דרוש מידע המלצות על פאנית/סלון פאות

רדרד

משתמש רשום
הזכירו כאן את הפאנית גאולה מפתח תקוה - המחיר ממש קורץ לי.
האם משהיא שמעה עליה / רכשה אצלה
אשמח להמלצות או דיס המלצות למייל rdrd.1357924 בגמייל

malkykl

משתמש מקצוען
שלום לכולן ,
אני רוצה להתייעץ לגבי קניית פאה .(לא ממש מבינה בזה).
אני מעוניינת בפאה רגילה בלי לייס טופ לייס וכל הדברים האלה שעושים את הפאה במראה טבעי אבל שתראה נאה וצנועה עדיין.
התקציב שלי הוא עד 6,000 ש"ח.

1. השאלה שלי אם מישהי כאן מכירה פאנית/סלון שעונה על הבקשות ?
2. שאלה נוספת, האם פאה צריכה הכשר שלא מעבודה זרה? ואם כן האם מכירות מקום כזה?
3. מה בעצם עונה על הגדרה של פאה מותרת לפי כל גדולי ישראל?
שמעתי שהפאה צריכה להיות עד הכתפיים, בלי לייס ,פאה רגילה, יש עוד משהו שאני צריכה לדעת?
הפאה יכולה להיות משיער טבעי או שאסור?

תודה רבה מראש לכל העונות תבורכו .
יש לי פאנית מדהימה, מוכרת פאות במחירים מעולים. יש לה כרגע מכירה משתלמת מאד, בתקציב שלך. קוראים לה הדסי גרנט מרחוב רימון בבני ברק. היא יראת שמים, הגונה וישרה מאד. אם את רוצה מס' תפני אלי בפרטי

0551

משתמש מקצוען
זה לא לעניין לשאול שאלות הלכתיות בפורום
כל אחד הולך לפי הרב שלו...

gail

משתמש רשום
עיצוב גרפי
יש לי פאנית מדהימה, מוכרת פאות במחירים מעולים. יש לה כרגע מכירה משתלמת מאד, בתקציב שלך. קוראים לה הדסי גרנט מרחוב רימון בבני ברק. היא יראת שמים, הגונה וישרה מאד. אם את רוצה מס' תפני אלי בפרטי
תוכלי לשלוח לי בבקשה למייל? לא יודעת איך לפנות בפרטי
hillelavigail
@ גמייל.קום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה