דרוש מידע המלצה למצלמה קומפקטית איכותית

• פותח הנושא DLG
  • פורסם בתאריך

שרי :)

משתמש פעיל
יש מצלמה
איכותית של פנסוניק
שילוב נדיר בין מצלמה חצי מקצועית עם חיישן של 1 אינצ'
אבל עם זום 10 שזה כבר משמעותי יותר טוב מG7 של קנון אבל אין עברית מצ"ב קישור עולה כמעט חצי מקנון
מה המחיר היום של G7 ?
והאם היא נחשבת יותר טובה מ G9 ?
ווהאם בחו"ל אפשרי להשיג ביותר זול ?

אם כבר מצלמות..
אולי תמליצו לי על עדשה טובה
יש לי מצלמת 80D עם עשת 15-135 ואני רוצה להתקדם למשהו יותר מקצועי וטוב שיתאים גם לוידאו.
אשמח להמלצות!
תודה מראש!!

פצוץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אני צריכה המלצה למצלמה קומפקטית איכותית.
אני חובבת צילום מאוד אך עדיין לא מקצועית. רוצה תמונות יפות ואיכותיות בעיקר לילדים בבית ובחוץ. ליום יום.
עד עכשיו היתה לי SX610 של קנון. הייתי די מרוצה. בעיקר מהצילומים בחוץ שהיו איכותיים. בבית הרבה פחות.
הבנתי שחסר מצלמות במלאי בארץ..
ראיתי המלצות לגבי קנון SX 710. אבל אין במלאי.
באשכולות השונים פה ראיתי המלצות לגבי SX740.- איך שהבנתי מצלמה קומפקטית, קלה לתפעול ולרוב תמונות איכותיות. בעברית.
ועוד יותר המלצות על סדרת G של קנון- G9. - איכות טובה בהרבה מ740. חיישן גדול יותר= חדות ואיכות טובים יותר. - אבל- פועלת במגע, בלי הוראות בעברית, רגישה למכות, צריך להמיר את התמונות כדי לפתוח במחשב, זום קטן יותר.
האם הבנתי נכון את המאפיינים של כל מצלמה?

חשובה לי בעיקר האיכות אבל גם -* שיהיה חזק ולא ישבר בבית של ילדים (לרוב לא נמצא בידיהם.. אבל שמא ואם -שלא ישבר ברגע)
*שיהיה לי נח להשתמש. אני לרוב לא משחקת עם פונקציות של המצלמה. מצלמת על אוטומט וזהו. האם הG9 מתאימה לזה או שצריך להבין בפונקציות השונות?

אשמח לעזרה מי שיש לו ידע בעניין..
לכל המעוניין :קישור למצלמה הקומפקטית הכי טובה בשוק

יצחק77

משתמש מקצוען
לכל המעוניין :קישור למצלמה הקומפקטית הכי טובה בשוק
הכי טוב בשוק זה מילים קצת בומבסטיות מה שטובה לי לא טובה לאחרים
זו אכן המצלמה הכי מבוקשת בשוק החרדי שמכיר כמעט רק קנון וצריך עברית בתפריט
המצלמה הזו אכן עם חיישן של 1 אינצ' שזה מביא אותה קרוב למצלמה מקצועית מבחינת איכות ועומק תמונה
אולם הזום שלה הוא רק 4 ולכן הרבה חרדים מעדיפים את את ה730/740 שיש לה זום 40 וגם קלה וקומפקטית ונותנת תוצאות טובות למשתמש הביתי
העלות של III G7 בחו"ל הוא כ750 $
אישית הייתי מעדיף פנסוניק ZS200 שיש לה גם חיישן 1 אינצ' וגם זום 15 שזו קומבינציה של שני המצלמות הנ"ל
והמחיר?

לוטוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מצלמה איכותית בסגנון G7 אבל עם זום גדול, יש?

פצוץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
הכי טוב בשוק זה מילים קצת בומבסטיות מה שטובה לי לא טובה לאחרים
זו אכן המצלמה הכי מבוקשת בשוק החרדי שמכיר כמעט רק קנון וצריך עברית בתפריט
המצלמה הזו אכן עם חיישן של 1 אינצ' שזה מביא אותה קרוב למצלמה מקצועית מבחינת איכות ועומק תמונה
אולם הזום שלה הוא רק 4 ולכן הרבה חרדים מעדיפים את את ה730/740 שיש לה זום 40 וגם קלה וקומפקטית ונותנת תוצאות טובות למשתמש הביתי
העלות של III G7 בחו"ל הוא כ750 $
אישית הייתי מעדיף פנסוניק ZS200 שיש לה גם חיישן 1 אינצ' וגם זום 15 שזו קומבינציה של שני המצלמות הנ"ל
והמחיר?
אוקיי, אני התכוונתי לשוק של קנון,
(לא מכיר חברות אחרות,)
וכמו שנאמר: כל אחד יעשה המנהג אבותיו,
כלומר: כל אחד יקנה מצלמה כמו שהייתה לאבות אבותיו.

יצחק77

משתמש מקצוען
אוקיי, אני התכוונתי לשוק של קנון,
(לא מכיר חברות אחרות,)
וכמו שנאמר: כל אחד יעשה המנהג אבותיו,
כלומר: כל אחד יקנה מצלמה כמו שהייתה לאבות אבותיו.
על מנהגים שווה לשלם השאלה כמה ?
ולשאלתך פנסוניק הנ"ל מדורגת גבוה בעולם ראה הקישור שצירפתי
אבל זו המצלמה ה"יחידה" ברמה הזו שגם קומפקטית וגם עם זום גדול יחסית
מכאן אתה עובר למקצועיות עם עדשה מתפרקת אם אתה רוצה קומפקטית תבדוק את המצלמות ללא מראה
שהם יותר קומפקטיות מהSLR הרגיל, עדיין זה עדשות מתפרקות יקרות ורגישות בקיצור תורה שלמה!
בהצלחה

דץ

משתמש פעיל
ניתן למצוא כאן מצלמות במחירים טובים, יש גם מבצעים,
אם יש ברשותכם מצלמת קנון, ניתן לקבל 15% הנחה (צריך להקריא להם את מספר המצלמה)
ניתן לשלם רק אם כרטיס של תושב ארה"ב, וכן המשלוח לארה"ב,

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ניתן למצוא כאן מצלמות במחירים טובים, יש גם מבצעים,
אם יש ברשותכם מצלמת קנון, ניתן לקבל 15% הנחה (צריך להקריא להם את מספר המצלמה)
ניתן לשלם רק אם כרטיס של תושב ארה"ב, וכן המשלוח לארה"ב,
אתר אמין? משהו הזמין דרך הקישור הזה? תודה!

דץ

משתמש פעיל
זה חנות המפעל של קנון,
ניתן להתקשר ולשוחח עם נציג, (באנגלית)
" התקשר למספר 800-385-2155 כדי לדבר עם מומחה מכירות." - ציטוט מהאתר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה