חומרה המיקרופון והמצלמה הפסיקו לעבוד!

(חיה)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
לגבי המקרופון תבדקו בלחיצה ימני בעכבר על סימן השמע בשורת המשימות - סאונד - recording ותבדקו אם הוא מופעל.
לגבי המצלימה זה מריח כמוב בעיה בווינדוס, דהיינו נראה לי שישנה שגיאה בקבצי הוינדוס.
להלן כמה דברים לנסות.
1. אם השחזור מערכת עובד ויש לכם נקודת שחזור מהזמן שבו המצלימה עבדה נסו לשחזר את המערכת לנקודת השחזור.
2. נסו להריץ מספר פקודות בחלון הפקודה ( cmd ) לאחר הפעלתו כמנהל:
SFC /scannow
לא עזר
אם לא עזר:

DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
בהצלחה
ניסיתי
לא עזר

אין לי כזה, כנראה כי זה ווינדוס 11
צפה בקובץ המצורף 1492699
תקישו WIN + R ואז msconfig ותבחרו ב:
1699375674328.png

אישור והפעלה מחדש.
הדבר הזה ידליק את המחשב אם הרכיבים הבסיסיים של וינדוס, ואם הבעיה לא ממשיכה הבעיה לא קשורה לוינדוס ואם הבעיה ממשיכה - הבעיה בקבצי וינדוס או בבעיה פיזית או במשהו יותר עמוק

שניהם מובנים במחשב נייד.
אני אפילו לא בטוחה שהבעיות שלהם קשורות אחד לשני, אבל כנראה שכן - כי שניהם הפסיקו לעבוד פתאום ביחד.
לא עובד באף תוכנה.

הם לא מתנהגים אותו דבר:

-המצלמה פשוט בכל פעם שאני לוחצת על F8 - המקש שמאפשר/ מכבה את המצלמה, מסומן לי שאיפשרתי אותה, כלומר שקודם היא הייתי מכובה, אבל אם אני לוחצת שוב, עדיין מסומן שאיפשרתי אותה, כלומר שקודם היא הייתה מכובה.
כלומר - המצלמה חוזרת אוטומטית למצב מכובה.

-המיקרופון מסומן שעובד, אני יכולה ללחוץ על F4 ולכבות ולהדליק אותו, כשאני משתמשת בו מסומן שזה מקליט, אבל פשוט לא שומעים. הוא מבחינתו מקליט שקט דממה.

כשניסיתי לחבר אוזניות עם מיקרופון, הצלחתי להקליט בהם - כלומר הוא עובד עם המיקרופון של האוזניות.
לא ניסיתי עם מצלמה חיצונית כי אין לי.

מה שניסיתי כבר כדי לפתור את הבעיה: (ולא עזר)
  • הדלקתי וכיביתי אלף פעמים את המחשב
  • הפעלתי את פותר הבעיות של ווינדוס
  • עדכנתי את כל הדרייברים
  • ביטלתי את העדכון האחרון של ווינדוס
  • הסרתי התקנה של תוכנות שהתקנתי בימים האחרונים.
מה הדגם המדויק של המחשב?

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש אולי כיסוי פיזי על המצלמה?
חתיכה קטנטנה שאפשר להזיז ליד העינית

(חיה)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
מה עושים??
תקישו WIN + R ואז msconfig ותבחרו ב:
צפה בקובץ המצורף 1492944

אישור והפעלה מחדש.
הדבר הזה ידליק את המחשב אם הרכיבים הבסיסיים של וינדוס, ואם הבעיה לא ממשיכה הבעיה לא קשורה לוינדוס ואם הבעיה ממשיכה - הבעיה בקבצי וינדוס או בבעיה פיזית או במשהו יותר עמוק
עשיתי ככה והוא ביקש להפעיל מחדש,
ואז בכניסה הוא מודיע לי, כשצריך להכניס סיסמת כניסה (PIN)
במקום התיבת קלט הוא כותב "לא ניתן למצוא את הPIN שלך"
ואין לי דרך להיכנס למחשב!!
גם שאני מכבה ומנסה שוב.

(חיה)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
ניסיתי לפי המדריך הזה:
אבל שאני כותבת בשורת הפקודה לפי מה שהוא כותב אז מדפיס לי: cannot find file spesified

(חיה)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אני מנסה לפתור בעיה אחת ונופלות עליי בעיות חמורות הרבה יותר...
הצלחתי איכשהו להגיע דרך המסך הכחול של האתחול של ווינדוס לפתוח את המחשב, והעברתי את המחשב למצב רגיל,
אבל משהו קרה למחשב!
חלק מהתוכנות לא נפתחות כמו כרום, כלי החיתוך
ניסיתי גם להפעיל מחדש ולא עזר (לזה שחלק מהתוכנות לא נפתחות)

(חיה)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
כן
בדיוק

(חיה)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
לא עובד עדיין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

פרק קמב א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה