו הנחה לאף אחת מהשנים הללו כי בשנתיים הראשונות היינו בשכירות ועכשיו אני זכאית להנחה אך העירייה כאן איטית מאודדדד
אתם חייבים לפעול מהר. או לקבל הנחה עבור 21 ולודא שיעבירו אתכם מיד למשר הפנים. או לשלוח טופס לפי מבחן הכנסות ושיעבירו מיד למשרד הפנים.
אם ענו לכם בצורה הזו שתפנו לירושלים כי זה עבור השנים הקודמות. אז העירייה שלכם מתנערת מכם, ע"י זה שכביכול 21 לא זכאים.

א'ב'

משתמש פעיל
שלחתי למייל של לשכת משרד הפנים את הטופס שמלאתי בעירייה לפי מבחן ההכנסות וכתבתי להם שהם איטיים ולא כ"כ מתיחסים...
מה עוד עלי לעשות?ותודה @net13 על הרצון לעזור!

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
שלחתי למייל של לשכת משרד הפנים את הטופס שמלאתי בעירייה לפי מבחן ההכנסות וכתבתי להם שהם איטיים ולא כ"כ מתיחסים...
מה עוד עלי לעשות?ותודה @net13 על הרצון לעזור!
יש סיכוי שהם לא רצו להתייחס באופן פרטני לנושא כזה או אחר.
אבל אם את טוענת שהעירייה שולחת אותך לירושלים כי זה למקבלי הנחה ב-19 -20 אז זאת טעות שלשכת השר ודאי צריכה להתערב.

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
בטלפון של לשכת השר לא ענו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה