עזרה המלצה על יועצת הנקה

The student

משתמש רשום
לגבי התזה שזה עובד על היצע וביקוש- זה נכון כשהכל תקין.

יש מציאות כזאת שאין מספיק חלב, כי יש בעיה הורמונאלית- וזה יכול להיות משהו בקטנה, בעיה עם בלוטת התריס, ווסת וכו'
ואני אומרת את זה מנסיון, עם 2 ילדים , לי זה אומנם הגיע אחרי 3 חודשים... הלכתי למשהיא מאד מומחית, שילמתי בהתאם והתוצאה הייתה שבאמת אין חלב כי גוף לא מייצר מספיק חלב בליייייייייייייייייייי קשר להנקה של התינוק שהייתה מעולה.

דבר ראשון -תאכלי חרוסת. זה משהו הזוי איך שזה עוזר- תערובת של אגוזים,שקדים, תמרים, יין.
והייתי באמת אומרת לך קודם כל לראות יועצת הנקה (יש מהקופה לכזה דבר) שתראה שהכל טוב והתינוקת יונקת טוב, בלי לשון קשורה וכו', וכדאי לך לעשות את זה כמה שיותר מהר כי אחר כך זה יכול להיות כמעט בלתי הפיך שהיא תעשה לך סירוב הנקה.

אם באמת יש בעיה בתהליך ההנקה- הייתי ממליצה לך לקחת משהיא פרטית (יש החזרים).

אם הכל טוב לי מה שהציל לי את ההנקה (אחרי ניסוי ל כמויות של כדירים טבעיים שבאמת עזרו ליומים- שלוש ולאט לאט ההשפעה שלהם ירדה והפסקתי את ההנקה אצל הגדול שלי) של הילד השני שלי זה כדורי מוטיליום היועצת הנקה המליצה לי עליהם- הם כדורים שמיועדים לאנשים עם בחילות אבל לקחת אותם במשך שבועים 2-3 פעמים ביום עוזרים ממש ועוזרים גם לבסס את ההנקה.
ולכל אלו שיזעקו ישר שזה תרופה ולא בריא לילד, עדיף קצת תרופה במשך שבועיים והנקה מלאה על גבי מטרנה במשך שנה.

שימי לב גם שלפעמים יש משבר בהנקה ,וייצור של חלב פוחת לכמה ימים. ואם התינוק נקרא לזה "רטנוני" הוא התעצבן שלקראת הסוף הוא היה צריך לתאמץ, והפסיק לשאוב והגוף נכנס למצב של סחרחרה, התינוק אוכל פחות, הגוף מייצר פחות וכו'- אז אם דואגים שיהיה איזה 4-5 ימים שהחלב יהיה באובר- עם כדורים וכו' זה עוזר ממש.
אבל אל תחכי עם זה!!!!
אני חיכיתי ושהתעוררתי היה מאוחר מידי והילד שלי כבר עשה סירוב הנקה ושום פתרון לא עבד עליו.

יש לי לצערי ניסיון עם הכל , אם את רוצה לדבר בפרטי תכתבי לי טלפון\מייל ונדבר.

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מצטרפת לשאלה. תינוקת בת 3 שבועות, כל הזמן על הידיים,
ביום השלישי כבר לא הגיע חלב, ונתתי תוספות מהתחלה, עדיין נלחמת על ההנקה
לוקחת תוספי תזונה, אוכלת, משתדלת לישון, בלילה רק מניקה וביום מניקה עם תוספות
אני על סף ייאוש כי לא מרגישה שהחלב מתרבה וכשהיא יונקת היא מתעצבנת שלט יוצא מספיק..
בשאיבות (כשאני מספיקה לשאוב יוצא לי ממש קצת)
מישהי חוותה כזה דבר /יכולה לעזור לי מנסיונה?
יועצת הנקה מהר

לושינה

משתמש פעיל
לגבי התזה שזה עובד על היצע וביקוש- זה נכון כשהכל תקין.

יש מציאות כזאת שאין מספיק חלב, כי יש בעיה הורמונאלית- וזה יכול להיות משהו בקטנה, בעיה עם בלוטת התריס, ווסת וכו'
ואני אומרת את זה מנסיון, עם 2 ילדים , לי זה אומנם הגיע אחרי 3 חודשים... הלכתי למשהיא מאד מומחית, שילמתי בהתאם והתוצאה הייתה שבאמת אין חלב כי גוף לא מייצר מספיק חלב בליייייייייייייייייייי קשר להנקה של התינוק שהייתה מעולה.

דבר ראשון -תאכלי חרוסת. זה משהו הזוי איך שזה עוזר- תערובת של אגוזים,שקדים, תמרים, יין.
והייתי באמת אומרת לך קודם כל לראות יועצת הנקה (יש מהקופה לכזה דבר) שתראה שהכל טוב והתינוקת יונקת טוב, בלי לשון קשורה וכו', וכדאי לך לעשות את זה כמה שיותר מהר כי אחר כך זה יכול להיות כמעט בלתי הפיך שהיא תעשה לך סירוב הנקה.

אם באמת יש בעיה בתהליך ההנקה- הייתי ממליצה לך לקחת משהיא פרטית (יש החזרים).

אם הכל טוב לי מה שהציל לי את ההנקה (אחרי ניסוי ל כמויות של כדירים טבעיים שבאמת עזרו ליומים- שלוש ולאט לאט ההשפעה שלהם ירדה והפסקתי את ההנקה אצל הגדול שלי) של הילד השני שלי זה כדורי מוטיליום היועצת הנקה המליצה לי עליהם- הם כדורים שמיועדים לאנשים עם בחילות אבל לקחת אותם במשך שבועים 2-3 פעמים ביום עוזרים ממש ועוזרים גם לבסס את ההנקה.
ולכל אלו שיזעקו ישר שזה תרופה ולא בריא לילד, עדיף קצת תרופה במשך שבועיים והנקה מלאה על גבי מטרנה במשך שנה.

שימי לב גם שלפעמים יש משבר בהנקה ,וייצור של חלב פוחת לכמה ימים. ואם התינוק נקרא לזה "רטנוני" הוא התעצבן שלקראת הסוף הוא היה צריך לתאמץ, והפסיק לשאוב והגוף נכנס למצב של סחרחרה, התינוק אוכל פחות, הגוף מייצר פחות וכו'- אז אם דואגים שיהיה איזה 4-5 ימים שהחלב יהיה באובר- עם כדורים וכו' זה עוזר ממש.
אבל אל תחכי עם זה!!!!
אני חיכיתי ושהתעוררתי היה מאוחר מידי והילד שלי כבר עשה סירוב הנקה ושום פתרון לא עבד עליו.

יש לי לצערי ניסיון עם הכל , אם את רוצה לדבר בפרטי תכתבי לי טלפון\מייל ונדבר.
נשמע בדיוק הכיוון שלי.
אשמח ממש לדבר איתך, אין לי אפשרות של הודעות פרטיות.
תוכלי לשלוח לי מייל: lushig100אין לכתוב כתובת מייל
תודה רבה!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה