דרוש מידע המלצות לחדר שינה!!!

חרישאי

משתמש מקצוען
בלת"ק
הזמנתי בתור מאורס חדר שינה מחנות במודיעין עילית ברח לי שמה.
מדובר על מפעל ערבי! באום אל פאחם! מיטות פלוס שידה פלוס ארון הזזה 3 דלתות, הספקתי לעבור דירה פעם אחת, הריהוט במצב מעולה (עברו שנתיים), הדיקט של הארון לא מחובר אבל זה סיפור של הנגר כבר, סך הכל מאד מרוצה, מקווה שלא ישתנה.
בסיס המיטות מעץ מלא, המסגרת מסנדוויץ וכן השידה, הארון מ אמ די אף כי זה מה שמומלץ להזזה.
עלה 9500 אם אני זוכר נכון.
הייתי לפני אצל אשל, גם לא הצלחתי לקבל שירות, גם הוצע לי סחורה מאותו מפעל כמעט באותו מחיר, טיפה פחות, מה שכן הוא ודאי מאד אמין ולא משקר במילה, אבל כנ"ל גם איפה שקניתי בסוף

שע

משתמש צעיר
יש למישהו מידע על רהיטים מהום סנטר חניות בפריסה ארצית
מה האיכות , חומר ...

י.אדרי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
יש למישהו מידע על רהיטים מהום סנטר חניות בפריסה ארצית
מה האיכות , חומר ...
אני אחרי חוויתי האחרונה בהום סנטר לא חוזרת....
חשוב לדעת שזה מאוד תלוי באיזה סניף.
אבל באופן כללי, לא ברור לי למה, הום סנטר לא עובדת עם טלפון (!) כן כן, אין בסניפים טלפונים בכלל...
ואם חשבתם שיש טלפון לשירות לקוחות אז הוא לא קיים, קיים אבל לא נעשה בו שימוש ואף אחד לא יחזור אליכם תוך 2 ימי עסקים...
עצוב שרשת כ"כ גדולה מתנהגת כמו בימי הבניים ולא יודעת לתת שירות לקוחות הגיוני...

י.אדרי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אגב, קנינו משם ארון ועוד לא הורכב לצערי (כי פשוט אין הוראות ובעלי האחרון שמבין בזה...)
צריך להזמין חבר שלו להרכיב..
אבל עוד לא יודעת עדיין מה טיבו....

שע

משתמש צעיר
למישהו יש עוד מידע על רהיטים בהום סנטר
אשמח לדעת עוד תגובות
תודה

שנא

משתמש פעיל
מה החברות המומלצות לחדרי שינה, יש קטלוג של ר.א?

י.אדרי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
יש באינטרנט ר.א, פשוט נכנסים לאתר שלהם ורואים..

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
באתר שלהם אין את הדגמים החדשים
אפשר לראות אותם אצלי במייל או בקטלוג שבחתימה..

hgec3345

משתמש חדש
ממליצה מאד על פולירון במזרונים וחדרי שינה של רא או בלנדורה איכותי מאד
יש מחירים מאד מוזלים טיב הרהיט רמות בירושלים 0527673436

hgec3345

משתמש חדש
חבל ליפול דרך אתרים עדיף חנות של סוחרים ולא חנות רגילה זה הרבה יותר זול ויש שירות תנסי שם 0527673436

hgec3345

משתמש חדש
תנסי במספר שלהם יתנו לכם מענה להכל אני מאמין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה