דרוש מידע המלצה ליועץ מס בבית שמש

אמא של נסיך

משתמש חדש
שלום אני מחפשת יועץ מס בבית שמש לניהול שוטף של עוסק מורשה כולל דוחות שנתיים, תלושי שכר, ל2-3 עובדים ודיווחים למעמ ולרשויות.
אשמח לקבל המלצות מניסיון בלבד!
surisince2000 gmail.com
אחרי הרווח לשים שטרודל

"איישת האברך"

משתמש רשום
אנחנו מרוצים ממנו מאוד - מענטש אחראי ויחס מאוד מאוד טוב
ביאור.png

ארי62

משתמש פעיל
מה הכוונה מישהי אישית?
משרד קטן יחסית, עונה לכל הטלפונים בעצמה.

echadmishishim

משתמש מקצוען

ילדות מתוקה חדש

משתמש חדש
זאב לייבלר יועץ מס וחשבונאי יו"ר סניף בית יעקב, לשכת יועצי המס בישראל. ממונה תחום מלכרים ועמותות, לשכת יועצי המס.
גילוי נאות,אמנם קרוב משפחה, אבל גם אני לקוחה שלו ומהפן המקצועי הוא מעולה
בעל מומחיות ואנושיות רבה, וגם הצוות שלו סבלני זמין ומקצועי
טלפון במשרד 02-9928242
טלפון נייד 0527131377

אמא של נסיך

משתמש חדש
אנחנו מרוצים ממנו מאוד - מענטש אחראי ויחס מאוד מאוד טוב
צפה בקובץ המצורף 1534622
אני רציתי לפתוח אצלו תיק, אבל הבנתי שכל לקוח מקבל מנהל חשבונות אישי, וזה לא מנוהל ישירות תחת דב אולמן, אז איך אני יכולה לסמוך על מישהו אקראי?

ארי62

משתמש פעיל
אני רציתי לפתוח אצלו תיק, אבל הבנתי שכל לקוח מקבל מנהל חשבונות אישי, וזה לא מנוהל ישירות תחת דב אולמן, אז איך אני יכולה לסמוך על מישהו אקראי?
לדעתי ברוב המשרדים שיש יותר מעובד אחד זה כך, אין עם זה בעיה, אם ח"ו יש משהו שמצריך התערבות שלו אז יש אותו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה