אטרקציה המלצה על רכיבת סוסים

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

נב נב

משתמש רשום
היינו היום ברכיבת סוסים ורצינו להמליץ מאוד על המקום
המיקום ממש קרוב למרכז (איזור יער בן שמן) בעל הבית אדיב ונחמד מאוד , שומר שבת
והכי חשוב נותן גם להינות מהרכיבה (נותן לדהור וכו') ולא מגביל, אבל באחריות
היינו בכמה מקומות והוא ממש מומלץ !!
נמצא במושב בית נחמיה
מתן 0532412484

קפצתי לבקר

משתמש חדש
אין חמורים, אני לא יודע מה המחירים (אני יודע כמה הוא לקח ממני, אבל אני לא יודע אם זה המחיר הקבוע, היה נסיבות כאלו ואחרות שיכלול לשנות את המחיר לכאן או לכאן, מעדיף לא להיכנס לזה).

נב נב

משתמש רשום
אין חמורים, אני לא יודע מה המחירים (אני יודע כמה הוא לקח ממני, אבל אני לא יודע אם זה המחיר הקבוע, היה נסיבות כאלו ואחרות שיכלול לשנות את המחיר לכאן או לכאן, מעדיף לא להיכנס לזה).
המחיר בהחלט יכול להיות דינמי סביבות ה200 שח ממנו בהתחלה רצה סכום גבוה יותר ואחכ הוריד קצת.
ובאמת כדי לרכוב בכיף מומלץ קבוצה של לא יותר מ 4 אנשים.

מנחם פלד

משתמש חדש
הגענו למתן בעקבות המלצות פה, ואין ספק, היה שווה כל שקל !!
קודם כל השטח והאזור שם מהמםם, לאורך כל הרכיבה נופים, יער, שדות וכו'
והרכיבה כייפית ומשוחררת, הסוסים בכושר טוב והוא נותן לך דהירות ממש מהירות
לאנשים שמחפשים רכיבה אמיתית - הוא ליגה אחת מעל כולם.

וכמה עלה לך?
היי תודה רבה לכולם על הפירגון, לכבוד הוא לי שכל כך הרבה אנשים מגיעים אלי מההמלצה הזאת של רכיבה על סוסים ברמה הכי גבוהה שיש וכולם היו ממש מרוצים גם מהנוף וגם מהסוסים וגם מסגנון הרכיבה שאפשר לדהור עם הסוסים המדהימים שלי שהם סופר מאומנים ומטופלים ויש להם אוכל חופשי וללא צער בעלי חיים.
טיול סוסים אצלי עולה 250 שח לאדם
לגבי עוד שאלות על רכיבת סוסים אצלי אשמח לענות.
ואפשר גם להתקשר 0532412484
מוזמנים גם לבקר באתר

מה המחירים?
המחיר של טיול סוסים הוא 250 שח לאדם לטיול של שעה בטבע עם סוסים מושלמים
איך מגיעים לשם? יש גישה עם תח"צ?
זה באזור מודיעין יש תחבצ
איך מגיעים לשם? יש גישה עם תח"צ?

אני פנתרה.

משתמש רשום
עוד שאלה-לא חם מידי עכשיו המזג אוויר?
הבנתי שלקראת הערב הסוסים כבר עייפים, ועדיף לבוא בבוקר או לפני צהריים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה