דרוש מידע המטפלת ישנה לה בבקרים...

מצב
הנושא נעול.

Tamarit

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מתנצל על החריפות, אבל בעיני זה נע בין הססנות יתר לצרות עיין,
מה אכפת לכם שהיא ישנה עם הילדים, בכל מצב הילדים ישנים, אם הם סגורים בחדר יחד איתה בלי אפשרות לצאת ואין שם דברים מסוכנים שתהנה, עד כמה שידוע לי כל המטפלות זה ככה, מה להם לא מגיע לנוח?
(ולמען הסר ספק לא אני ולא אשתי לא מטפלות/ים)
לא נכון
10 ילדים בני 1.5
זו הפקרות מסוכנת
מגיע להן לנוח, אבל עקרונית זה עובד בשיטת אחת ערה והשנייה נחה.
ויש מספיק מקרים של מוות שקט ח"ו...

לא לפרסום

משתמש מקצוען
אני לא צר עין...אני יענה עניינית...
לכל המצקצקים שגם האמא ישנה...וכו[גם אם אני עושה זאת זה לא אומר שזה בסדר]
ח"ו יקרה אסון ויוודע שהמטפלת ישנה כנראה היא תבלה מרבית שנותיה בכלא...[לא נראה לי שיש חולק בענין]

קושקוש

עיצוב ומיתוג אמנותי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
לא, על זה שהיא שומרת, זהו פשוט, וזה נקראלשמור, אם ילד יתעורר היא תשמע ותטפל בו, תחשבו, האם אתם לא היתם נוהגים ככה, אלא מה היא צריכה לעשות לשבת כל היום ולהסתכל עליהם נוחרים

איך שאנחנו שמים לב כשאנחנו ישנים

מה הקשר אותה מיטה, אל תדאגו היא לא תתגלגל על הילדים

טוב שהם לא יודעים

אז תדעו מהיום שככה זה אצל כל המטפלות (לפחות שאני שמעתי עליהם ואין לי שום בעיה עם זה)
זה - לא - נקרא - לשמור !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
איך למען ה' היא יכולה להבטיח לעצמה שהיא תשים לב מתוך שינה אם חלילה תהיה מצוקה לאחד הילדים???
היא לא אמא שלו, היא מקבלת כסף בשביל להשגיח!!
ולא אמרנו להסתכל עליהם כל הזמן, היא יכולה לעשות דברים כשהם ישנים אבל ודאי שהיא צריכה לפקוח עין ואוזן כל הזמן!
מכיר את זה שיש אמהות שיורדות רגע למכולת או לשכנים כשהתינוק ישן?
היית מסכים גם לזה????
שוב, אולי בגלל שאני מכיר סיפורים אני היסטרי,
אבל אם הייתי מגלה שהמטפלת של הילדים שלי ישנה באמצע היום....כנראה היא לא הייתה המטפלת שלהם כבר.

יאיר צ

משתמש פעיל
לא נכון
10 ילדים בני 1.5
זו הפקרות מסוכנת
מגיע להן לנוח, אבל עקרונית זה עובד בשיטת אחת ערה והשנייה נחה.
ויש מספיק מקרים של מוות שקט ח"ו...
תפסיקו עם מילים גבוהות ומצתדקות,
שמישו אחד יסביר מה מסוכן בילד ישן, מה?????
כשמישו יתעורר היא תשמע ותקום, יעלאא תשחררו את הילדים שלכם
הכי מדהים שכולם נהיים חששנים כשזה על חשבון מישו אחר...

יאיר צ

משתמש פעיל
אני לא צר עין...אני יענה עניינית...
לכל המצקצקים שגם האמא ישנה...וכו[גם אם אני עושה זאת זה לא אומר שזה בסדר]
מה, לא בסדר שהורים הולכים לישון בלילה ולא עושים משמרות ליד המיטה של התינוק?!
מה השתגעתם?
ח"ו יקרה אסון ויוודע שהמטפלת ישנה כנראה היא תבלה מרבית שנותיה בכלא...[לא נראה לי שיש חולק בענין]
גם אם היא תהיה ערה...

לא לפרסום

משתמש מקצוען
מה, לא בסדר שהורים הולכים לישון בלילה ולא עושים משמרות ליד המיטה של התינוק?!
מה השתגעתם?
יש הבדל בין תינוק 1 או יותר...
יש הבדל בין יום ללילה שכולם יושנים...
יש הבדל למטפלת שמקבלת כסף בשביל לשמור...
גם אם היא תהיה ערה...
לא נכון...
אם יבררו שלא פשעה זה בסדר אבל כשישנה במקום לישמור זה כלא...

Tamarit

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לא נכון.
שום אמא לא תפרגן לעצמה שינה עמוקה במידה והשישיה שלה תלך לנוח את שנת הצהריים.
זה מסוכן!!
ויש הרבה הבדלים בין שנת בוקר לשנת לילה
ובין אמא למטפלת
ובין ילד בודד לעשרה
וכשאדוני ירצה לעסוק בתחום, מומלץ לו ללמוד היטב את ההבדלים הללו.

קושקוש

עיצוב ומיתוג אמנותי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אוקי,
אז נסביר.
לצערי הרב, קרובת משפחתי נתפסה אצל המטפלת תוכ"ד מוות עריסה.
8 דקות ללא חמצן. 40 דקות החייאה. 4 שנות נכות ושיתוק של חלק מהגוף. וזהו. כמבון זהו רק בעולם הזה, כי בעולם הבא היא במקום טוב וגבוה, תינוקת שלא טעמה טעם חטא ורק סבלה יסורים.
כמובן שנגזרה הגזירה וזה יכל לקרות בכל מקום. ובמקרה הזה זה באמת לא היה באשמת המטפלת. והיא שמה לב והכל.
אבל המינימום הוא שהיא - המטפלת, תהיה שם. תפקח עין. תטה אוזן. תהיה אחראית. יש אצלה 10 נשמות, שכל אחת היא עולם ומלואו ומשפחה שלמה שמחכה לה.

[כלומר, נסו לצייר מקרה שבו ילד חלילה שרוי בתחילת איבוד חמצן, אך הוא לא משמיע קול, והיא - המטפלת ישנה, וחושבת שהכל טוב, אבל אם היא הייתה ערה ומסתכל אולי הייתה שמה לב למשהו???]

ואל תשוו לאמא, קודם כל כי היא לא הולכת לישון כשיש עשרה ילדים בני 1.5 שישנים, וכשהתינוק של האמא ישן היא מרגישה מה טוב לו ומה עובר עליו, והיא מכירה לזהות כל קול שלו, וזו צורת חיים תקינה שכשהוא ישן שהיא תופסת תנומה.
לא כך אצל מטפלת עם עשרה ילדים שתחת אחריותה.

ושוב, שלא נדע מצרות.

@יאיר צ הובנתי?

נערך לאחרונה ב:

יאיר צ

משתמש פעיל
אני רואה שיש פה הרבה שלא מסכימים איתי (בלשון המעטה),

זה מזכיר לי מאוד סיפור על מישו שאני מכיר שפתח קיטור על כך שהמטפלת של הילד שלו לא מקבלת לפני 8:00, מה היא לא חושבת שאני צריך להתפלל, ומה עם ביטול תורה של אברכי כולל, היא לא חושבת שהיא גורמת לביטול תורה, שתתביש לה היא מנצלת את זה שאין הרבה מטפלות באיזור,
תגידו לי השתגענו?
זה הנשים שמקבלות גרושים ממש, ומעמידות את הבית הפרטי שלהם להמון ילדים והורים שמגיעים וחופרים להם בזמנים הכי לחוצים שהילדים הולכים לביה"ס וכשחוזרים ממנו, וזה עוד לפני החירפון הזה לטפל בגיל המציק הזה (כן לא נעים להגיד אבל זה גיל חופר בפרט כשזה לא הילדים שלך ויש לך 10 כאלה)

איזה עוד דרישות יש לכם?
אין בעיה רוצים בית מרקחת תשלמו כמו החילונים כמה אלפי שקלים כל חודש וכל דרישותיכם יתמלאו...

עד שתשמעו בתקשורת על איזה גננת שהכתה את הילדים שלכם

מועד לשמחה

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
היי, מטפלת זה עבודה לכל דבר.

אני בעד שנהגי אוטובוס שעובדים משמרות רצופות, יישנו קצת בזמן הנסיעה, למה לא מגיע להם לנוח, ממילא כל הנוסעים נחים\ישנים.

קופאים בסופר, שיתפסו תנומה באמצע חשבונות של לקוחות, להעביר אבטיחים ושאר מוצרים זה דבר מעייף.

בעיניי שמטפלת תישן זה מקומם אותו דבר. (ובאותו הזמן האמא של התינוק נקרעת בעבודה כדי לשלם לה את השכר...)
יש לה אחריות. כמו שנהג אוטובוס לא יכול תפוס תנומה באמצע נסיעה כי יש לו אחריות, אותו דבר.

נערך לאחרונה ב:

יאיר צ

משתמש פעיל
יש הבדל בין תינוק 1 או יותר...
נכון, זה יחיד וזה רבים,
מה הקשר אם תינוקים ישנים הם לא קופצים על הראש בד"כ
יש הבדל בין יום ללילה שכולם יושנים...
ואז מה? זה פתאום פחות מסוכן כי כולם ישנים
יש הבדל למטפלת שמקבלת כסף בשביל לשמור...
הופה, זה מה שמפריע הכסף, הבנתי, למה לא אמרת ישר...

יאיר צ

משתמש פעיל
היי, מטפלת זה עבודה לכל דבר.

אני בעד שנהגי אוטובוס שעובדים משמרות רצופות, יישנו קצת בזמן הנסיעה, למה לא מגיע להם לנוח, ממילא כל הנוסעים נחים\ישנים. (כמו שנכתב פה...)

קופאים בסופר, שיתפסו תנומה באמצע חשבונות של לקוחות, להעביר אבטיחים ושאר מוצרים זה דבר מעייף.

בעיניי שמטפלת תישן זה מקומם אותו דבר. (ובאותו הזמן האמא של התינוק נקרעת בעבודה כדי לשלם לה את השכר...)
יש לה אחריות. כמו שנהג אוטובוס לא יכול תפוס תנומה באמצע נסיעה כי יש לו אחריות, אותו דבר.
צודק ב 100%
אתה מוזמן לחפש מטפלת שתהיה ערה כל היום ותסתכל על הילדים
רק קח בחשבון שהמחיר יהיה בהתאם כך שלא בטוח שיהיה שווה ללכת ולהיקרע בעבודה בשביל לכסות את זה
ואז אשתך תהיה עקרת בית ותשמור על הילד הרבה פחות ממה שאתה דורש מהמטפלת:):):)

Hi

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
לכל האמהות ההמומות עד עמקי נשמתן,

1. אם גם הם ישנים, מה הבעיה שהיא תצטרף ? מה רצית שתעשה לבן שלך ? שתסתכל עליו לבדוק אם הוא נושם ?
2. חשבו רגע, האם יש לה יותר מידי תינוקים ? ולמה ?
3. האם אתם מחפשים את המטפלת הזולה ביותר בשוק ?
4. כמה היא מרויחה ? והאם המשכורת שלה מספיקה לה להתפרנס ?
5. לפי התשובה הנ"ל, האם נראה לכן שהיא מרוצה ? היא מצאה את המקום שלה בחיים ? היא מאושרת ונהנית בעבודה ?

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
@יאיר צ הנכבד, אם כולם לא מסכימים איתך, תעשה חושבים
אתה כותב כאן בעירבוב נוראי
יש את הנושא שמטפלת לא אמורה או אסור למטפלת לישון בשעות העבודה, נקודה.
ויש את הנושא שהשכר של המטפלות זעום וגם יוצאים עליהם הרבה ועוד כל מיני נושאים.
אלו שתי נושאים נפרדים לגמרי לגמרי.
אז בבקשה תפריד ותגיב לעניין.

מועד לשמחה

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
צודק ב 100%
אתה מוזמן לחפש מטפלת שתהיה ערה כל היום ותסתכל על הילדים
רק קח בחשבון שהמחיר יהיה בהתאם כך שלא בטוח שיהיה שווה ללכת ולהיקרע בעבודה בשביל לכסות את זה
ואז אשתך תהיה עקרת בית ותשמור על הילד הרבה פחות ממה שאתה דורש מהמטפלת:):):)
למה זה ברור מאליו, שכל המטפלות ישנות. ואם אני רוצה משו אחר, זה לשלם תוספת?

אישית ידוע לי על כמה מטפלות שלא ישנות. מוסר עבודה. מושג חדש?

קושקוש

עיצוב ומיתוג אמנותי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
חברים,
יש כאן טעות בסיסית לכל האורך.
אם היא זולה זה לא אומר שהיא יכולה לזלזל באחריות שלה.
אם היא לא מרויחה זה לא אומר שמותר לה פחות לשמור.
אם יש לה הרבה ילדים זה לא קשור בכלל לכך שאסור לה!! לישון!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה