כללי המלצה על סקריפט לאינדיזיין | QuickResize

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
כידוע (או שלא), אני מוכר קבצי אינדיזיין פתוחים של לוחות שנה ויומנים.
יש הרבה לקוחות שקונים ורוצים את הגודל של הלוח כפי שאני בניתי אותו, אך יש גם לקוחות שרוצים גדלים אחרים.
באינדיזיין יש אפשרות שנקראת Liquid Layout בשביל להתאים את המסמך לפריסות שונות (היום בעידן הדיגיטל זה מאד נפוץ - יש טאבלטים ומסכים בגדלים שונים, ואפשר ליצור לכל התקן קובץ מתאים בשבילו.
ניסיתי להשתמש בזה בשביל שינוי של אחד הקבצים ועבד מצויין, ניסיתי על קובץ אחר והתוצאה לפניכם:
צילומסך.png

בצר לי פניתי ל @אריאל וו ורכשתי ממנו את הסקריפט הנפלא QuickResize וכשמו כן הוא - בתוך שניות קיבלתי את הקובץ בגודל הרצוי, וללא השגיאות שנוצרו בשימוש ב Liquid Layout.

מומלץ בחום!!!
תודה רבה @אריאל וו

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
תודה על הפרגון אברהם! באמת סקריפט מוצלח, אך כמובן שזה רק עובד טוב כשמדובר בהקטנה או הגדלה אחידה. אם מנסים לשנות את הפרופורציות של העמוד (שיהיה רחב במקום גבוהה וכו'), זה עובד אבל מותח את הכל בצורה קצת משונה!

אברהם, השלב הבא זה לתרגם את הלוח שנה למיני שפות. בקליק אחד תוכל לעשות את זה עם התוסף המתרגם שלי -- https://www.id-extras.com/products/translate

קליק אחד ויש למסמך שלך שפה אחרת, והעיקר: העיצור נשמר בדיוק כמו שהוא עכשיו!
(והמחיר -- שקלים בודדים).... :)

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
תודה על הפרגון אברהם! באמת סקריפט מוצלח, אך כמובן שזה רק עובד טוב כשמדובר בהקטנה או הגדלה אחידה. אם מנסים לשנות את הפרופורציות של העמוד (שיהיה רחב במקום גבוהה וכו'), זה עובד אבל מותח את הכל בצורה קצת משונה!

אברהם, השלב הבא זה לתרגם את הלוח שנה למיני שפות. בקליק אחד תוכל לעשות את זה עם התוסף המתרגם שלי -- https://www.id-extras.com/products/translate

קליק אחד ויש למסמך שלך שפה אחרת, והעיקר: העיצור נשמר בדיוק כמו שהוא עכשיו!
(והמחיר -- שקלים בודדים).... :)

א. ברור שאם יש יחס ממש שונה זה יעשה עיוותים אך אם יש סטיות של 10-20% לכאן או לכאן אני חושב שזה יהיה בגדר הסביר.
ב. לא בדקתי אך אני מניח שאם אצטרך להמיר לגודל לא באותן פרופורציות, בתיקון קל של הסגנונות הכל יסתדר די מהר
ג. תודה על ההצעה של התרגום לשפות שונות - נבדוק את זה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה